Stilingas vyno kamščių kilimas vonioje

Ši idėja yra tiesiog neįtikėtina! Žiūrėdamas į nuotrauką norėčiau pajusti elastingą, šiltą kamščio po kojų pusę. Aš užsidegiau su šiuo kilimu ir skubiai pasidalink idėja su jumis!

Norint sukurti tokį audinį, jums reikės 175 vyno kamščių, karštų klijų ir gumos pagrindo, ant kurių mes dedame savo kištukus.

Paruoškite ir priemones, kurios veiks:

- aštrus peilis

- pjovimo lenta

- frezavimo staklės ar žirklės

- milimetro popierius ir rulonai

- pistoletas su karštu klijais

- švitrinis popierius

1.

Iškirpkite visus kištukus pusiau peiliu ir pjovimo lenta. Būkite atsargūs savo pirštais.

2.

Skleiskite kištukus plokščia puse žemynmilimetro popieriaus, įsitikinkite, kad atstumas tarp kamščių buvo toks pat, o visas drobė buvo stačiakampio formos. Turėtume turėti mastą apie 50 cm ir 76 cm dydžio.

3.

Naudodamiesi valdikliu išmatuokite pageidaujamą audinio kiekį iš guminės pagrindo ir supjaustykite jį frezavimo pjovimo įrankiu arba žirklėmis. Mes užkemšame kamštį.

4.

Naudodami šautuvą karštu kliju, klijuokitekamščiai prie pagrindo, pradedant nuo išorinių kraštų, kad visas matas būtų vienodo stačiakampio formos. Klijuokite klijuotą ant plokščio kištuko paviršiaus ir paspauskite kamštelį prie pagrindo. Perteklinį klijų galima nuvalyti tol, kol jis vis dar bus.

5.

Galbūt procese turėsite apkarpyti tam tikrą srautą, kad jie atitiktų jiems suteiktą erdvę. Jei norite gauti daugiau tolygumo, toliau prijunkite kištukus nuo išorinių kraštų iki centro.

Ir dabar keletą patarimų, kaip jūsų kamštienos kilimėlis vonioje tęsis ilgiau:

1.

Po dušo išdžiovinkite kilimėlį.

2.

Prieš pradėdami ant paklodės, nuvalykite sau rankšluosčiu.

3.

Vonioje ar duše naudokitės ventiliatoriumi.

4.

Jei jums patinka gauti iš vonios, o ne apliejimo kūną, tada įdėti rankšluostį ant tatamio, kuris sugeria drėgmės perteklių.

5.

Patikrinkite, ar motina nėra per daug drėgnos, sausa kartą per savaitę saulėje, kad būtų išvengta grybelio susidarymo.

</ P>