10 Reikalingi grožio vasaros pirkimai

Vasara yra jūros, saulės, poilsio ir,žinoma, mūsų grožis geriausiomis apraiškomis. Ir kad jis tampa dar ryškesnis, turime tai pasirūpinti. Jūs turite žinoti, kaip pabrėžti savo orumą ir apsisaugoti nuo tam tikrų neigiamų aplinkos veiksnių. Čia jums padės būtini grožio apsipirkimai, kurie tikrai bus jums naudingi šią vasarą.

1. Apsauginis nuo saulės

Jums reikia eiti į paplūdimį be jotai labai rizikinga, nes saulė, žinoma, yra draugas, jei ji teisingai taikoma. Pasirinkite lengvą kremą, atitinkantį jūsų nuotrauką. Kuo jūsų oda yra lengvesnė, tuo didesnis apsaugos faktorius.

2. Skrybėlė

Skrybėlė - ne tik mados aksesuaras, bet irnepakeičiama saulės smūgio gynimo priemonė ir tik neigiamas saulės poveikis subtiliu veido odos poveikiu. Šiais metais yra svarbūs ir plataus krašto modeliai, ir tvarkingi "Fedoras", kuriuos, beje, galima dėvėti ne tik paplūdimyje.

3. Galvos juosta / galvos apdangalai

Naudodami tokius stilingus priedus galitesukurti begalinį faktinių vasaros šukuosenų skaičių. Pasirinkite ryškius modelius - be praktinių funkcijų, jie taip pat taps nuostabiu jūsų vaizdų papildymu.

4. Terminis vanduo

Šiluma, mūsų odos prakaitavimas ir greitai tampa purvinas,kodėl nesulaukia geriausio išvaizdos. Šiltas vanduo, kurį jūs galite nešiotis su savimi rankinėje ir kurį galite naudoti bet kuriuo metu, padeda įveikti šią užduotį - jis atnaujins jūsų veidą ir suteiks jai patrauklų atspalvį.

5. Drėkinamasis kremas

Aukšta temperatūra ir saulės spinduliai gali būti ne geriausiįtaka odai, nes pastaroji yra pernelyg didelė. Šiuo atveju jums reikia gero drėkiklio. Na, jei jis turės apsaugos nuo saulės ir šviesios tekstūros veiksnį - tai yra universalus, todėl idealus variantas.

6. Apsauginis nuo saulės lūpų balzamas

Lūpų oda yra itin minkšta ir trapi. Jis gali labai nukentėti nuo saulės poveikio, o balzamas su apsaugos nuo saulės priemonėmis padeda išspręsti šią problemą kuo veiksmingiau. Na, jei pasirinksite kvapų balzamą, taip pat galėsite mėgautis maloniu kvapu.

7. Vasaros kvepalai

Žiemos ir vasaros skoniai šiek tiek skiriasi. Jei šaltuoju laikotarpiu mes linkę naudoti saldžius ir aštrus "atšilimo" skonius, vasarą verta atkreipti dėmesį į ką nors naujesnį, pavyzdžiui, žolelių, medienos ir, žinoma, jūros kvapus, sukurtus ypač šio įspūdingo sezono metu.

8. Orange lūpų dažai

Būtent šį sezoną jai davė grožio ekspertaitavo pasirinkimas. Morkos, raudonos ir terakotos spalvos atspalviai atitraukia visus ir akimirksniu paverčia. Tinkama alternatyva jau labai nuobodu raudonoms klasikoms.

9. Vandeniui atsparus tušas

Šilumos smailėse kosmetika nenori būti normalusišlieka ant veido. Tuo pačiu metu mes mažai tikėtina, kad atsisakysime jo paraiškos. Šiuo atveju vandeniui atspari tuša tampa tikru išgelbėjimu, nes ji ilgai ir patikimai išlaikoma, net jei jūs aktyviai plaukiate jūroje.

10. Nagų pastelinių dažų lakai

Svarbu rūpintis manikiūru. Tai padės jums mados lakų iš subtilių pastelinių atspalvių: smėlio, mėtų, švelniai citrinų, alyvmedžių ir pan. Gaukite keletą variantų ir drąsiai papildykite juos savo vasaros atvaizdais.