15 Fantastinės ateities augalininkystės koncepcijos

Netoli visų mes turime galimybę keliauti įDacha, arba turite savo sodo sklypas. Tačiau dėl naujų technologijų ir originalių dizaino koncepcijų galite ne tik gražiai, bet ir kūrybingai žalią savo butą.

1.

"Vienas puodas - du gyvenimai"

Vienoje apvalioje talpykloje yra yin ir yang formasu žuvimi ir augalais susijęs akvariumas. Du elementai papildo vienas kitą, vanduo maitina augalą, o augalo dirvožemis valo vandenį. Procesas verčia jus galvoti apie harmoniją pasaulyje. Tai buvo pagrindinė japonų dizainerių-kūrėjų idėja.

2.

«Urb sodas»

Xavier Kalyandom sukurtas sodas turėtų padėtididžiųjų miestų gyventojai į savo butą sukurti nedidelį vertikalųjį sodą, kuriame galėsite auginti daržoves. Jame yra uždara laistymo drėkinimo sistema, taip pat ji skirta organinėms atliekoms perdirbti.

3.

Kompiuteris "Apie"

Šis kompiuteris, jo kūrėjas, Louis Luna, taip pat buvo dekoratyvus interjero elementas. Kūno augalas turi sumažinti anglies dvideginio kiekį ir kenksmingą poveikį, atsirandantį iš kompiuterio.

4.

"Virtuvės sodas"

Tai ne tik gražus ir ekologiškas, bet ir labai patogus namų šeimininkių išradimas - galų gale virtuvėje galite ištraukti iš šio originalaus puodo šiek tiek šviežių žalių.

5.

"Kilimas iš samanų"

Dizaineris La Nguyen Tran (kuris, beje, atėjo su ankstesniais vienos originalios kūrybos), mano, kad vonios kambaryje vietoj įprasto guminio kilimėlio yra daug maloniau vaikščioti ant natūralaus samanų.

6.

Biuro veja

Toks originalus išradimas leis biurų darbuotojams jaustis net keturiose biurų sienose, tarsi iškylose artimiausioje gražaus parko vietoje, nusileisdamas kojomis į šviežią žalią žolę.

7.

Biuro kiemas

Jei dirbate biure, kurioje yra darbo vietųAtrodė sienas, tikriausiai vertinate, jei daugumoje žmonių šiose nuobodžiose ir pilkose "struktūrose", kurios sukelia klaustrofobiją, smegenų augalas staiga augs. Pasak kūrėjų, tai žymiai pagerins bendrą atmosferą biure.

Kitas 8 nuostabias koncepcijas antrame puslapyje