Kelios idėjos keliauti su mažais vaikais

Man patinka važiuoti atostogauti su vaikais, ar tu tiki, ar ne. Tai tikrai labai smagu! Atostogų džiaugsmas dvilypis, kai matau laimingas mano vaikų akis. Žinoma, kelionė su vaikais yra savafunkcijos ir gali būti sudėtinga. Bet aš pasiruošęs pasidalinti turtinga kelionių patirtimi su mažais vaikais. Turiu kelis gudrybės, kad kelionė būtų paprasta, o kelionė malonu.

1. Neskubėkite

Jūsų skaičiavimai su laiku iki kelių minučių irSkausmas gali dirginti vaikus. Kažkur skubame suprasti vaiką yra pernelyg nuobodu, jie natūraliai pradeda protestuoti, kaprizingas, nori gerti, valgyti ir naudotis tualetu tuo pačiu metu, ir jūs nieko liko padaryti, kaip patenkinti klientų reikalavimus, nervų ir skubėti daugiau. Atvykti į paskirties vietą buvo varginantis ir erzina, eiti į priekį valandą 2,5 ar net 3. Atminkite turėsite kad tilptų į savo tvarkaraštį pertraukos puodą ir užkandžiai, taip pat įvairių įdomių dalykų, kurie gali būti su kuriomis susiduriama pakeliui. Jei jūs turite keliauti automobiliu, sustabdyti dažnai taip pat suteikia vaikui galimybę paleisti gerų 10-15 minučių, nes jo nuovargis prisidės prie gero miego kelyje. Bet šiuo atveju, pasiimk laiko: sustabdykite automobilį kiekvieną kartą, kai vaikas turi orą.

2. Būkite pasirengę visko

Keliaudami su vaikais keliaujant, turėtumėtenumatykite daugybę: pakeiskite drabužius, servetėles, vandenį, pirmosios pagalbos vaistą ir visą lėšų rinkinį visiems eismo įvykiams. Iš anksto pagalvokite apie mažiausius dalykus. Eikit į kelią, sudėkite sąrašus, įdėkite ten viską, ką tik prisimenate, kad jums būtų lengviau nieko nepamiršti. Pasitikėkite savo motinos instinktu ir vaiko žiniomis. Kas jam ramina, kas jį linksmino, ką jis nori valgyti ar ką gerti - visa tai turėtų būti su tavimi. Mūsų patarimai, kaip sudėti pirmosios pagalbos vaistą vaikams čia ...

3. Džiaukitės!

Nieko blogo nebus su tavimi kelyje, visibus gerai! Šokis rankomis, dainuok, žais su vaikais "ku-ku", o su vyresniais vaikais galite suskaičiuoti automobilius, motociklus ar kažką, kas dažnai būna jūsų kelyje. Laimėtojas kelionės pabaigoje turi gauti prizą už pastangas! Būkite kūrybingi ir sugalvokite linksmas pramogas sau ir savo vaikams. Nors atvykimo vieta vis dar toli, jūsų kelionė jau prasidėjo, tai puiki proga būti laimingu!

4. Užkąsti

Norėdami sutrumpinti ilgų sustojimų, užkandžiųautomobiliu. Iš anksto paruoškite sumuštinius, pyragus, ritinius, patogius butelius ar ne išpilstytas puodelius ir tiesiog užkandžiai. Kai ranka yra kažkas skanus gabalas, kelionė neatrodo taip varginanti. Galite patraukti sėklą ar riešutą su savimi kaip užkandį, nes šioms pamokoms laikas greitai eina. Taigi, galėsite sutrumpinti kelias valandas kelionei.

5. Dainuoti ir klausytis pasakų

Vaikai mėgsta dainuoti ir klausytis pasakų. Tai reiškia, kad turėtumėte su savimi keliauti keliais diskais su mėgstamomis dainomis ir vaikų pasakomis. Prisimenu, kad vaikystėje turėjau grotuvą su įrašais, mano broliu, ir galėčiau sėdėti ir klausytis pasakų bei miuziklų valandoms ir būtinai dainuoti kartu su pažįstamomis dainomis. Aš matau, kad mano vaikai taip pat myli šią okupaciją. "Moydodyr", "Trys maži kiaulės", "Septyni mažieji vaikai" - puikūs muzikiniai pasakos, kuriose yra visi - ir įvykiai bei juokingos dainos!

6. Sužinokite

Kiekviena kelionė stimuliuoja pažintinįjūsų vaikų veikla. Važiuodami į skirtingus miestus paprašykite savo vaikų, ar jie žino, ar mes einame į šiaurę ar pietus? Ką jie žino apie tuos miestus, per kuriuos jūs einate. Nori mano paslapties? Aš iš anksto išmėginu maršrutą ir žinau, kuriuos miestus ir šalis mes eisime. Iš anksto paruošiu informaciją ir išspausdinu įdomius dalykus, o tada sakau vaikus. Be to, aš paimu su manimi šios srities katalogus, kad pasakytų, kokie augalai auga čia ir kokie gyvūnai gyvena. Tiesą sakant, tai naudinga ne tik mano vaikams, bet ir man. Kelių metų šeimos kelionėse manau, kad yra pėsčiųjų enciklopedijos žodynas, o mano vaikai nustebina savo mokytojus mokykloje savo plačiąja prasme. Švietimas įdomioje ir atsipalaidavusiose aplinkoje gerokai įsitraukia - tai aš supratau.

7. Maitinimas žaislais

Nepalikite namo be keleto mėgstamiausiųžaislai savo vaikams. Nesvarbu, ar tai yra vaizdo žaidimai, ar mėgstama lėlė, brangus žaislo šerdis, privalomi dalykai ilgioms kelionėms. Žinoma, galite dainuoti ir žaisti tiek, kiek norite, bet vieną dieną vaikui nuobodus, jis norės apkabinti savo mylimąjį kupranugarį ar kažką kitą. Tiesiog neduosite visų žaislų iš karto, sulaužykite juos laiku. Iš pradžių duokite dėžutę su juostiniais rašikliais, po kurio laiko - savo mėgstamiausio minkšto triušio ar kažko. Kalbant apie labai mažus vaikus, žaislai gali jums daug kartų padėti.

Bet kokiu atveju keliaujate su mažais vaikaistai yra tavo galia padaryti daug lengviau, jei esate visiškai pasirengęs. Noriu sužinoti jūsų pastabas apie mano patarimą. Aš taip pat džiaugiuosi girdėdamas papildomą patarimą, nes šiais metais vėl planavome ilgalaikę kelionę, o šį kartą bus trys vaikai.

</ P>