Patikima bazė: mes gaminame kapsulės spinta

Kiekvienas iš mūsų tikrai supranta situaciją, kadakabinetas sprogo daugybe dalykų, bet nieko nešioti. Tai dažniausiai atsitinka, nes iš tikrųjų svarbu ne tik drabužių spinta, bet ir galimybė iš jų padaryti gražų ir darnų vaizdą bet kokiai progai. Būtent ši užduotis yra drabužių spintelės padalijimas į kapsules.

Kapsulės drabužių spinta gali apimti abupagrindiniai klasikiniai elementai ir absoliučios naujovės, o jų tarpusavio derinimas yra ne tik draudžiamas, bet ir stipriai skatinamas. Paprastai kapsulėje yra apie 5-12 elementų, kurie yra tarpusavyje sujungti ir gali būti sujungti, todėl galite sukurti daugybę skirtingų parinkčių. Paprastai čia neįtraukiami priedai, nes tai yra atskiri elementai, galintys užpildyti šeimininko pageidavimų vaizdus.

Mūsų drabužių spinta gali apimti keletąkapsulės, tinkamos mūsų rūšiai, gyvenimo būdui ir interesams. Klasikinės kapsulės versijoje gali būti naudinga: verslas, vakaras ar kokteilis, laisvalaikio ir sporto prekės. Pagrindinis skirtumas tarp kapsulės drabužių spinta ir pagrindo spinta yra tai, kad jį gali sudaryti ne tik universalūs amžini modeliai, bet ir naujausios mados, kartais labai ryškios ir pastebimos. Pagrindinė sąlyga, į kurią reikia laikytis - viskas privalo būti sujungta bet kokiais galimais deriniais, ir jūs turėtumėte galimybę tiesiog pasiimti iš spintelės bet kokius kapsulėje esančius daiktus ir žinoti, kad visas vaizdas jau yra pasirengęs tau.

Žinoma, kapsulės gali susikirsti tarpjį savo piešimo neša svarbią misiją padėti mums sutaupyti laiko ir pinigų, kad mes paprastai praleisti reguliariai įsigyti naujų dalykų ir ilgą pasirinkimo teise derinys. Nes jei yra galimybė sukurti kapsulę, kad jie atkartojo, tai visi puikiai.

Terminas "kapsulės drabužinė" yra skolingas"Susie Fox", madingos "London" parduotuvės drabužių savininko išvaizda. Jos nuomone, drabužių spinta yra, visų pirma, klasikinių objektų rinkinys, kuris negali išeiti iš mados: kelnės, sijonai, švarkai, paltai ir kt. Bet mes, ponios, labai svarbu atsižvelgti į naujausias tendencijas, todėl į pagrindinį rinkinį reguliariai įtraukiami du ar trys staigūs modeliai. Tačiau drabužių spinta neviršija nepagrįstų ribų, o jos savininkas praleidžia jam nedidelę pinigų sumą.

Pasak Susie, kiekviena moteris turi turėtiturėti savo spintoje šiuos elementus: universali suknelė sijonas eiti, dvi poros kelnių, iš Džersis, striukė, kailis, du maišus striukė, ir dvi poros batų.

Šią idėją palaikė visame pasaulyje garsi DonnaKaranas, kuris 1985 m. Sukūrė verslo drabužių rinkinį, kuris puikiai sujungė vienas su kitu ir pavadino jį 7 Easy Pieces, o tai reiškia "7 paprasti dalykai".

Idėja sukurti tokį drabužių spinta yra labai patoguyra naudinga, nes tai padės mums atrodyti nuostabi bet kurioje situacijoje, praleidžiant daug laiko, pastangų ir pinigų. Bet kaip galima sukurti tokias "kapsules"? Paprasta tvarka padės jums tai padaryti.

Visų pirma, jūs turėtumėte nuspręsti, ko nori,kokios kapsulės jums reikia. Analizuokite, kokius dalykus jums dažniausiai reikia įvardyti. Tai gali būti anksčiau pateiktos parinktys arba jūsų asmeninė informacija.

Toliau reikia įvertinti veido, figūrą irspalvos tipo. Jūs turite suprasti, kokie stiliai jums labiausiai naudingi, kurie iš jų pabrėžia jūsų orumą ir kaukia gedimus. Geriausias variantas yra klasikiniai siluetai, kurie tinka visiems visiems, nes jie niekada nebus senamadiški, o jūsų kapsulės truks ilgiau. Taip pat verta duoti pirmenybę daiktams iš kokybiškų medžiagų, kurios neprarastų savo pristatymo po poros skalbyklų.

Kitas jums reikia išsiaiškinti spalvas. Nurodykite savo spalvų schemą. Tai turėtų būti atspalviai, kurie eina pas tave ir kur jūs esate patogūs. Paprastai naudojami du pagrindiniai spalvų, kurios gali būti lengvai derinami su visais kitais, daugeliu atvejų, tai klasikinis: balta, juoda, pilka arba ruda. Tokiuose tonuose reikia pasirinkti pagrindinius dalykus: kelnes: viršutinius drabužius, maišelius. Tada jūs turite paimti sau dar du atspalvius, kurie bus jums akcentai. Jie gali būti tokie ryškūs ir blizgūs, kaip jūs galite sau leisti, ir su jų pagalba galėsite veiksmingai papildyti savo vaizdus. Jie turėtų būti suderinti tiek tarpusavyje, tiek su pagrindiniais tonais. Pasirinkite tokias sukneles, viršūnes ir palaidines, aksesuarus. Iš esmės, jūsų kapsulių kūrimui galite taikyti bet kokius spalvų sprendimus. Pagrindinė kapsulė gali tapti ne trivialaus stiliaus elementu, o pasirinkimu sultingame atspalvyje. Svarbiausia - kad visi elementai gali būti derinami puikiai tarpusavyje savo spintoje, pakeisti vienas kitą ir padėti jums jūsų pagrindinis tikslas - pažvelgti į aukštį, nesvarbu, kur Jūs patekote, ir, žinoma, taip pat išreikšti savo individualumą.