Kaip naudoti foliją kasdieniame gyvenime: 10 naudingų idėjų

Pasirodo, folija gali būti naudojama ne tik maisto pakavimui apvynioti.

Mes jums pasakysime, kodėl kiekviena virtuvėje esanti namų šeimininkė turėtų turėti folijos ritinį. Štai kodėl galite naudoti foliją.

1. Uždenkite vidinę virtuvės spintelių erdvę.

Faktas yra tas, kad foliją lengva valyti drėgna kempine, taip pat padeda atspindėti šviesą tamsoje kampų kampuose.

2. Poliravimo sidabras.

Ši procedūra pašalins dėmeles iš jūsųmėgstamos sidabrinės valgyklos. Kas to reikia? Uždenkite vidinę kibirą su folija (švyti puse į viršų) ir padėkite sidabrinius indus viduje. Įpilkite į 1/4 puodelio soda ir apie 4 litrus vandens. Kruopščiai sumaišykite ir palikite 10-15 minučių.

3. Išvalykite grotelę.

Folio rutulys padės jums lengvai valyti grilį iš maisto ir riebalų likučių. Išrinkite grotelę ir būsite nustebinti, kad pamatysite rezultatą.

4. Apsaugokite pyrago pyragas.

Jei bijote, kad jūsų mėgstamiausias obuolių pyragasdeginti, naudoti foliją. Iškirpti folijos ratą ir įdėti jį ant pyrago kraštų. Taigi negalėsite sugadinti savo patiekalo ir galėsite uždaryti skanius patiekalus.

5. Apsaugokite savo kreditinę kortelę.

Jei naudojate naują kredito kortelękartos su RFID mikroschema, o ne su magnetine juostele, sukčiai, naudojantys specialų skaitytuvą, gali nuskaityti jūsų asmeninę informaciją iš kortelės. Rizika yra minimali, nes pavogtos informacijos nepakaks, kad galėtumėte atlikti neteisėtus finansinius sandorius su savo banko sąskaitomis. Tačiau, jei jūs nepatinkate šios minties, visada įklijuokite kortelę į foliją, ypač jei jūs einate į vietas su daugybe žmonių.

6. Valykite patiekalus.

Vietoj metalo valiklio, skirto valyti indus, galite lengvai naudoti rutulį iš folijos. Jie gali būti valomi kaip puodai ir ketaus keptuvės.

7. Išgąsdink paukščius.

Visi, be abejo, mėgsta žiūrėti paukščiussodas. Bet jei jie pakenks jūsų vaismedžiams, tai liūdna. Kaip šviesą atspindinti juosta, kurią galima nusipirkti bet kurioje sodo parduotuvėje, pakabinti ant medžių šakų, iškirpti juostelėmis iš folijos, kad baugintų paukščius.

8. Pakeiskite sunkiuosius baldus.

Apvyniokite kėdes iš sofos ar kabinetosluoksniai folijos lengvai perkelti į kambarį, ypač ant kilimo. Atkreipkite dėmesį, kad šis baldų pertvarkymo būdas netinka subtiliems paviršiams.

9. Lengviau skalbinių skalbimas.

Foilė atspindi šilumą, todėl tinkamą įdėti folijos lakštą po lyginimo lentos dangteliu reikia skalbti daug greičiau.

10. Padarykite piltuvą.

Jei reikia skubiai supilti skysčio į buteliukąSiauras kaklas, bet nėra jokios piltuvo, dvigubai ilgesnis nei ilgas folijos lapas, o raukšlės su kūgiu. Savarankiškas piltuvėlis turi svarbų pranašumą: jis gali būti išlenktas pasiekti sunkiai pasiekiamas skyles.