Top 8 priežastis atsikratyti nereikalingų dalykų

Kiekvienas iš mūsų, tikriausiai šimtus kartų girdėjote apieminimalizmo žavesys ir feng shui mokymai, kritikuojantys perteklių dalykų gausa namuose. Tačiau tuo pačiu metu, kai kai kurie žmonės išmetimu iš namų, kaip ir aš, jie atneša jį iš kelionės ir gražiai ją uždeda lentynose. Šiuolaikinė mados teorija "Fry-Lady" rekomenduojaadeptai išmesti 27 (!) dalykus kiekvieną dieną. Šlovinkite dangų, sąraše buvo maloniai leidžiama įtraukti saldainių įvyniojimus iš saldumynų ir panašų smulkmeną. Feng Shui moko išmesti iš jūsų namų nulaužėtus dalykus, kurių negalima taisyti, kad jiems nepasiduotų teigiama energija. Jei nepalaikote nė vienos iš šių tendencijų, tačiau namuose sukaupta daug pertekliaus, aš skaičiuoju 8 priežastis namuose nuvalyti nereikalingus daiktus (dovanoti, paaukoti, paimti į namus arba pagaliau išmesti). Pakanka laikyti dienoraščio aštuntą klasę ir džinsus, kurių jūs neturite pakelti dešimt metų.

1. Judrumas

Gyvenime atsiranda nenumatytų situacijų. Gali atsirasti laikas, kai skubiai reikia judėti ar net persikelti į kitą miestą. Nedaug transporto priemonių lengviau, greičiau ir pigiau. Kodėl senus dalykus su tavimi įnešti į naują gyvenimą? Dabar atsikratykite nereikalingos, ir jūs būsite nustebinti, kiek erdvesnis taps jūsų namas.

2. Tikslingumas

Sužinokite, kaip susidoroti su tiesa ir atleiskitepraeitis. Dauguma dalykų, kuriuos atsargiai saugo "tik tuo atveju", šiuo atveju negalima tikėtis. Manija dėl nereikalingų dalykų laikymo liko mums nuo sunkių sovietmečiu, tačiau "šaukštas" liko praeityje, ir nereikia laikyti visų šių stiklainių butelių. Laikykite namus tuo, kas jums patinka ir aktyviai naudokitės. Nuoma poilsio.

3. Minimalizmas

Iškart yra asociacija su visiškai tuščiakambarys su baltomis sienomis. Ši konstrukcija atrodo daug nepatogi ir nepatogu. Bet tai tik iš pirmo žvilgsnio. Tiesą sakant, kuo mažiau dalykų, tuo lengviau juos rasti. Ir dekoro daiktai ar suvenyrai atrodo gražesni, jei jų yra mažiau. Ir premija: mokslininkai įrodė, kad tvarka (darbalaukyje ir kambaryje) padeda išlaikyti tvarką galvoje, minties aiškumą ir dėmesio koncentraciją.

4. Taupymas

Išleisdami pinigus už nereikalingus daiktus, jūs atimatesau galimybę nusipirkti kažką vertingesnio. Kodėl jums reikia 5 mados žurnalų mėnesį ir penkioliktą palaidinę, jei įmanoma, taupydami, eik į Prahą. Populiari išraiška "Nesvarbu, kiek senų yra jūsų sportbačiai, jei vaikščiojate aplink juos Paryžiuje", nėra beprasmės.

5. Mažiau yra geriau, bet geriau

Visų pirma ši taisyklė taikoma drabužiams. Kodėl jums reikia dešimtys tos pačios rūšies marškinėlių, kurie po pirmojo plovimo pasidarys ragana? Pakeiskite daugybę pigių drabužių su gerais kokybiškais pagrindiniais daiktais, kuriuos lengva derinti.

6. Paieškos yra supaprastintos

Jums reikia 15 minučių ryte, kad surastumėte tinkamą.palaidinė ar spintelė? Ieškote geros knygos skaityti prieš einant miegoti, paima gerą laiką? Jei susidursite su tokia problema, atėjo laikas atlikti auditą ir išmesti nereikalingus be malonės.

7. Ekologija

Kiekvieną dieną išmeta daug šiukšliųpaketai, įdaryti su senaisiais šiukšlės, nei padaryti žalos aplinkai. Stenkitės nenaudoti plastiko be ypatingos būtinybės, perneškite visus nereikalingus dokumentus ir senus žurnalus popieriaus lapams ir išvalykite namus. Kuo daugiau dalykų - tuo daugiau šiukšlių.

8. Pasitenkinimas

Žmonės, turintys daug dalykų, neturilaimingesni už tuos, kurie patenkinti mažais. Priešingai: jų noras pirkti viską ir daugiau atskleidžia tiesą apie vienatvę. Daiktai negali užpildyti emocinės tuštumos. Ir kuo daugiau šiukšlių namuose, tuo mažesnė tvarka yra galvos. Pirmiausia įdėkite valymo į savo mintis, tada namuose, ir jūs suprasite, kad jums nereikia viso šio šiukšlių.