12 Produktai greitam svorio netekimui

Pernelyg didelis svoris, be kitų dalykų, yra nepakankamos mitybos pasekmė. Mes atkreipiame Jūsų dėmesį į produktų, kurie padės greitai prarasti svorį, sąrašą.

1. Baltymai

Valgykite žuvis, balta mėsa, kiaušiniai ir kiti maisto produktai, turintys daug baltymų. Taigi, galite sumažinti savo mitybą 10%, nes baltyminiai maisto produktai yra labai maitinasi.

2. Vitaminas C

Neišvengiamas peršalimas, svorio mažėjimas, vitaminas C taip pat naudingas, nes askorbo rūgšties trūkumas organizme dažnai sukelia riebalų nusėdimą.

3. Medus

Atsisakyk cukraus ir pradėk valgyti medaus - tai naudingas natūralus saldiklis, kuris ne tik normalizuoja cukraus pusiausvyrą, bet ir padeda numesti svorį.

4. Kakava

Šokolado mėgėjai gali džiaugtis - be kitų naudingų privalumų šis delikatas prisideda prie greito mūsų organizmo prisotinimo, taigi ir dietos mažinimo.

5. Actas

Nepaisant pirmojo neigiamo įspūdžio, actas skatina greitą prisotinimą ir porcijų sumažėjimą, todėl galvojate apie tai, kaip jį pridėti prie savo maisto.

6. Pluoštas

Pradėkite pietus su gausu natūralaus pluošto - salotų. Šis patiekalas bus skanus ir labai maistingas, pagardintas actu - padės įveikti pagundą valgyti perteklių.

7. Kokosų aliejus

Nepaisant to, kad priklauso kokoso aliejusį prisotintus riebalus, jo vartojimas prisideda prie naudingų didelio tankio lipoproteinų, kurie normalizuoja cholesterolio kiekį organizme ir padeda numesti svorį, padidėjimą.

8. Riebalų rūgštys

Šios rūgštys prisideda prie riebalų suskaidymo,nes valgyti maisto produktus, tokius kaip alyvuogės, riešutai, avokadai, žuvys, sėklos. Jie ne tik padeda numesti svorį, bet ir teigiamai veikia jūsų nuotaiką.

9. Resveratrolis

Resveratrolis yra naudinga medžiaga, randama kakavos, žemės riešutų ir raudonojo vyno. Tai apsaugo nuo riebalų nusėdimo.

10. Kalcis

Pasirodo, kad kalcio trūkumas ne tik kenkia kaulams - žmonės su mažu turiniu yra linkę būti visiškai ir negalintys kontroliuoti savo apetito.

11. Pienas

Pienas ne tik suteikia mums kalcio, bet ir aktyviai skatina riebalų deginimą po fizinio krūvio.

12. Kinoa

Tai senovės grūdų kultūra, kuri mūsų organizmą prisotina amino rūgštimis ir vitaminais, taip pat sumažina kūno svorį ir sumažina apetitą.

Valgyk teisę, bet valgyk maloniai!