Kur mes einame į jį gulėti? Populiariausi 8 turistiniai miestai spalio mėnesį

Vasara jau yra toli gražu ir rudenį aktyviai įeinajų teises. Piniginės padavė skėtį, sandalai ir šviesos suknelės persikėlė į viršutinę lentyną su dimensijos spinta, lagaminas išsiųstas padažu žarnyno ir atostogų nuotraukas ekrane socialiniuose tinkluose visi pavydo. Šventųjų jausmas palaipsniui pakeičiamas rudens kasdienio gyvenimo gražiaisiais. Dabar laukiame žiemos ir Kalėdų šventės. Nors ...

Ruduo daugeliu atvejų yra idealus laikaskeliauti "su malonumu ir be moralės", kaip parašė mūsų klasikinis Tarasas Ševčenko. Pirma, šalyse, turinčiose subtropinį klimatą, vasaros karštis palaipsniui mažėja ir ilgą laiką tampa patogus, bet ne per karštas oras. Taigi, tai yra aktyvių ekskursijų ir informacijos kelionių laikas. Antra, arabų šalyse antroji turizmo sezono banga yra tik prasideda. Trečia, kelionių agentūrų kuponų paklausos sumažėjimas sukuria kainų žymeklį. Ir, ketvirta, nėra nieko daugiau malonumo nei trumpalaikis pabėgimas iš neapdorotos rudens apykaitos ir įprastos tvarkos. Todėl išimame lagaminą ir nustatome kryptį.

1.

Jungtiniai Arabų Emyratai

Jei jums tiesiog reikia grįžti į vasarą,pajusti šilto jūros gaivališkumą ir gulėti į trikampį - laukiate Jungtinių Arabų Emyratų. Čia spalio prasideda aktyvus turizmo sezonas. Iki 50 ° C išmestos šilumos kiekis iki šiol sumažėja iki 35 ° C. Orai prisidės ne tik pailsėti paplūdimyje, bet taip pat leidžia, nepažeidžiant kraujagyslių sistemos į arabų kaime pasaulyje, norėdami pamatyti dykumos, nardymas spindesys ir tiesiog išbandyti populiarių ekskursijų maršrutus.

2.

Turkija

Tęsia skambinti turistams svetinga Turkija. Sezonas ten, atrodo, niekada nesibaigia. Tai tiesiog pakeisti šiltą dieną ateina atvėsti naktį. Taigi, svarbu turėti šviesią striukę, vėjo džemą ir džinsus. Bet ekskursija į senovės Stambule su savo Mėlynoji mečetė, Sofijos soboras (Aya Sofia mečetė), Topkapi rūmai ir daug muziejų nebus palikti jums abejingi grožio ir didybės praeities.

3.

Tailandas

Spalis yra sezono pabaiga Tailandelietūs, trumpas ir Smarkus lietus pasitaiko dažniausiai po saulėlydžio, todėl turtingas ekskursija gyvenimas jie ne itin paveikė. Ir atrodo, kad yra kažkas: egzotiškas peizažas Phuket ir Samui sala, budistų šventyklos Bankokas, Pattaya, kavinės, vanduo keliauja ant upės Kwai, ir daug daugiau. Viliojanti ir kainos viešbučių spalio diapazonas, o jie dar kusyuchie pvz aukstas.

4.

Izraelis

Turistai, aplankę Izraelį skirtingais metų laikais,visi kaip vieną teiginį, kad geriausias mėnuo kelionei į Pažadėtąją žemę yra spalio mėn., kai nustatomas nuostabus oras. Nors Izraelis ir maža šalis teritorijoje, tačiau istorinių ir kultūriniu požiūriu reikšmingų vietų skaičius čia negali būti skaičiuojamas. Galų gale, lopšys iš trijų pasaulio religijų. Todėl turistinis Izraelis patenkins visas skonį, nesvarbu, ar esate istorikas, piligrimas, gamtos meilužis ar paplūdimio atostogų gerbėjas.

5.

Europa

Rudens Europa spalio mėnesį yra ne mažiau įspūdinga,nei šiltos briaunos. Spalio pradžioje turizmo srautai skuba į Vokietiją, kur Miunchene vyksta populiarus alus "Oktoberfest". Kiekvienais metais šis populiariausias liaudies festivalis pritraukia apie 6 milijonus lankytojų iš viso pasaulio. Ši gyvenimo šventė trunka dvi savaites, bet prasideda jau rugsėjį, todėl skubėkite keliu! Skaitykite apie įdomiausius rudens žygius Europos miestuose

6.

Italija

Italija spalio mėnesį yra puiki ekskursija po šalį. Malonus klimatas, apsvaiginimo gamtovaizdis, puiki virtuvė ir spalvinga mentalitetas paliks gerus šio reiso prisiminimus ir romantiniu būdu. Saldžiųjų mėgėjams tiesiog reikia aplankyti Perudžos miestą - itališko šokolado gimtinę. Nuo spalio vidurio šis miestas virsta visos Europos šokolado centru - čia vyksta "Euroshosh" festivalis. Būtinai apsilankykite romantikoje Veronoje, senovinėje Romos aksominio sezono metu ir užsiimkite Milano parduotuvėmis.

7.

Kipras

Geriausias orų sezonas Kipre yraSpalis. Vidutinė oro temperatūra svyruoja 27-29 ° C temperatūroje, o vanduo - 22-24 ° C. Per dieną jums nereikės bijoti saulės spindulių. Be to, šiuo metu yra daug pigių ir įvairių vaisių. Todėl atostogos Kipre pataria tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir atsikratyti kelias dienas nuo darbo problemų ir miesto šurmulio.

8.

Centrinė Europa

Na, romantiška pora, su ne per daugstora piniginė, skonis bus spalio kelionės per Vidurio Europos šalis. Jus laukia didingasis Budapeštas, "Golden Prague", žavios Rumunijos Karpatų ir karališkojo Krokuvos žavesys. Ryškios spalvos rudenį, geras oras, puiki virtuvė ir nacionalinis skonis padarys jūsų atostogas nepamirštamomis.

Negalima liūdniai prisiminti vasaros nuotykių - parašyk naują, dabar rudens istoriją. Kelyje!