10 dalykų, kurie yra unisekso stiliaus, kuris turėtų būti mūsų drabužių spinta

"Unisekso" stiliaus istorija prasideda pirmuojumoterų emancipacijos pasireiškimai, palaipsniui skirtumų tarp lyčių tapo mažiau pastebimi. Ši mados tendencija apima universalių drabužių naudojimą, kuris būtų tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Plačiai paplitęs 60 metų "unisekso" populiarumaskai džinsai nebėra tik darbo uniforma. Stilius tapo madinga pavadinimu "už jį ir už ją". Mes neskatiname visiškai atrodyti berniukas, bet pristatyti kai kuriuos elementus į jūsų spinta yra verta, nes jie yra patogūs, praktiški, o kai naudojamas teisingai, gali atrodyti stilingas ir seksualus.

1.

Baggy džinsai

Džinsai šiek tiek prarandami, gali būti dėvimiarba suplyšta, gali tapti tavo tikinčiu kompanjonu visomis progomis. Jie tinkami kiekvieną dieną kartu su marškinėliais, striukėmis ir sportiniais bateliais, taip pat pusiau sportuojamais batais. Bet jei norite, galite sumaniai padaryti vakarinės suknelės pagrindą: pridėti seksualų viršelį, striukę ar viršūnę ir aukštus kulniukus.

1 ..

2.

Klasikinės kelnės

Taip pat buvo pagrindinis verslo spintelės elementaspasiskolinta iš vyrų. Klasikiniai šiek tiek pagaminti juodi arba pilki kelnai - būtinas elementas verslo moterims. Ir jie ne visada atrodo nuobodu: šviesus viršus ir stilingas megztinis prideda prie jūsų žavesio ir šiek tiek lengvumo. Gerai, mergaitėms, norinčioms mažiau formalaus stiliaus, dar bus dar vienas uniseksas variantas - kelnių kelnaitės ar "bananai".

2.

3.

Griežtas nemokamas židinys

Blazeris "nuo vaikino peties" ant trapios motersfigūra atrodo labai, labai seksuali. Nebūtina pasirinkti juodos ar baltos spalvos: šiame sezone parduotuvės yra visiškai pilni panašių modelių sultingų atspalvių. Jūs galite dėvėti ją savo suknele, džinsais, šortais ir kitais drabužių spintais pagal savo skonį. Na, dėvėjęs plika kūną ir nerūpestingai užsegtą striukę tikrai tarsi karšto vakarėlio karalienė.

4.

Raktiniai marškiniai

Marškinėliai dėžutėje, kuriuos žmonės taip myli žmonėsjau seniai aktyviai sustiprino savo pozicijas moterų drabužių spinta. Jie gali būti įdėti į marškinius ir išeiti nerūpestingai atlapas, arba tiesiog susiejimas jiems ties juosmeniu ir kartu su džinsinio apačioje. Pledas marškiniai gali būti verslo stiliaus pagrindas, jei jūs įtraukėte ją po savo striukę, su griežta apačioje ir klasikinės avalynės kaip batų valtys.

4 ..

5.

Balta marškinėliai su kaklaraiščiais

Kitas klasikinis verslo stiliaus požymis -tai yra griežtas baltas marškinėliai. Jei norėsite, prie jo pridėsite žmogaus stiliaus elementą kaip kaklaraištį, kuris prideda griežtą ir kartu paslaptį. Jūs taip pat galite pridėti stilingą sutrumpintą liemenę į savo marškinius ir kaklaraiščius. Toks viršaus gali atrodyti labai viliojanti, jei pridėsite siauraus pieštuko sijoną ir atsukite viršutinių mygtukų pora.

Tęsinys puslapyje du ...