9 Ženklai, kad jūs gyvenate ne pagal savo priemones

Esant normalioms situacijoms mes praleidžiame tiek, kiek uždirba. Kai išlaidos viršija pajamas, prasideda problemos. Labiausiai baisiausias dalykas yra tas, kad žmonės net nesupranta: jie yra įstrigę. Pavojinga įprotis - gyventi neapsiribojant savo pranašumais - reikia atrasti ir užkariauti.

1. Problemos su kredito kortelėmis

Kai naudojate kredito kortelę irlaiku grąžinti skolą, tada viskas gerai. Ir jei yra didžiulė skola, sumokėti, kurio neturite pakankamai pinigų - atėjo laikas išspręsti šią problemą. Jie nesumokėjo skolos - bankas sukaupia papildomų palūkanų. Laikui bėgant, skolos tik augs: bus pridėtos palūkanos ir nuobaudos. Jei mokėjimas kreditine kortele tampa jūsų įpročiu kas mėnesį, atėjo laikas sumažinti išlaidas. Paskirstykite pinigus, kad grąžintumėte paskolą šiandien.

2. Jūs išvengsite užduočių, susijusių su pinigų valdymu

Jūs sąmoningai atidėjote momentą, kadaAr man reikia nuskaityti sąskaitas? Tai nerimą keliantis ženklas. Negalėjimas valdyti savo finansus kyla iš to, ką žinote - jums nepatinka rezultatas. Jūs nenorite ieškoti tiesos į veidą ir tikėtis stebuklo. Tačiau stebuklai įvyksta retai ir ne visada sumažėja pinigine išraiška. Todėl priskirkite sau konkrečią savaitės ar mėnesio dieną, kurią jūs skiriate asmeniniam biudžeto valdymui ir finansiniam planavimui.

3. Kuo daugiau gausite, tuo daugiau išleisite

Ne visi gali susidoroti su padidėjusiupelnas. Žymiai padidėjusios pajamos kelia tam tikrą riziką: išlaidos gali padidėti net daugiau nei pajamos. Jei taip atsitiks, persvarstykite biudžetą ir pradėkite sutaupyti.

4. Jūs gyvenate iš paycheck už paycheck

Jūsų išlaidos yra tokios didelės, kad jūs turite palauktiatlyginimas jiems sumokėti. Sprendimas akivaizdus: sumažinti išlaidas. Pagalvokite apie tai, ką galite pakeisti savo gyvenime ir praleisti mažiau. Namuose ruošiamas maistas, o ne vakarienė kavinėje, bėgiojimas parke, o ne bilietas į sporto salę, perkant mažiau "apsuptą" "smarton" - puikios taupymo idėjos.

5. Žmonės su pajamas, kaip jūs, praleidžia mažiau

Yra skirtingos situacijos, kai žmonės sutas pats uždarbis praleidžia skirtingas sumas. Pavyzdžiui, trys vaikai, o antroji - bakalauras. Bet jei gyvenimo sąlygos yra panašios, galite pakeisti skirtumą finansų srityje. Jei turite panašius atlyginimus, bet vienas iš jūsų valgo prabangiuose restoranuose, kur jis išleidžia daug daugiau nei kiti, praleidžia savaitę, tada laikas nuraminti jo apetitą.

6. Jūs atliekate impulsyvų pirkimą

Pasaulyje vis labiau populiarėja atsisakytinereikalingi daiktai ir pirkimai, bet daugelis žmonių vis dar nori įsigyti dalykų. Pirkimo džiaugsmas trunka ilgai, nors ir kelia nuotaiką. Bet jei jūs nuolat norite kažką įsigyti, tai jau yra problema: apsipirkimas tapo blogu įpročiu, jis ne tik įgauna finansus, bet ir kenkia kitoms jūsų gyvenimo sritims. Pabandykite kontroliuoti savo troškimą viską įsigyti. Jei manote, kad savisdisciplina nepadeda, prašau pagalbos.

7. Jus nusiramsi namuose

Namuose esate nemalonus ir nuobodu? Po darbo, ar jūs darote nereikalingus pirkinius prekybos centre, kad užsiimate kažkuo? Arba apsipirkti internetu vakarais? Norėdami išvengti nereikalingų nuovargio atliekų, sukurkite daugiau įdomių užsiėmimų: hobis, sportas, poilsis su draugais. Praleiskite aktyvų ir linksmą savaitgalį, ir jūs suprasite, kad pinigai išleisti nėra maloniausia gyvenimo patirtis.

8. Jūs nesate ieškote galimybių sutaupyti pinigų.

Galbūt jūsų ekstravagancija yra paaiškintanesugebėjimas sutaupyti arba įprasta tingė. Daugelis žmonių tiesiog išmeta pinigus į vėją tik todėl, kad nekreipia dėmesio į paprastą ir realų taupymo būdą. Per 5 minutes nuvažiuokite į naują prekybos centrą su pigesniais produktais, įsigykite didmenines prekes, kurių galiojimo laikas nenustatytas, naudokite kuponus ir nuolaidų parduotuvių korteles.

9. Jūs nematote, kad reikia išsaugoti

Mažai tikėtina, kad jūs sąmoningai paneigiate taupymo idėjąpinigai. Galbūt manote, kad tai yra sudėtinga ar nereikalinga, bet tai nėra. Net taupydami nedidelę sumą, galite ją pridėti prie savo sąskaitos. Jei suprasite, kad gyveni neapsisprendę, tai yra geras pradžia. Sumažinti išlaidas ir reguliariai atskaityti taupomosios sąskaitos. Net 300 grivina yra geras jūsų stabilios finansinės ateities pradžia.