Kaip sukurti save iš naujo. 4 tarybos

Jūs pažvelgiate į veidrodį ir nepripažįstate save. Jums nepatinka ir dažniau prisimenate, ką anksčiau esate. Depresija, nusivylimas, nusivylimas ir kartais pyktis - tavo geriausi draugai ?! Jums atrodo, kad gyvenimas veltui? Atėjo laikas susitraukti save ir sukurti save iš naujo.

Paimkite tris popieriaus lapus, pieštuką ar rašiklį. Kiekvienas lapas yra pasirašytas "praeitis / dabartis", "rytoj" ir "ateitis". Tai pirmasis žingsnis link "gydymo".

Tada atlikite šiuos 4 žingsnius.

1. Atpažink savo problemą.

Negalite išspręsti problemos, jei nepripažįstate, kad turite ją. Nebandykite paslėpti to nuo savęs - išspręskite problemą išsamiai, aptarkite ją su savimi ir galite rasti būdą ją išspręsti.

Emocijos negali būti paslėptos. Mums reikia suteikti jiems išeitį. Jei to nepadarys, jie laukia savo valandos ir gali pasireikšti labai netinkamu momentu. Priėmę ir analizuodami savo būklę, emocijas ir iškylančią problemą, galite pereiti į kitą etapą.

2. Nustatykite problemą.

Dabar jūs turite tiksliai sužinoti, kokie yra diskaiJūs jaučiatės prislėgtas ir jausite blogai. Pažvelk į savo gyvenimą. Galbūt problema yra nesveikiame darbe, kuris yra labai siaubingai, bet ji yra tas, kuris tave palaiko? Galbūt neturite hobio ar mėgstamos pamokos, kurią galėtumėte skirti savo laisvalaikiui? Galbūt esate nepatogus jauno vyro, galbūt jūs išmilai su juo, bet nesiruoškite išeiti, ir tai ištraukia visą tavo jėgą iš tavęs?

Įrašykite į skirtuką "Praeitis / dabartis", kaddabar nemėgstame gyvenime ir ką reikia keisti skubiai. Svarbu paliesti visus gyvenimo aspektus - emocinius, fizinius, psichologinius, finansinius, socialinius ir dvasinius. Sukūrę sąrašą, galite saugiai pereiti į kitą etapą.

3. Sudarykite.

Dabar įsivaizduokite, kad laimėjote loteriją. Arba ta visata padarė tave pasirinkta. Turite padaryti svajones, kurie jus atleis. Tiesiog nieko nematykite materialiu - pagalvokite apie savo psichologinę ir dvasinę būseną.

Kai tai padarysi, jūs susipažinsite su savotikri troškimai. Jūs suprasite, ko jums reikia siekti ir kam ateityje matysi save. Po to, užsirašyti ant popieriaus pavadinimu "Ateities" viskas ir iniciatyvos, kurias norite baigti ateityje.

Jūs praėjo tris savęs pažinimo etapus. Jūsų laukia sunkiausio etapo.

4. Užpildykite planą.

Dabar palyginkite savo įrašus iš"Praeitis / dabartis" ir "Ateitis". Skaitykite garsiai. Pagalvokite apie tai, ko tikrai norite: naujus santykius, kurie bus daug geresni už dabartinį ar naują įdomų darbą, kuris atneš daugiau džiaugsmo.

Pagalvokite, kaip viską galite pakeisti,kad jums nepatinka ir užrašykite konkrečius veiksmus lape "Rytoj". Jūs klausiate, kodėl rytoj? Kadangi rytoj pradėsime savo atgimimą, nes šiandien mes minėjome, parašėme ir suplanavome.

Svarbiausia, kad jums nereikia pamiršti - likti pasaulietinis. Jūsų troškimai ir siekiai turi būti realūs, kad galėtumėte juos įgyvendinti praktikoje.

Nesvarbu, ką jūs parašėte ar kąPasirinkite sau, prisimink, kad tai yra tavo gyvenimas, ir niekas tau nebegalės to gyventi. Būk geriausias draugas ir išmeskite visas baimę. Jūs nežinote, kas įvyks rytoj, bet suprasite vieną svarbų dalyką: jei jūs šiandien nesielgsite, rytoj susidursite tik su nusivylimu.