Grožis Eksperimentai, kuriuos verta išbandyti šią žiemą

Žiema yra geras laikasgrožio eksperimentai padės jums tapti ryškesni ir įdomiau. Ir net jei anksčiau nebuvo eksperimentavote su savo stiliumi, ar tai buvo tik sujungtų laisvų plaukų keitimas, tada šią žiemą galite sau leisti daugiau. Taigi, ką verta išbandyti šią žiemą?

1. Eksperimentai su nagais

Jei niekada nebandėte eksperimentuoti su savotada nagrinėkite, kaip padaryti save įspūdingą dangą ar net sustiprinti nagus. Šiandien tendencijos yra drąsiausios ir netirivialios brėžiniai, skirtingų tonų deriniai, akmenys ir kaladėlės, įvairūs metodai ir pan. Jei pageidaujate gelio lako, jūs gausite premiją, išlaikydami ją bent 2 savaites ir stiprindami savo natūralius medetkles.

2. Ekstravagantiškas makiažas

Skirta gamtos mėgėjamsnatūralus makiažas. Tačiau kartais verta atsitraukti nuo standartų ir eksperimentuoti su ekstravagantiškais variantais. Tai gali būti "Vamp" arba "Gothic", sultingojo neono tonas, ryškios matinės lūpdazės ir tt perdanga. Žinoma, verta atkreipti dėmesį į tai, kur ir kur jūs einate.

3. Trumpas kirpimas

Aš tikiu, kad daugelis moterų visą savo gyvenimąilgai spynos, bent vieną kartą slaptai svajojo pjauti juos. Ir jei jūs tikrai norite, galite pabandyti, nes plaukai atauga vistiek. Taip pat labai dažnai, keičiant plaukų ilgį, jie pradeda augti greičiau. Bet patirtis yra naudinga bet kuriuo atveju.

4. Efektyvus dažymas

Eksperimentai su plaukų atspalviu yra geri, nesTokiu atveju gali būti ištaisytos neigiamos pasekmės. Galima radikaliai pakeisti šešėlį, naudoti vieną iš dabartinių metodų "ombre", "bronzing" ir tt. Viskas priklauso nuo tavęs, svarbiausia, kad tau patinka tavo naujas vaizdas.

5. Spalvoti plaukai

Ypač ekstravagantiški žmonės galieksperimentuoti su spalvomis. Kad padėtų jums spalvotais balzamai ir dažais, spalvota tuša ir pan. Na, tonų pasirinkimai neribojami - nuo oranžinės iki mėlynos-juodos spalvos.

6. Natūralių plaukų spalvos grąžinimas

Na, jei ilgai dažėte plaukus ir galvojatenatūraliu tonu grįžti kartais neleidžia jums pailsėti, tai kodėl gi ne? Natūralumas dabar madingas, ypač šviesiai rudas, kaštonas ir pan.