5 būdai išvalyti savo gyvenimą

Gyvenime visada yra dalykų, kurie neleidžia mums vystytis ir judėti į priekį. Atėjo laikas atsikratyti šių dalykų.

Pradėkite naują gyvenimą su bendru valymu. Tikslas, planų sudarymas ir atsakymas į klausimą "Kas jūs matote save per 5 metus" neturi prasmės, jei nenorite iš naujo nustatyti. "Šiukšliadėžė" iš gyvenimo turėtų būti mesti tiek tiesioginiuir vaizdine prasme - energijos lygiu. Kaupiančius dalykus ir emocijas mes gauname du veiksnius: praeities reprodukciją ir gyvenimo tempo sulėtėjimą. Pirmuoju atveju mūsų gyvenimas yra kaip deja vu, antrasis - mes neturime laiko ir nesuprantame savo pajėgumų.

Mes galime atsibusti 5 ryte, praktikasporto ir padaryti didžiulius atvejų sąrašus, bet niekas nepasikeis: energijos visai nepakaks. Visos priežastys skiriasi, tačiau vienas iš jų gali būti praeities apkrova, dėl kurios negalima skleisti savo gyvenimo iki optimalaus greičio.

Norėdami atsikratyti šio krovinio, jums reikia išvalyti, kuris suteiks jums naują jėgą ir energiją. Būtina išmesti visą nereikalingą verslą užbaigti arba atšaukti, jei jie nėra svarbūs.

1. Atsikratykite šiukšlių

Visų pirma atsikratykite visų nereikalingų dalykųnamas. Blogas mesti, nenaudojamas geros būklės - duoti draugams ar duoti tiems, kuriems to reikia. Bet nepalikite dėžutėje ant balkono ir nedelsdami nuneškite į bažnyčią ar vaikų globos namus. Nepalikite nieko vėlesniam laikui. "Šiukšlių" yra visa tai, ką nenaudojate. Jei yra dalykų, kurių nenaudojote per metus, kokia yra tikimybė, kad ateityje jie bus naudingi jums? Ir kažkas gali tai reikalauti dabar.

• drabužius, kurių nešiojate (išskyrus klasikinius ir vintage).

• Dauguma suvenyrų. Palikite tik tuos, kurie tikrai suteikia komfortą jūsų namuose.

• Technika ir patiekalai, kuriuos tikrai nenaudosite.

• Gabumai kosmetika, kuri jums netinka.

• Nuobodu žaislai, drabužiai, iš kurių jie greitai augo.

• Knygos, kurias antrą kartą negalėsite skaityti.

Ir pan. Kuo daugiau tokių dalykų rasite, tuo geriau. Kiekvienas jūsų daiktas yra energijos dalelė, todėl palikite reikalingą ir gražią, kuri jums patinka. Kokios emocijos gali būti magnetas šaldytuve, kurį pateikia kolega, su kuriuo santykiai yra įtempti? Jūsų namuose nebus, jei visa vieta ir energija užims seni ir nemylimi dalykai.

Valymas turėtų būti tęsiamas ir darbo vietoje, ir automobiliu, ir kotedže.

2. Išstumkite failus

Išmesta šiukšliadėžė? Atėjo laikas atsikratyti failų. Virtuali erdvė taip pat yra jūsų energijos dalis. Mes naudojome viską kompiuteryje, kai yra pakankamai atminties. Išvalyti kompiuterį ir išmanųjį telefoną - tas pats energijos išleidimas, kaip valymas namuose. Kodėl reikia laikyti filmą, kurio nepatinka? Arba dokumentai iš darbo, iš kur prieš trejus metus baigėte? Arba nuotraukų, kurios jums nepatinka? Taip pat turite išvalyti kompiuterį, socialinių tinklų puslapius ir tinklaraščius.

3. Nustatykite užsakymą

Po to, kai išmesti visą perteklių, jums reikiaužsisakykite, kas liko. Suderinta tvarka - kai kiekvienas dalykas užima vietą - verslo efektyvumo garantija. Jūs negalite pagreitinti savo gyvenimo, kol chaosas namuose ir darbalaukyje sulėtins jūsų planų įgyvendinimą.

4. Mes filtruoja gaunamą informaciją

Po to, kai įdėjote tvarką, turite filtruoti gaunamą informaciją. Kaip jūs spręsite tai, priklausys nuo jūsų proto darbo.

Dabar dauguma žmonių kenčia dėl pernelyg didelės informacijos. Informacija, o ne žinios. Mes skaitydami tą patį anekdotą naujienų lenteles tris kartus per dieną, mes skleidžiame protingus žmones.

Informacija kaupiasi jūsų smegenyse, taigiVerta kontroliuoti viską, ką gaunate. Norint neleisti kanalų su nereikalingais duomenimis, gaukite tik tai, kas įkvepia ir skatina norą veikti, o ne tik sukuria informacijos triukšmą.

Norėdami tai pasiekti, turite išvalyti sienąir frendlentu, atsisakykite prenumeratos, kurios nėra naudingos, o ne įkvepiančios. Slėpti tų draugų, kurie dalijasi neigiamais tinkle, naujinius - gyvenime yra pakankamai blogų naujienų. Palikite sau sąrašą svetainių ir tinklaraščių, kuriuos planuojate perskaityti: tai, kas gauna atsakymą į savo sielą, patinka ir raginama imtis veiksmų.

5. Baigti nebaigtą verslą

Suprasti bylų sąrašą: Ką daryti dabar yra tikra, kuri yra palaipsniui ir ką reikėtų visiškai atsisakyti. Geriau savarankiškai pasakyti sau: "Šis klausimas yra už mano galios", nei nuolat jaudintis, kad negaliu susidoroti. Gebėjimas spręsti užduotis padės jums pereiti prie gyvenimo pokyčių.

Bendras gyvenimo valymas yra valymas iššiukšliadėžė ir dalykų tvarkymas namuose, galvoje ir versle. Gaukite kokybišką informaciją, susipažinkite su savo draugais asmeniškai, o ne gyvendami internete. Norint pradėti naują gyvenimą, turite atsikratyti senosios patirties ir neigiamos savybės.

Atlikite valymą nuo šiandien.