Būdai gauti pinigus, kai jiems reikia

Ar norite palinkėti sau kokią nors brangią dovaną? Eiti atostogauti? Ar norėtumėte turėti papildomą pajamų šaltinį? Žinoma, pinigai niekada nereikalingi. Štai kodėl šiame straipsnyje mes jums pasakysime apie įvairius šaltinius ir būdus, kaip atnaujinti biudžetą.

1. Nereikalingi dalykai. Senas mobilusis telefonas, nereikalingi drabužiai, skrudintuvas, kuris nepasiekė šeimos ar net surinktų darbų kolekcijos ... Jūs galite parduoti bet kokį dalyką, kurio nenaudojate. Nesvarbu, ar jis naujas, ar senas. Naudodami nemokamas reklamos paslaugas, reklaminius laikraščius, jūs nužudote du paukščius vienu akmeniu: atsikratote šiukšlių ir papildysite savo piniginę.

2. Rankomis pagaminti produktai. Ar žinai, kaip megzti, siuvinėti, pinti iš karoliukų, piešti, daryti atvirukus, siūti, formuoti iš polimero molio? Tada kodėl gi ne pradėti uždirbti su savo talentu? Yra daugybė svetainių, kuriose galite įdėti savo rankų darbo produktus. Pasakykite savo draugams apie savo mini verslą, sukurkite puslapį viename iš socialinių tinklų - pavyzdžiui, "VKontakte", "Classmates" ar "Facebook". Skleiskite informaciją apie tai, ko norite parduoti - ir pirkėjams.

3. Mokymasis. Ar gerai mokate užsienio kalbos? O gal esate fizikos / chemijos / matematikos / ekonomikos genijus? Tad kodėl ne perduodate savo žinias tiems, kuriems jų reikia, ir tuo pačiu metu užsidirbti pinigų?

4. Reklamavimas tinklaraštyje. Jei turite dienoraštį, tai puiku. Kai jis turi daug abonentų, taip pat pasirodo reklamuotojų dėmesys. Reklamuodami savo puslapį, gausite mokestį.

5. Nuotraukos apdorojimas. "Photoshop" turinys yra labai naudingas įgūdis. Perdirbę nuotraukas galite laimingai uždirbti. Galų gale, paprastai kiekviena redaguota nuotrauka yra mokama. Kaina priklauso nuo to, kokio darbo reikia atlikti. Taip, ir klientams nereikia ilgai ieškoti - klientų bazė yra labai plati. Tai ir nuotraukų salonai, ir fotografai, ir galbūt net spaudiniai. Norėdami rasti klientų, pasirinkite keletą savo darbų ir nusiųskite juos potencialiems darbdaviams.

6. Fotografija. Galite organizuoti nuotraukų sesijas, skelbti savo darbą fotografijų bankuose, dirbti kaip vestuvių fotografas, gauti vietinio laikraščio fotojournalistą. Arba dalyvauti nacionaliniuose ar tarptautiniuose nuotraukų konkursuose. Grand Prix, kaip taisyklė, yra keli tūkstančiai dolerių. Daugelis prizų turi skyrių specialistams ir mėgėjams, taip pat įvairius nominacijas. Kodėl gi ne pabandyti?

7. Laisva patalpa. Žinoma, tai yra gana drąsus sprendimas - leisti gyventi su nepažįstamu žmogumi. Bet jei finansinis klausimas yra labai rimtas, jūs galite nuspręsti dėl tokio žingsnio. Be to, jūs niekada žinoti: galbūt jūsų nuomininkas bus įdomu pasikalbėti su jumis ar net draugui.

8. Paslaugos. Vaikščiojantys šunys, rūpinasi pagyvenusiu asmeniu arba globoja vaiką. Dabar tai labai paklausa. Reikalinga sąlyga yra meilė tiems, su kuriais nuspręsite praleisti laiką. Jei netoleruojate vaikus ar esate alergiškas šunims, jūs neturėtumėte pabandyti.