Stilingos pirštinės. Mes siuvome save!

Antrojo metų kumštinės pirštinės jau yra jaunimo mados tendencija. Jie yra šilti, jaukūs, patogūs ir labai stilingi. Dažniausiai kumštinės pirštinės yra megztos, bet mes siūlome jas padaryti iš vilnos arba veltinio. Siuvinėkite juos - tik vieną, kupiną kūrybiškumo vakarą, net pradedantiesiems priversti!

Veltiniai vilnos mados, adatasavarankiškai suvyniokite jaukius šalikus, skrybėles, šlepetes, originalius sagės ir net visą suknelę! Tokie drabužiai - puiku šilti šaltame ore ir šiltame kambaryje nėra karšta. Tiesą sakant, tai yra neatsiejama visų natūralių medžiagų kokybė.

Jei norite siūti šventinius pirštines, naudokitėselegantiškas shimmering dekoro, pavyzdžiui, šilko arba medvilnės sidabrinių siūlų snaigės, kaip šioje meistriškumo klasėje. Be to, kumštinės pirštinės gali būti išsiūtos karoliukais, puoštos granulėmis ir blizgučiais, mygtukais ir aplikacijomis.

Šios pirštinės yra svarbūs paskutinio anksto atostogų vien dėl to, kad jie daug greičiau nei tradicinių trikotažo ir gauti jiems dovaną - tai malonumas.

Paruoškite medžiagas:

Du gabaliukai iš vilnos arba vilnos

Ritės iš medvilninio sriegio raudonos spalvos

Siūlai sidabrui siuvinėjimui

100% medvilninis siūlas susiuvimo dalims

Sulenkite veltinį iš pusės ir išpjaukite po vieną abiejų dalių.

Skleiskite gabalėlį ir nuplėškite veltinį kraštą apie 2 cm. Sukapokite jį medvilniniu siūlu. Atlikite tą patį kitoje pusėje

Dabar sulankstykite pusę su klaidinga pusė, pažymėkite vietą, kurioje bus nykščio anga.

Dabar siuvite dalį iš neteisingos pusės vamzdžio pavidalo, paliekant tarpą pirštui, kuris nėra susiuvęs.

Kruopščiai apdorokite kraštus. Pirmiausia juos nustatydami kaiščiais.

Tiesą sakant, viena detalė paruošta, lieka ją papuošti.

Paimkite raudoną siūlą ir pradėkite pirmojo lygio siuvinėjimą, kaip parodyta nuotraukoje.

Dirbk lėtai, tegul jūsų kryžiai turi būti kiek įmanoma aukštesni, nes tai paveiks bendrą įspūdį.

Dabar atlikite antrosios pakopos siuvinėjimą, taikydami naujus sidabrinius kryžius į jau esančių susikirtimą. Pažvelkite į nuotrauką.

Turėtum gauti sklandžiai. Mielos snaigės. Idealiu atveju, jei padarysite viską teisingai, netinkama siuvinėjimo pusė atrodys tvarkinga.

Na, visa tai - viena nykšta pasirengusi! Pakartokite visus veiksmus, kad ją pora!

Tokie originalūs kumštinės pirštinės bus puiki dovana naujiems metams. Bet mes esame įsitikinę, kad jums taip pat patinka. kad pora nori siuvimo ir asmeniškai sau!

</ P>