Madinga eklektika: kaip išmokti derinti stilius

Eklektiškas reiškia skirtingų stilių derinį viename vaizde. Tai yra ryškių ir ryškių žmonių pasirinkimas, kurie nenori gyventi ir suknelė pagal taisykles, ir džiaugtis eksperimentais. Šis stilius yra labai neįprastas ir kiekvienas jo vaizdaspasirodo unikalus. Tačiau taip pat svarbu stebėti priemonę, nes nuo kompetentingos eklektizmo iki blogo skonio reikia atlikti vieną žingsnį. Kaip tapti stiliaus piktograma? Kai kurios skirtingų elementų kombinacijos taisyklės padės jums tai padaryti.

Nebijokite eksperimentų

Norint tinkamai žaisti su stiliumi, jums to reikiajaustis ir sugebėti juos sujungti. Taip pat svarbu, kad drabužiai išreikštų jūsų asmenybę ir nuotaiką. Jei vis dar nesate savimi madingų kombinacijų meistras, tuomet pradėkite mažai: pvz., Ant romantiškos suknelės ant rombinės suknelelės įklijuokite apverstą striukę arba pridėkite stilingus punk arba grunge dvasios į klasikinį vaizdą. Galite efektyviai papildyti savo vaizdus senoviniais elementais, kurie kartu su moderniausiais mados įvykiais atrodo labai įdomūs.

Bendros ypatybės

Jei derinsite skirtingų stilių drabužius, tada užKad vaizdas atrodytų holistinis ir darnus, visuose elementuose turėtų būti bent jau keletas bendrų bruožų. Tai gali būti jų atspalvis, modelis, tekstūra, forma ir pan. Pavyzdžiui, jei nuspręsite dėvėti pusinės sportinės striukės su moterišką suknelę, tada leiskite jų spalvas būti tokio paties dydžio - šis sprendimas padės išvengti blogo skonio.

Myliu spalvą

Ryškūs sultingi niuansai yra neįtikėtinai galingimados įrankis. Pabandykite pridėti bent vieną ar daugiau pastebimų elementų savo nuotraukoje. Tai gali būti mažiausios detalės, pavyzdžiui, jūsų lūpų dažai ar batai. Tačiau neturėtumėte sujungti daugiau kaip trijų tonų vaizdo, geriau derinti spalvotus daiktus su nespalvotais, kad vaizdas būtų vidutiniškai griežtas ir vidutiniškai pastebimas.

Sujungti sąskaitas faktūras

Viena iš sąskaitų faktūrų derinimoišskirtines eklektizmo ypatybes. Pabandykite žaisti su jais, o gal tuomet rezultatas bus labai geras. Drąsios mados moterys ilgą laiką yra grubios, subtilios, storos, plonos ir lengvos, sunkios. Populiarus ir kailis, kuris puikiai tinka net romantiškam šifonui.

Tęsinys kitame puslapyje ...