Kaip rasti ekologiškus maisto produktus

Jei norite būti tikri, kad jūs perkateekologiškus produktus, mes jums pasakysime, kur ir kaip tai padaryti geriau. Jei nežinote, kokie produktai su cheminiais priedais ir konservantais kelia grėsmę, apie tai taip pat pasakysime.

Didžiausia klaida tiems, kurie nori valgyti teisingai

Daugelis žmonių mano, kad sveika mityba yra nesėkmėiš greito maisto ir riebių keptų maisto produktų. Tačiau dažnai namuose maistas yra ne mažiau kenksmingas. Kartais net gerai žinomi vaisiai ir daržovės gali pakenkti mūsų sveikatai.

Atminkite, kad sveika mityba pirmiausia turėtų būti naudinga, taigi, kiek galima natūralesnė.

Masinio gamybos produktų pavojus

Pramoninis perdirbimas palieka didelį ženkląkurie gaunami dėl to ir kuriuos perkame parduotuvėse ir prekybos centruose. Teisėjas už save, pieno produktai negali būti laikomi savaites ar mėnesius, taip pat duonos likti švieži dešimt dienų iš eilės. Visa tai - chemijos ir konservantų veiksmai, o kartais dar blogesni.

Pavyzdžiui, didelių korporacijų mėsoje ir pienepridėti vyrų ir moterų hormonų. Padarykite tai, kad pagerintumėte produktų kokybę, kad jie taptų riebūs ir subtilūs. Tačiau mūsų kūnui tai yra tikra žala, nes grasina pažeisti hormonų pusiausvyrą ir įvairių alergijų atsiradimą.

Taip pat gyvulinės kilmės gamyboje yra labaidažnai naudojami antibiotikai, naudojami paukščiams ir gyvuliams auginti. Produktai, prisotinti antibiotikais, gali sukelti galvos skausmą, pykinimą ir alergines reakcijas.

Tačiau gamintojai nesibaigia šiuo - inMėsos perdirbimo laikas yra kalio ir natrio nitratai, kurie yra labai pavojingi mūsų sveikatai. Ir įvairūs saldumynai gali sukelti neurologines problemas.

Chemikalai augaliniuose maisto produktuose

Nitratai, toksinai ir antibiotikai nėra prerogatyvatik gyvūniniai maisto produktai, jų pagalba auginami daržovės, vaisiai ir žalumynai. Šių konservantų dėka augalų maisto produktų asortimentas yra toks ryškus ir sultingas, kurį ilgai galima laikyti.

Taigi, pamatę, kitu metu gražūs, dideli vaisiai ir daržovės ar šviežios žolelės supermarkete, pagalvokite apie tai, ar jų išvaizda atrodo jūsų sveikatos problemomis.

Namuose pagaminti produktai: nauda ar žala

Daugelis tiki, kad kai tik negalėsite pasitikėtiprekybos centruose, verta nedelsiant paleisti į rinką. Tačiau, deja, taip pat nėra jokių garantijų. Pavyzdžiui, kaip jūs žinote, kur tai saldus močiutė augo savo pasėlius, nei tręšti, nei maitinti savo gyvūnus ir kai ELEMENTARY paėmė plastikinį butelį, kuris dabar pilamas pienas?

Pirkite į rinką tik tuo atveju, jei asmeniškai pažįstate pardavėją ir esate įsitikinęs jo sąžiningumu, arba jį rekomendavo draugai, kurie yra pasirengę garantuoti parduodamų produktų kokybę.

Mūsų patarimas - biomarketai

Biomarketai yra parduotuvės su natūraliais irekologiškas asortimentas. Laimei, dabar daug jų. Taip, kainos čia yra didesnės nei rinkoje ar prekybos centruose, tačiau yra ir kokybė, kuri, kaip mes visi žinome, negali būti išsaugota.

Kaip sužinoti, kokie produktai tikrai nėrapriedai ir cheminės medžiagos? Tikras ir aukštos kokybės biomarketas atidžiai parenka savo produktus. Paprastai visa tai išbandoma, ištirta ir atitinkamai sertifikuota. Sertifikatai yra pakartotinai patvirtinami kiekvienais metais, kad parduotuvės su natūraliais produktais negali atsipalaiduoti.

Dažnai biomarketai siūlo ne tik maistą, bet ir kvepalus, taip pat kosmetiką.

Kaip surasti biomarketą

Pakanka vairuoti šią koncepciją bet kurioje paieškos sistemoje,pridedant savo miesto pavadinimą, ir daug naudingų nuorodų pasirodys ekrane. Jūs galite rasti tiek vietinių rinkų adresus, tiek nuorodas į internetines parduotuves, kuriose yra ekologiškų produktų. Pasirinkite, kas tau geriausiai tinka ir pirkite malonumu! Kas yra patogios internetinės parduotuvės, taigi tai yra galimybė gauti pristatymą namuose.

Tačiau mes norime jus įspėtibiomarketą į biologinį rinką. Įsitikinkite, kad tai yra patikima ir patikima parduotuvė, turinti atitinkamus kokybės sertifikatus. Perskaitykite informacijos apie mitybą forumuose - tai taip pat padės nuspręsti dėl pasirinkimo.

Perėjimas prie ekologiškų produktų, jūsiš karto pajusti skirtumą. Maistas turės ryškesnį ir turtingesnį skonį, o kosmetikos gaminiai patiks rezultatą. Nepamirškite, kad niekada per vėlu keisti savo įpročius, valgyti ir gyvenimo kokybę. Pradėkite šiandien!