8 lankytinos Graikijos vietos

Graikija - mitų ir dievų gimtinė, turtinga šaliskultūra, istorija ir tradicijos. Būtent čia gimė didžiausi pasaulio filosofai, matematikai ir poetai. Šalis, kuri tapo demokratijos motina - pagrindinė modernybės ideologija.

Senovės pastatai, sodrus augmenija,draugiški vietiniai gyventojai, įvairūs maisto gaminimo būdai - tikimės, kad esate šioje nuostabioje saulėtoje šalyje. Yra daug būdų, kaip susipažinti su Graikija, jei įmanoma, bet jei jūs pirmą kartą einate ten, pirmiausia turite aplankyti šias 8 vietas, kad galėtumėte vėliau pasakyti: "Graikija? O, taip, buvau Graikijoje. "

1.

Santorini

Tai didinga sala tikrai verta topirmasis Graikijoje privalomų vietų sąraše. Visų amžiaus turistai iš viso pasaulio atvyksta į Santorini, norėdami pasimėgauti saulėlydžiu, o antrasis gražiausias pasaulyje. Čia bus susipažinta su tipine salos infrastruktūra, neįprasta miesto įvairove, visomis vynuogynų sritimis ir, žinoma, žaviuoju naktiniu gyvenimu. Neįtikėtini paplūdimiai su juodais ir raudonais smėliais suteiks jums nepamirštamų akimirkų švelnią jūrą ir puikią Viduržemio jūros deginimo skardą.

2.

Atėnai

Graikai mano, kad jų pagrindinis Atėnų miestasgana negraži ir, nors jis turi daug gražių kampelių, čia yra tiesa. Ne kiekviena gatvė yra kvapą gniaužianti, bet istorija ir kultūra yra tiesa magiškos ir, kaip ir anksčiau, vienintelės pasaulyje. Nepamirškite aplankyti Akropolio, taip pat Naujojo Akropolio muziejaus ir pasivaikščioti aplink Plaka ir Monastiraki. Tai yra neįtikėtinos grožio vietos, kai kurios iš geriausių, kurias galite pamatyti savo gyvenime.

3.

Kreta

Jei Jus domina ekskursijos,senovės civilizacijų paminklai ir archeologiniai radiniai, tuomet jūs tiesiog turite aplankyti Kretą! Tai didelis sala, taip pat žinomas kaip Mino civilizacijos centras, labai populiarus tarp turistų dėl savo muziejų ir archeologinių vietų, tokių kaip Knossos, Phaistos ir Gortys. Kvapą gniaužiantis peizažas, turtinga istorija ir nuostabiai draugiški žmonės tikrai padaryti ši sala geriau vieta aplankyti Graikijoje, todėl nenustebkite, jei po kelionės turite protą atsiskaityti čia gera.

4.

Šventieji meteorai

Tai yra šešių vienuolynų kompleksas, pastatytasnatūralių uolų, kurias galima apibūdinti pernelyg siurrealistui, bet aš stengiuosi išsiaiškinti, kodėl "Meteora" yra viena iš būtiniausių vietų Graikijoje. Masinis roko skuba su lygaus paviršiaus ir pasiekti Thessalian slėnio aukštis 400 metrų, yra reti geologinis reiškinys. Skulptorių iš prigimties, tai nuostabi, masyvi, tarsi sklandė ore skulptūros vadinamos Meteora (iš graikų meteoros - kybo ore). Ši vieta yra susijusi su daugeliu istorinių įvykių ir nepaprastų istorijų. Aš abejoju, kad šiame straipsnyje, būtų prasminga juos apibūdinti, tačiau paliesti apie vietos istoriją tarsi panardina jus į mistinę migla viduramžių. Grįžti į tikrovę gali atrodyti beveik skausminga tau.

5.

Olimpija

Neabejotinai norės, kad olimpinių žaidynių fanaipamatyti vietą, kurioje viskas prasidėjo - ar ne? Tokiu atveju - tiesiai į "Olympia", nes be stadionų yra ir nuostabių šventyklų. Olimpijos pasididžiavimas, žinoma, yra Dzeuso šventykla, visų dievų tėvas ir visų vyrų dievas, kurių garbei buvo surengti olimpiniai žaidyniai. Suplanuokite kelionę į archeologijos muziejų ir nepamirškite paimti vadovą, kuris iš pradžių pasakys visą istoriją.

6.

Mikonas

Tarp daugelio Kikladų salų: Parosas, Naxos, Tino ir Syros, vaizdingas sala Mykonos Graikija atrodo realus perlas. Jei šalys ir klubai - jūsų pašaukimas ir jūsų mėgstamiausia pramoga, jums patinka mėgautis gražiais vaizdais, gerą maistą ir jums patinka mėlynos ir baltos spalvos namo kolonijinio stiliaus, pridėti Mykonos į sąrašą vietų bus lankėsi Graikijoje.

7.

Mount Olympus

Didžiausias Graikijos kalnas ir gyvenamoji vietalegendinis 12 dievų. Ar man reikia kitų argumentų ateiti čia? Mes turime juos! Gamta čia yra kažkas, kad tiesiog negali būti išreikšta žodžiais, yra toks gražus, kad nė viena pasaulio kamera negali perduoti šio didingumo ir didingumo. Čia, kalnuose, visi šie tradiciniai kalnų kaimai yra vaizdingi, tokie unikalūs ir originalūs, kad jūs turite likti naktį ar savaitę gyventi čia. Būtinai pabandykite valgyti - viskas, kas patiekiama, yra neįtikėtinai skanu! Trumpai tariant, kuo greičiau pradėkite planuoti savo kelionę.

8.

Mycenai

Mes turime paminėti šiame sąrašedidingasis, mitinis ir stebuklingas Mičenų miestas, tikintis, kad aplankysite jį ir. Ši vieta, kurioje gimė daug žinomų mitų, jus domina aplankyti istorines vietas su senovės legendų pėdsakais. Jei nuspręsite apsilankyti "Mycenae", gausite visą graikų bronzos amžiaus istoriją, tai bet kuriuo atveju verta atkreipti dėmesį.

Žinoma, visos šios nuostabios vietos nėra toli gražu išsamių Graikijos sąrašų sąrašo, taigi norime paklausti, kurias Graikijos vietas jūs būtinai įtraukiate į šį sąrašą?

</ P>