Įdomiausi kultūriniai spalio įvykiai Ukrainoje

Ruduo nėra laikas nuobodu! Be to, spalio mėnesį laukia daugybė įdomių festivalių, parodų ir koncertų.

Šiandien ir rytoj Kijeve koncertuos garsus Pilypas Kirkorovas. Naujoji "Drugoou" kritikų pasirodymų kalba labiausiainuostabus ir unikalus. Popo karalas paruošė geriausius 25 metams praleistus spektaklius. Tikras nepamirštamas vakaras laukia tikrųjų Rusijos scenos meistro gerbėjų.

</ P>

Iki spalio 13 d. Kijeve vyks parodaDinozaurai, kurie, be abejo, domina jūsų vaiką. Ukrainos "Ekspozicijos" teritorija pavertė visų žinomų mokslo srities priešistorinių roplių buveine, pristatyta pilno dydžio. 30 eksponatų judėti, skambėti, mirktelėti ir spragtelėti dantis. Įspūdingi spektakliai yra ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Spalio 14 d. Kviečiame "Mamajevo slobodos" kapinėsšvęsti Mergelės apsaugos dieną ir Ukrainos kazokų dieną. Jūs turėsite aktyvią šventę grynu oru su galimybe pasinerti į liaudies tradicijas ir istoriją. Festivalio lankytojai gali dalyvauti aptvaruose su sabernomis ir šaudyti iš lanko, klausytis kamaninių ginklų salelių ir valgyti skanų kuleshomą.

Spalio 17 d. Galite aplankyti mėgstamą koncertąArgentinos tango pasaulio žvaigždės. Kijeve poros šokis iš Argentinos, Prancūzijos, Italijos, Rusijos ir Ukrainos. Puiki instrumentinė muzika, profesionalus vokalas, jausminga choreografija. Tango yra aistra, įkūnyta karštu šokiu.

Atostogos sūris ir vynas - puiki proga atsipalaiduotivisa šeima. Ukrainoje bus du tokie festivaliai: Lvove (spalio 18-20) ir Kijeve (spalio 19-20 d.). Sūrio ir vyno festivalis Lvovo aikštėje Rinka vyks jau ketvirtą kartą, tačiau nacionalinis sūrio festivalis pirmą kartą švenčiamas sostinėje. Bree, Camembert, Roquefort, Chablis ir Bordeaux - geros virtuvės mėgėjai laukia apsvaiginimo savaitgalio. Festivalių lankytojai paruošė įvairialypę pramogą kiekvienam skoniui:

meistriškumo kursai ruošiant sūrius;

meistriškumo klases sūrio patiekalams ir tradicinei ukrainiečių virtuvei;

konkursai ir vaikų atrakcionai;

kokybiškų sūrių ir vynų pasirinkimas;

degustacijas ir muges;

liaudies meistrų alejos;

kultūros programa.

Lankytojo Lvovo svečiai galės mėgautis milžinišku "Lviv" sūrio pyragu pagal seną receptą, taip pat atšilimo karamelinį vyną.

Iki spalio 20 d. Chrizantemų parodaPechersko kraštovaizdžio parko giedojimo laukas. Ši paroda turi būti padaryta tiems, kurie mėgsta gėles, vienybę su gamta ir poilsį grynu oru. Šiemet organizatoriai nustebino originaliais vertikaliais gėlių dizainais. Chrizantemų paroda vienija Rytų filosofiją, modernųjį meną ir naujas tendencijas kraštovaizdžio apdailoje.

Spalio mėn. Pasirodė labai daug įdomių įvykių, kurie nesuteikia laiko rudens melancholijai. Atsipalaidavę bet kokiame ore su savo artimaisiais, artimaisiais ir draugais!