Kaip pasirinkti kostiumą Halloween

Iki neseniai mūsų šventė "Helovinas" buvo Vakarų smalsumas, tačiau dabar ši tradicija vis labiau įsitvirtina mūsų žmonių protuose. Tiesa, keletas yra kitokia forma nei amerikiečiai.

Spalio 31 d. Vaikas neliks tavęs.kostiumas "Spiderman" su žodžiais "Candy or life". Tačiau, paliekant vakarą gatvėje, susipažinsite su daugybe suaugusiųjų, apsirengusių visų rūšių piktųjų dvasių. Labiausiai tikėtina, kad jie pereis į teminius vakarėlius. Nenoriu atsilikti nuo naujų tendencijų? Greičiau pasirinkite vakarėlio vaizdą! Pavyzdžiai mūsų straipsnyje.

Martis Adamsas

Iš to paties pavadinimo filmo ir animacinės šeimos serijos"Addams" labai garsus suaugusiems ir vaikams. Taigi kodėl gi ne taikyti "Martisha" paveikslėlį Helovyno vakarėliui? Ilgi tiesūs juodi plaukai, balta oda, raudona lūpdažis, ilga kieta suknelė - tai viskas, ko jums reikia. Beje, Angelina Jolie pati pasirodė panašioje nuotraukoje.

Vensdi Adamsas

Tęsiant šeimos temą, galima padaryti dar vienąpuikus vaizdas. Vensdi yra mergaitė su vidutinio ilgio tamsiais plaukais, apipinta dviem kaklaraisčiais. Dėvėti gali kuklus tamsiai suknelė su apykakle arba šviesos marškinėliai, tamsiai per megztinį, sijonas ir juoda kojinės.

Vampyras

Šis vaizdas tinka visiems plaukų savininkamsilgis ir spalva - tai jo pranašumas. Makiažas: Smoky akys, šviesus lūpdažis, galite nupiešti kraujosruvos prie burnos kampe. Žinoma, "fangs" yra esminis šio vaizdo atributas. Apranga: idealus - tai ilga suknelė su korsetu ir pūkuotas sijonas.

Zombiai

Šis vaizdas yra geras, nes nereikia mokėtikostiumas. Senus daiktus galite plyšti į skudurus, dažyti kraujo dėmeles dažais - ir apranga yra paruošta. Norėdami užpildyti vaizdą, jums reikia makiažo. Negyvoji blyški odos spalva, įbrėžimai, žaizdos - norint tai sukurti, užtruks daug laiko ir kosmetikos.

Mavka

Lengva šviesa ilga suknele, laisvi plaukai, gėlių vainikas, natūralus makiažas - paruoštas miško grožio vaizdas.

Pasakos

Nors pasakos nedaro žiaurumų ir apskritaifilmai ir knygos yra teigiamas, tačiau šie maži pagalbininkai yra klasifikuojami kaip blogis. Kadangi pasakos atvaizdas galioja Helovynui. Norėdami ją sukurti, reikia šviesios trumpos suknelelės su sodriomis sijonais. Bold mccia yra sveikintinas. Mėlyna, žalia, rožinė šešėlis - sujunkite ir eksperimentuokite. Ir nepamiršk savo sparnų!

Baba Yaga

Šalikas, pilkšvai plaukuotas perukas, paltai, senoviniai daiktai. Iš "aksesuarų" - šluota. Makiažas turi būti neigiamas. Jis yra toks pasakos senos moters vaizdas.

Valkyrie

Mergautinė karys skandinavų mitologijoje, kad atneša pergalę mūšyje tiems, kurie nusprendžia duoti savo dievus. Tai stiprių fiziškai moterys dėvi korsetus, geležies sijonai, sunkiųjų papuošalai vaizdas.

Ragana

Juoda suknelė, mantija, dangtelis, nerūpestingai padengti plaukai, kvaila kibirkštis akyse ir personalas, siekiant papildyti vaizdą.

Negyvoji nuotaka

Suknelė nebūtinai yra vestuvių, bet būtinai balta. Žinoma, uždanga. Ir niūrus makiažas.

Nebijok

eksperimentuoti! Helovinas yra atostogos, kai tavo įvaizdis,
Net jei jis sutampa su kažkuo kitu, vis tiek bus unikalus dėl specialaus
makiažas, suknelės ir aksesuarai.

Būk drąsus ir tapsite
partijos karalienė!