15 Labiausiai kvaili moteriški veiksmai

Vyrai kaip moteriškoji nesąmonė, kai tai nėra absurdiška, bet protingas planas patraukti šiuos vyrus. Kai kurios ponios sukuria pavojingą ir neįtikėtiną nesąmonę, laimei, labai retai. Kaip rezultatas, ne tiek tikrakvailystė ir daugiau meluzijų, kurios gali rimtai sugadinti merginos gyvenimą ir jos santykius su priešinga lytimi. Norėdami išvengti tokio įvykio, nepakeiskite šių klaidų.

1. Pabandykite virti kaip jo motina

Jūs vis dar negalite, net po dešimčiųbaigę kursus ir dirbti rimtuose restorane. Net jei jo motina niekada neišdildė nieko sudėtingesnio nei kepta bulvė, ji visada ateis pirmiausia. Protingas žmogus girs tave ir pasakys, kad tai skanu, bet nesistenkite konkuruoti su savo mama šioje lenktynėse. Tiesą sakant, ji neveikia - ji visada laukia tavęs su keptuvėje.

2. Pirmas, kuris pripažįsta meilę

Tokios kartais praktikuojamos merginos. Bet ten, užsieniečiai pagrobia žmones ir randami drakonai, o vienas vaikinas išgelbės pasaulį nuo krintančio asteroido - ne viskas turi būti tikima. Ar nori, kad išsipildysi tiesą apie savo karštus jausmus? Geriau nusipirkti sau gražią suknelę, kad būtų lengviau.

3. Aptarkite su vaikinu maišeliais ir lūpų dažais

Šešis mėnesius galite svajoti apie naują piniginę ir dar daugiaupusę metų pasirinkti tinkamą spalvą, bet jums nereikia įkelti vyrų smegenų šios problemos. Jis jau mano, kad šie pinigai gali būti išleisti kažkam labiau reikalingam - būgnų komplektui, žaidimų pultams ar kietajam išmaniuoju telefonu. Jei jis yra pasirengęs suprasti, kad nusprendėte įsigyti maišelį, tuomet neversk jį klausytis, kam ir kodėl.

4. Dainuoti vonioje. Garsiai

Viskas priklauso nuo jūsų balsų duomenų, betdaugeliui tokių koncertų yra didelė klaida. Mūsų namuose jūsų spektaklis bus išgirstas kaimynų du aukštuose aukščiau ir žemiau, ir šie žmonės jums nieko nedarė, kodėl tu su jais taip elgėsi. Būkite geresnės ir nejudinkite žmonių proto.

5. Pavydus realybei

Kiekvienas mėgsta pavydėtifor fun - todėl jis jaučia, kad jis yra brangus ir įsimylėjęs. Bet, būdami pavydus, jūs sugadinsite savo gyvenimą ir save. Jei santykiai nėra pakankamai stiprūs, jūs suteikiate žmogui pasitikėjimą, kad jam reikia kito asmens, ir jis gali pasinaudoti šiuo pretekstu pakeisti. Išsaugokite paslaptį, kiek jis tobulas, kad jie jo neatsiverstų. Perskaitykite jo SMS žinutę ir pasikalbėkite su kišenėmis ieškodami nusikaltimų pėdsakų - apgailėtino elgesio.

6. Pagirti žmogų

Kai kuriems žmonėms reikia pasitikėjimo saviminuolat pagirti Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje jūs dažnai susitinkate su savimi pasitikinčiais žmonėmis, kurie turi aukštą nuomonę apie save ir nereikia pagirti. Jei jūsų vyras yra vienas iš tų, tada jis gali suvokti, kad jums yra per daug gerai, kai giriate jį. Mirk savo garbę: taip, tai grazu, bet tik kartu su tavimi.

7. Argumentuotis su vyru pagal temas, kurias jis supranta

Tokių temų yra nedaug: technologijos, sportas, tarptautinė politika ir kitos moterys. Visi jie supranta šias temas, bet taip ir mano. Žvalgybos lygis, išsilavinimas ir sėkmė neturi įtakos šiam pasitikėjimui: jie laikys save ekspertais. Kitose temose galite lengvai jį įtikinti, jei norite.

8. Uždrausti jam pažvelgti į kitas moteris

Jis vis tiek atrodys, kai atsiversi. Kodėl turėtumėte sugadinti nervus, jei tai neišvengiama? Tai geriau atrodyti taip, kad jis norėjo pažvelgti tik į tave.

9. Įžeisti naują buvusio vaikino mergaitę

Toks negraži elgesys nesudarys vaikinogyvenimas, bet, atvirkščiai, jį valyti. Atsišvelgęs nieko nekaltų mergaičių, jūs parodysite, kad esate pavydus ir nesubalansuotas žmogus, ir jis mano save labiausiai noriu žmogumi pasaulyje. Ir nesistenkite atrodyti tobulai prieš susitikimą su buvusiu berniuku - jis neturėtų galvoti, kad tu jam puošsi.

10. Slaptai nėštumo metu

Didžiausias nesąmonė. Vaikas susieja jį su tavimi keletą metų, tačiau tikslas nesuteikia galimybės. Garantuotas rezultatas yra tik vaikas, tačiau daugelis vyrų lengvai palieka moteris su vaikais.

11. Miegokite su kolega

Kvailumas, vertas būti sąrašo viršuje -beprasmiškas ir pavojingas veiksmas. Be trumpalaikio malonumo, nėra jokių pranašumų. Ir kiekvieną dieną jūs turite pažvelgti į jo akis, ar netgi pasiduoti grobį į biuro plakatą - paslaptis visada tampa akivaizdi.

Nerkite su kuo nors, nepaisydami šio vaikino

Galbūt tau patiks. Tačiau, norint pagrobti žmogų, nebūtinai tai keičia. Ar tikrai nori jam pakenkti? Pasakyk jam, kad tai padarė, ir tegul kenčia, pateikdamas kažką, kas nebuvo. Jei planuojate tylėti apie savo išdavystę, paprastai nėra aišku, kam tai blogiausia, ir kodėl tai darote. Ilguoju laikotarpiu labiausiai iš jūsų atliksite tik tuos, kuriems esate kerštas.

Miegoti su svetimu

Tai romantiška, jei nepažįstamas bent iš išorėskaip Chris Hemsworth arba Ryan Gosling. Ir jei tai atsitiktinai atsitiks Vasja, tuomet romantika gali neveikti, o staigmenos gali būti labai nepatogios. Tai geriau dabar su kolega - galite įvertinti jo švarumą švariu biuro stalu.

12. Išleiskite atlyginimą už naujus batus ir likusią mėnesio dalį skolinkite

Tik kino filmuose kiekvieną mėnesį yra paprastas sekretoriusgali nusipirkti porą batų iš Manolo Blahnik, gyvenime tai neįvyks. Jūs negalite sau leisti brangių daiktų - mirsite savo vartotojų suirute, jei pirkimas yra būtinas - atkreipkite dėmesį į pardavimus. Kodėl nusipirkti naujųjų metų korporaciją už du atlyginimus, jei ją įdėjote vieną kartą per metus? Investuokite į svarbesnius ir reikalingiausius dalykus. Sveikindami, nebereikės daug investuoti į apsipirkimą. Tuo pačiu sėkme jūs galite nusipirkti kažką naudingo ir nebrangio, o psichologinis poveikis bus toks pats.

13. Pasirinkite automatiškai pagal spalvą

Meilė iš pirmo žvilgsnio net su vyrais nėravisada veikia, ką galime pasakyti apie sudėtingesnes technologijas. Automobilis yra svarbesnis nei patikimumo ir patogumo valdymą ir turėtų laiko suprasti jį prieš pirkdami mažai rožinis mašina. Vyrams patikimumas yra toks pat svarbus, kaip ir nebūtų pažeistas be priežasties, o ne pavogtas.

14. Fantasize

Svajoti mergina yra net naudinga, bet kartais mesImk didelį susidomėjimą ir sukursime nuostabius planus. Žmogus liko darbe, ir mes jau sugalvojome neegzistuojančią meilužę. Mūsų fantazijose jis girta su draugais pirtyje ir skrido į kitą miestą. Arba jis buvo paimtas į nelaisvę banko plėšikų, o dabar jis žaidžia kažkur Europoje. Kaip rezultatas, paaiškėja, kad jis tiesiog pateko į sprogimą. Ir jis turėjo tik nuraminti ir laukti, kol sugrįš ir paaiškins viską. Jei audringa fantazija jums neduoda poilsio, naudokite ją naudingesniais daiktais. Parašykite knygą ar filmo scenarijų.

15. Dėl karjeros užsimiršti gyvenimo

Darbas yra ne visas gyvenimas, o daugelis iš mūsųdirba gyventi, o ne atvirkščiai. Kūrimas karjeros yra geras ir naudingas, jei jis neužmirš viso laiko ir energijos. Galų gale, kas yra džiaugsmas uždirbti daug pinigų, jei nėra laiko bendrauti su vaikais, tėvais, mylimi? Neatleisk savo gyvenimo atostogų.