Kokie drabužiai nėra karšti: 7 natūralūs audiniai

Vasara ne visada yra tik atostogos, saulė ir jūra. Kartais taip pat yra nepakeliama šiluma, kuri daugeliui žmonių tampa rimta streso ir testo priežastimi. Žinoma, daug kas priklauso nuo drabužių, kad mes dėvėti tuo pačiu metu, nes kai kurie audiniai trukdo normalų odos kvėpavimą ir užkimšti poras (daugiausia dėl sintetinių audinių). Geriau teikti pirmenybę natūralioms medžiagoms, kurios nesudaro nepatogumų vasaros karščiui ir net atvirkščiai - jie visą dieną atnaujins jus.

1.

Medvilnė

Medvilnė yra garsiausių natūralių audinių,Jis minkštas ir malonus kūnui ir nedirgina odos. Tuo pačiu metu jis gerai sugeria drėgmę ir pakankamai greitai išdžiūsta. Iš minusų, galbūt, galima išskirti tik tai, kad audinys lengvai sukasi ir po plovimo gali sumažėti. Tai netrukdo kvėpuoti kūnu ir palaiko vėsą, o tai ypač svarbu vasarą. Iš medvilnės aktyviai gaminamos įvairios suknelės, marškiniai, viršūnės, kelnės ir daugiausia vasaros drabužiai. Nusiplaukite medvilninius drabužius ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių temperatūroje ir džiovinkite ištiesinta forma. Geriau gludinti šiek tiek drėgnus drabužius.

2.

Linai

Len yra laikoma viena iš geriausių medžiagųvasarą, nes tai yra "šalta" medžiaga, kuri ilgą laiką palaiko vėsą. Jis gerai sugeria drėgmę, neuždega saulėje ir yra gana stiprus. Iš minusų - nepakankamas audinio elastingumas ir tai, kad jis lengvai minkšta. Vasarą populiarios lino suknelės, marškiniai, kelnės, taip pat maišai ir skrybėlės. Linas, pavyzdžiui, medvilnė, nerekomenduojama plauti aukštoje temperatūroje ir džiovinti "džiovykloje", nes ji gali "sėti". Sunku geležies, todėl geriau tai padaryti aukštoje temperatūroje ir naudojant garą.

3.

Šilkas

Labiausiai kilnus ir, atitinkamai, brangūsAudinys, kurio istorija prasidėjo senovės Kinijoje. Gerai iškilmingiems renginiams, taip pat vasaros vasarą laikantis drabužių kodo. Medžiaga yra labai keista - reikalinga ypatinga priežiūra. Galima išmatuoti saulėje, syrinizuoti, plaunant ar paliekant drėgmės dėmę ilgą laiką. Skalbimas drabužiais iš šilko yra probleminis užsiėmimas. Geriau skalbti rankomis, esant ne aukštesnei kaip 30 laipsnių temperatūrai, naudojant specialius miltelius, skirtus subtilioms medžiagoms. Džiovinimas taip pat turėtų būti atliekamas atidžiai, be išspaudimo ar sukimo drabužių. Bet kokiu atveju verta papildyti šilko suknelių ir viršūnių pora jūsų drabužių spinta.

4.

Chiffonas

Mielos plaukiojančios suknelės, palaidinės ir sijonai iš šifono -nuostabi vasaros parinktis. Prieš porą šimtmečių tik aukštosios visuomenės moterys galėjo sau leisti dėvėti chiffon drabužius, dabar mes galime lengvai nusipirkti beveik kiekvienoje parduotuvėje. Ir tikrai savo arsenale yra šifono šaliai ir kaklaskarės. Ši medžiaga yra gana kaprizinga. Geriau praplaukite rankomis, esant apie 30 laipsnių temperatūrai, naudodami minkštus miltelius. Sausas drabužis "džiovintuve" nėra vertas, nes jis gali pasikeisti dar blogiau. Būtinai iš grynos pusės valyti ne aukštesnėje kaip 120 laipsnių temperatūroje.

5.

Chintz

"Chintz" yra medvilninio audinio natūra,žinomas dėl savo lengvumo, todėl vasaros drabužiai iš šios medžiagos nėra populiarus. Plonoji ir subtili pynimo medžiaga dažniausiai naudojama suknelių gamybai (prisiminti senose dainose - "mergaitė iš chintz suknele"?) Ir įvairūs viršutiniai ir marškinėliai. Tai atrodo gerai, tiek monofoniškai, tiek su įvairiais mažais piešiniais, tokiais kaip gėlės ar "žąsies kojos". Vienintelis audinio trūkumas yra tai, kad jis gali sudegti ir išmatuoti saulėje. Kalbant apie priežiūrą, tai yra beveik identiška medvilnės priežiūrai.

6.

Satin

Audinys yra pigesnis nei šilkas, bet brangesnisnei medvilnės medžiagos. Su tinkama spalvų ir stiliaus pasirinkimu satino drabužiai pažvelgs į tave ne blogiau nei šilkas. Audinys turi nemažai privalumų: jis neapsunkina, neapsunkina daugelio plovimų, nesukelia alergijos ir yra patvarus. Jis gali būti nuplaunamas iki 60 laipsnių temperatūros ir nėra jokių specialių rekomendacijų lyginimo.

7.

Plonas sluoksnis

Atrodo, kad visiškai nėra vasaros audinio, bet taip yraji gali sušildyti tave ant vėsaus vasaros vakarą ar naktį posėdžiuose, nesukeliant kūnui diskomforto. Nors savo garderobą vasarą yra vilnonių susagstomi megztiniai ar pora: remiantis jais, galite sukurti įdomių vasaros įvairius vaizdus. Vilna yra šiek tiek užteršta ir beveik neišmeta. Jei vis dar reikia jį nuplauti, padaryti jį drungnu vandeniu (žemesnėje kaip 30 laipsnių), nespauskite ir ne sausas akumuliatoriaus arba "orkaitėje", kaip audinys gali būti sugadintas.