Geriausios vietos apsilankyti Turkijoje

Nepaprastai turtinga nuostabi vieta, šalis, kuri turi vieną koją Europoje, o kita - Azijoje. Turkija primena turistų malonumą ir norą vėl aplankyti. Trys jûros, kurios plauna valstybës krantus,kad tai puikus paplūdimio kurortas, bet nekrenta į akis paslaugos, puikus maistas ir gražūs viešbučiai su didžiule vaizdingas plotas pritraukia mėgėjams atsipalaidavimą ir komfortą visame pasaulyje.

Tačiau ne tik paplūdimiai yra turtingi Turkijoje,Čia yra daug puikių vietų, susijusių su istorija, religija ir ypatingais gamtos kraštovaizdžiais. Paimk su savimi šašliuko keptuvę, gabalėlį "rahat-lukuma" ir einame į jaudinančią kelionę per Turkiją.

1.

Stambulas

Paslaptingas, mistinis ir nuostabiai grazusStambulas yra vienas didžiausių senovės ir šiuolaikinio pasaulio miestų. Anksčiau žinomas kaip Konstantinopolio ir Bizantijos, tai yra didžiausias miestas Turkijoje, bet ne kapitalo (tai garbė priklauso Ankara). Stambulas - iš dviejų, su kuriomis susiduria, geriausiu šio žodžio prasme miestas, nes jis yra ant abiejų Bosforo pusių, ir pusė miesto yra Azijoje, o kita pusė priklauso teritoriškai Europą. Stambulas tik atspara pilna paminklų, vienuolynai ir mečečių, bažnyčių ir tvirtovių, rūmų ir aikštėse, rinkų ir modernių prekybos centrų, senovės sienos ir fontanais, skulptūromis ir kitų istorinių objektų. Stambulas yra ne tik viena iš geriausių vietų apsilankyti Turkijoje, bet ir visame pasaulyje.

2.

Patara

Turkijoje yra daug paplūdimių, kurie teigia esąsgeriausio rango. Bet paplūdimio gurmanų pasirinkimas yra linkęs į Pataroje esantį. Stulbinantis baltas smelis, tęsiasi 15 kilometrų, o ne vienas viešbutis ar kita rajono struktūra nėra vienintelis dalykas, dėl kurio Pataru yra unikali vieta apsilankyti Turkijoje. Patara turi istoriją. Rezervas ir "Patara" paplūdimys yra netoli Kalkano miesto. Trijų kilometrų zonoje netoli paplūdimio bet kokia statyba draudžiama. Čia yra Lyciano miesto Pataros griuvėsiai, kuriuose gimė Nikolajus Sad Manas - šiuolaikinio Kalėdų Senelio ir Kalėdų Senelio prototipas. Čia yra vienas iš kultūros pastatų senovės graikų pasaulyje - didžiulė šventykla skirta Apollo. Ši vieta taip pat yra susijusi su apaštalais Pauliu ir Luko. Nepriklausomai nuo istorinių vertybių, moderni Patara yra tradicinio gyvenimo būdo grožis.

3.

Kapadokija

Turkijoje yra du nuostabiausikraštovaizdis planetoje (žr. Pamukalę - kitas taškas). Kapadokija yra keista ir nuostabu konglomeracija akmenų, kuri yra įsikūrusi nekilnojamojo Cave City: jie yra namuose, bažnyčias, vienuolynus, DOVECOTE. Čia yra keli požeminiai miestai, kurių statyba prasidėjo 1 a. Pr. Požeminiai miesto komunikacijos tęsiasi iki 50 m. Kapadokija gylis yra nurodytas kaip Pasaulio paveldo sąrašą UNESCO ir yra istorinis paminklas pasaulinės svarbos. Visa tai daro pagrindinę Turkijos trauką.

4.

Pamukalė

Iš vieno nektaristinio Turkijos kraštovaizdžio mes einameį kitą - tą patį negyvenamą ir nuostabų. Pamukalė atrodo, kad tai kito planetos kraštovaizdis, tai labai sunku apibūdinti. Įsivaizduokite, kad sniego baltos terasos, iškirptos iš uolos, gausiai esančios šlaituose. Viduje kiekvienoje terasoje yra baseinas su gijimo, terminis vanduo, daug kalcio. Šiais Terasinės baseinai atrodo begalinis mėlynas dangus, taip užbaigiant Unreal kraštovaizdį. Iš tolo, gali atrodyti, kad tai kai ledo ar sniego indėliai arčiau Antarktida, tačiau iš jų karšto temperatūra kyla apie 40 laipsnių. Pamukalė reiškia Medvilnės pilį - kai pamatysite ją, jūs suprasite, kodėl taip yra.

5.

Trabzonas

Trabzonas yra pagrindinis turkų vilayet miestas, vienasiš svarbiausių prekybos taškų Azijos Turkijoje, ant aukšto Juodosios jūros kranto. Siaurosios, nereguliarios formos gatvės su mediniais namais - būdingas miesto profilis. Priemiestis yra viena iš svarbiausių miesto lankytinų vietų - buvusi Graikijos Šv. Katedra Sophia, kurią turkai pakeitė į mečetę ir išsaugojo pavadinimą Aya (Agia) - Sofija. Rytų rytinis priemiestis sparčiai plečiasi ir kaupiasi. Tai labai užimta vieta, auginama Šilko keliu ir šiandien yra pagrindinis prekybos uostas. Miestas yra garsiai, greitai, chaotiškas - idealus sprendimas tiems, kurie mėgsta triukšmingą ir greitą gyvenimą. Jis gali pasirodyti šiek tiek sugedęs, bet tai jo žavesio dalis. Miestuose yra daug istorinių paminklų, bet jei aplankysite Sumel, čia rasite nuostabų ir labai dramatišką vienuolyną, kuris buvo iškirtas iš kieto uolos.

6.

Efesas

Kai kalbame apie senovės romėnų ir graikų kalbasimperijos, mes, žinoma, reiškia didžiausius Italijos ir Graikijos miestus. Tačiau kai kurie iš seniausių civilizacijų miestų buvo išsibarsčiusios visame Viduržemio jūroje, pavyzdžiui, Kartaginoje Tunise ir Cezarei Izraelyje. Legendinis Trojos miestas iš tikrųjų kilęs iš Turkijos, Efezoje. Efesas turi graikų ir romėnų kūrinių ir užkariavimų antspaudą. Čia yra Artemidos šventykla, kuri yra vienas iš septynių senovės pasaulio stebuklų. Yra ir kitos svarbios archeologinės vietovės: Adriano šventykla, Celsų biblioteka, Augusto vartai, Šv. Jono bazilika, Mažas Ophi teatras ir Domitianų šventykla.

7.

Cripple

Jei norite sujungti pakrantės grožįLankytinos vietos, neskaitant pernelyg toli, "Cripple" yra viena iš geriausių vietų apsilankyti Turkijoje. Miestas yra Viduržemio jūros pakrantėje, įėjimas į jūrą yra tik į jūrą arba pėsčiomis, todėl "Cripple" laikomas įdomiu jachtų objektu. Aukščiausiame aukštyje yra senovės Bizantijos pilies kalekas, o po kelionių į Kekovos salą, jūs pereinate per sugriuvusį kaimų pavadinimu. Čia pamatysite romėnų amfiteatrą, iškirptą į uolą, senovės kapines ir sarkofagus. Kalfas yra tarp Kaso ir Kale, taigi jūs turite pakankamai čia ir pasirodymų, ir duonos!

Tai tik labai mažas pasakų vietų pasirinkimas, kurį verta pamatyti apsilankę Turkijoje. Kodėl negalima įtraukti į turizmo planą?

</ P>