4 Labiausiai kenksmingas produktas mūsų dietoje

Mes dažnai valgyti tų maisto produktų, žinant, kadjie yra kenksmingi. Bet jei mes tiksliai žinojo, kokia žala kiekvienas sukelia kūną, kai agentūros turi, tikrai būtume labiau atsakingi stebėti maisto pasirinkimą. Pažiūrėkime, kokios kasdienio vartojimo produktuose ir labiausiai kenkia ne jų naudojimas kelia grėsmę mums.

1. majonezo. Ši nuostata netaikoma, žinoma, naminiu majonezu. Bet kaip dažnai mes ruošiame jį namuose? Dauguma žmonių nori pirkti parduotuvėje, o ne kentėti. Galų gale, tai yra nebrangios ir saugomi daug ilgiau nei namuose. Bet perkant majonezo paketą, padažu jums indai namo skonių, aromato ir skonio stiprikliai, ir trans-riebalų šaltinis. Tai skamba bauginančiai, tačiau ji nėra pakankamai daug mesti majonezu. Ir jei mes sakome, kad nustojus valgyti majonezą iš parduotuvės, jūs greitai pastebėsite, kaip su juosmeniu paliko centimetrų pora? O ar žinojote, kad transriebalų, kurie iš tiek daug majonezo dalis, sumažinti imunitetą lygį, turėti neigiamos įtakos sąnarių ir jungiamojo audinio, perduotą šeriant motinos pieno vaikui, prisidėti prie nutukimo ir ligų, širdies ir kraujagyslių sistemą. Visa tai taip pat taikoma padažai poilsio, kurį mes perkame parduotuvėje. Ar ne geriau virkite juos namuose? Ar pakeiskite majonezo naudojimą grietine?

2. cukraus ir druskos. Tai ne paslaptis, kad šie papildai yra vadinama balta mirtis. Druska yra žalingas, nes jis apsaugo nuo vandens plaukimo ir linkęs saugoti organizme. Cukraus - daugelio sunkių ligų, įskaitant diabetą ir priežastis. Be to, mes visi žinome, kad tiems, kurie numesti svorio - saldžių maisto produktų yra pirmasis priešas. Jie prisideda prie svorio padidėjimo, priešlaikinio odos senėjimo, bėrimu. Atminkite, kad druskos ir cukraus yra beveik visų patiekalų, kad mes valgome. Visiškai atsisakyti jų naudojimas yra labai sunku, tačiau jie gali būti lengvai pakeistas į savadarbių patiekalų paruošimo. Druska - džiovintų žolių ir prieskonių, ir cukraus - medus.

3. saldainiai, kramtomi saldainiai. Šie gydo yra labai žalingas, o iš tikrųjų jie taip mėgsta vaikai. Tai verta apsvarstyti prieš perkant jūsų kūdikiui tokius saldainius, ir su jais taip pat skonių, spalvų, didžiulis cukraus ar saldikliais. Galų gale, be to ėduonies, ji kelia grėsmę taip pat atsižvelgiant į imuninės sistemos, alerginių reakcijų lygio sumažėjimą. Beje, šokoladas taip pat negali daryti bet geras. Jie dažnai naudoja nenatūralią kakavos, pridėti kenksmingų augaliniai riebalai, transfats. Kas yra kupinas gale, mes jau žinome.

4. Kepta maistas. Mes labai dažnai mes valgome kepti kasdieniame gyvenime. Bet kai jūs vėl galvoju mailius mėsos gabalas, verta prisiminti, kad jis bus prarasti visus savo naudingų savybių tokių terminio apdorojimo, skystosios jo metu pakeisti naftą, kuri žymiai padidina kalorijų kiekį patiekalų. Kartu su maistinių medžiagų keptas maistas naikinimo susidaro kancerogenai - kenksmingų medžiagų, kurios skatina vėžinių navikų susidarymo. Yra žinoma, kad trečdalis vėžio atvejų - dėl prastos mitybos.

Būkite atidūs, ką valgote. Pabandykite mesti blogus produktus ir netrukus pamatysite, kaip pagerinti savo savijautą!