Populiariausi 20 atrakcionų Paryžiuje

Meilės miestas, mados sostinė ir literatūros rojus -Paryžius yra labiausiai pageidaujamas miestas turistams pasaulyje. Neigiamas vizito poveikis yra tik vienas: kai atliksite savo svajonę ir aplankysite Paryžių, jūs norite grįžti čia, o antroji kelionė yra dar pageidautina, nei pirmoji! Ar netikėk manimi? Patikrink tai!

Deja, Paryžius yra pats brangiausias miestas. Tačiau tik jums, kad sutaupytumėte euro, norėdami įsigyti suvenyrus, puikų sūrį ir neprilygstamą vyną, mes parengėme 20 pramogų Paryžiuje sąrašą, kurį galite aplankyti nemokamai.

1.

Notre-Dame de Paris katedra (Paryžiaus Dievo Motinos katedra)

Gotikos šventykla, dekoruota špinatais ir skulptūrayra istorinio Paryžiaus simbolis. Įėjimas į šią unikalų viduramžių bažnyčią yra nemokamas, tačiau reikės išlaikyti aikštės ilgį, kuris, laimei, greitai juda. Tegul jis nebijoja, Paryžiuje eilėje, o tai - Notre Dame katedroje - nėra pats ilgiausias. Bet jei nenorite praleisti 10 minučių eilėje, galite pasivaikščioti po šventovę ir pasigrožėti savo dygliuotais špagatais, apsesais, būdingais liejiniais, baregliais ir skulptūra.

2.

"Le Puy de Saint-Ouen" ("Le Marche aux Puces de St-Ouen")

Šios unikalios derliaus rinkos vitrinos yragalimybė pažvelgti į meno kūrinius, kurie nėra tokie gerai žinomi įvairiuose ratuose. Čia yra ypatinga kūrybinė atmosfera, kurią apsuptyje yra retai, senovės gobelenai, žalvariniai varpai praėjusio amžiaus pradžioje. Šis jaukus kriaušių rinka yra puiki vieta jūsų vaizduotei aprūpinti. Tiesiog saugokitės savo emocijų, kai pažvelgsite į kainų etiketes: kainos net pakyla pagal Paryžiaus standartus!

3.

Marso laukas (Le Champ de Mars)

Jūs galite visiškai išsikraustyti iš kelionės biudžeto mažasuma, pakilti į Eifelio bokšto viršūnę - tik 13,40 eurų, viršutinis vaizdas yra įspūdingas! Bet žemiau yra ką pamatyti. "Champ de Mars" vejapjovės ir gultai yra sugadinti matematiniu tikslumu, jums patinka ištirti aplinką. Tačiau pagrindinis šou yra ateityje. Paimk su savimi antklodę, vyną ir geriausią brie sūrį, sėdėdamas patogiai, kreivoje pradės unikalią Eifelio bokšto šviesą.

4.

Pere Lachaise kapinės (Pere Lachaise kapinės)

Tai yra pati demokratinė vieta Paryžiuje, leidžiantiakis į akį su tokiais puikiais rašytojais, kaip Proustas ir Balzakas, ir net pabučiuoti Oscar Wilde kapo. Čia yra Jim Morrisono kapo vieta, kurioje rodomos roko muzikos gerbėjai, gurkšnodami gėles, cigarečių ir alkoholinių dovanų, kurie čia rengia savo dienos šventes. Taip pat galite aplankyti Edito Piafo, Saros Bernhardto, Moliere, Lafontaine, Frederic Chopin, Nestor Makhno, Amedeo Modigliani kapus. Kapinės yra 20-ojoje Paryžiaus apygardoje, išvažiuojamos į Pere Lachaise ar Philippe Auguste metro stotį.

5.

Prancūzijos nacionalinis šiuolaikinio meno muziejus (Paryžiaus "Moderne de la Ville de Paris" muziejus)

Apie 60 tūkst. Gražių šiuolaikinių eksponatųAtraskite meną, aplankydami šį muziejų, esantį 4-ajame Paryžiaus rajone. Tikėtis nepamirštamų Salvadoro Dali, Pablo Picasso, Vasilio Kandinskio, Marco Chagallo, Kazimiero Malevičiaus ir daugelio kitų modernių stilių menininkų. Norėdami pasiekti muziejų, galite nuvykti į 9-tą metro liniją, Alma-Marceau stotį.

6.

"Alegre Market" ("Marche d'Aligre")

Apsilankykite geriausių vietinių produktųrinkos Alegre. Sūrio, rūkytų produktų, amatininkų gaminių ir visų rūšių gėlių kalnai - visa tai taps įspūdžiais. Galų gale, jūs negalite išlaikyti ir nusipirkti vieno iš geriausių sūrių, kurie bet kada, jei jūsų gyvenime ir puikus Bordo butelis. Patraukite dar pora prancūzų baguette. Ne dėl šių autentiškų produktų mes atvyksta į Prancūzijos rinkas. Sveikiname, jūs padarėte geriausius pirkinius savo kelionėje. Galite patekti į rinką 8 metro linijoje Ledru-Rollin stoties. Išvažiuokite iš metro, eikite už rinkos aikštės (Place d'Aligre).

7.

"Basilique du Sacre Coeur"

Tai nuostabi baltojo marmuro bažnyčiagyvas Montmartreo rajonas 18-oje apygardos dalyje. Baziliko interjeras dekoruotas auksine mozaika ir aukštos vitražais. Čia galite klausytis vieno didžiausių varpų pasaulyje. Apsilankymas bazilikoje yra nemokamas, bet jei norite eiti į kupolą arba aplankyti kriptą, turėsite išklot.

8.

Carnavalet muziejus (Musee Carnavalet)

Susipažink su Paryžiaus istorijos gyliunuostabi vieta. Nuolatinė muziejaus kolekcija yra nemokama, leidžianti pasivaikščioti pro praeito šimtmečio spalvingas gyvenamasis kambarius ir apsvarstyti nuostabų baroko interjerą, neišleidžiant euro. Artimiausios metro stotys yra "Chemin Vert" ir "Saint Paul".

9.

Parc des Buttes-Chaumont

Puikus Paryžiaus parkas Butte-Chaumont yrajūsų kojų piktadarys, bet tikra šventė jūsų jausmams! Čia rasite nepakartojamą nuostabų vietą, kurią supa daugybe garsių paukščių dainavimas, akmeniniai reljefai ir net žmogaus sukurtas krioklys. Tai taip lengva pamiršti, kad esate didžiojo Europos miesto šurmulio centre. Parką rasite 19-ojoje Paryžiaus apylinkėje, Botzario metro stotyje ir "Buttes Chaumont".

10.

Montparnasse kapinės (Montparnasse kapinės)

Vieta, kur jie rado paskutinį šimtų pusiasalio poilsįintelektualai, aristokratai, kultūros ir mokslo darbuotojai. Šios kapinės yra mažesnės, jaukesnės už vaizdingą "Per-Lachaise", idealiai tinka ramiai vaikščioti. Čia esate arčiau nei bet kada nepamirštamų Jean-Paul Sartre, Simone de Beauvoir, Guy de Maupassant, Henri Troyat.

11.

Parc Monceau

Jei esate pernelyg jautrus, irapsilankę kapavietėse, pernelyg įspūdį ir sukelia liūdnas mintis, tada galite aplankyti didžiojo prancūzų alėja Monceau parke. Yra visų šviestuvų skulptūros: nuo garsiojo Chopino iki mylimo visų Gi de Maupassant. Turtinga parko parko istorija tampa įdomi vieta vaikščioti. Tolimoje 1871 m. Šioje vietoje buvo padarytos masinės žudynės, o šiek tiek vėliau parkas buvo mėgstamiausia Monetos tapybos vieta. Parkas yra 8-ajame Paryžiaus rajone, Monsoono metro stotyje.

12.

Kanalas Šv. Martin (kanalas St-Martin)

Bendraukite su vietos vertybėmis ir gyvenimo būduSaint-Martino kanalas. Būtent čia šlovingieji paryžius sako saulėlydį. Tai gana gyva vakare. Paimkite su savimi maistą, skirtą iškylai, antklodėi, buteliui Beaujolais. Pasiklausykite vietinių gyventojų, jei, žinoma, jūs kalbate prancūziškai.

13.

Atelier Brancusi

Skulptoriaus-abstrakcionistas Konstantinas Brancuzissukurta pačioje Paryžiaus centre, kur surenkami jo nuostabūs darbai. Tai atkuria unikalų pasaulį, atspindintį šio menininko vaizduotę ir vaizduotę.

14.

Liutečo arena (Arenes de Lutece)

Paskutinės Romos paveldo Paryžiaus arenos griuvėsiaiLutetija Lotynų kvartale. Tai seniausias pastatas Paryžiuje, kurio statyba prasidėjo 1 a. Pr. Romos imperijos metu čia buvo rodomi ne tik teatro spektakliai, bet ir kraujo mūšiai. Galite eiti į amfiteatrą iš rue Monge per namo numerį 47, per Rue des Arenes ir kvadratinį kalėjimą.

15.

Rue Mouffetard

Ši akmenimis gatvių rinka yra pilna visų rūšiųkepiniai, sūriai, saldūs gardumynai. Apsilankykite šeštadienį, kad pamatytumėte visišką prekybą. Tai tik dar viena rinka, kurioje galite paliesti autentiškus prancūzų produktus ir pirkti suvenyrus namuose.

16.

Belvilis

Pasivaikščiojimas Belleville apylinkių gatvėmis - gražusgalimybė prisiliesti prie Paryžiaus sukilimų istorijos ir politinių laimėjimų. Triukšmingi "Chinatown" ir gatvės menininkai pritraukia ypatingą skonį šiai vietai ir yra papildoma priežastis vaikščioti šitomis vietomis. Eikite į Belleville gatvę, kad savo akimis pamatytumėte vietą, kurioje gatvės lempose gimė tragiška dainininkė Edith Piaf. Pasukite į pietus iki Belleville parko, taip pat yra daug įdomių vietų, ypač vaikams.

17.

Promenade plantee

Buvęs geležinkelio parkas, transformuotas į asodrus žydintis sodas - žalias Paryžiaus širdis. Pravažiuodamas per ivy sijos arką, jūs gaunate viduje žalią griuvėsiai su kanalais, gėlių lovomis, gėlių lovomis, šešėlinėmis alemis. Antroji sodo dalis yra ant viršaus - per viakduką, iš kur atsiveria nuostabi panorama į Paryžiaus gatves.

18.

Teatras Lucerner (Teatras du Lucernaire)

Tai teatro, kino ir scenos mišinys. Netoliese yra meno kavinės ir keletas vietinių pramogų, be to, teatre nuolat keičiasi fotografijos parodos. Grab saulės akinius ir užrašų knygelę, kad išeitumėte į šį meną.

19.

Maraisas (Le Marais)

Gyvas Mare rajonas yra sekmadienio vaikščiojimas. Eikite į žydų kvartalo Louis XIV taką arba tiesiog laikykitės puikių prekių senų parduotuvių lentynose.

20.

Jardin des Tuileries

Apsilankykite karališkame sode, kuris yraTarp Luvro ir "Place de la Concorde" yra nuostabus baigiamasis apsilankymas Paryžiuje. Eik tiesiai Marie Antoinette pėdomis ir pamatysite, kur Napoleonas pastatė savo Triumfo arką.

Ir galiausiai, norėdami pridėti premijų savo Paryžiaus nuotykiams, rekomenduojame taip suplanuoti savo kelionę. Norėdami patekti į vieną iš 5 nemokamų važiavimų:

1.

Laisvos dienos muziejuje. Pirmą kiekvieno mėnesio sekmadienį visi klasikiniai Paryžiaus muziejai atviri duris visiškai nemokamai: Luvras, Orsėjos muziejus - pasirinkti vieną dalyką, nes vieną dieną negalima padengti visų kolekcijų! Paruoškite ilgas eilutes, geriau ateiti anksti.

2.

Muzikos festivalyje "La Fete de la Musique" kasmet vyksta birželio 21 d. Nemokami mėgėjų ir profesionalių muzikų koncertai.

3.

Paryžiaus paplūdimiai. Jei norite aplankyti Paryžių vasaros mėnesiais, galite žiūrėti nuostabų virsmą, kaip Sen pasiuntė smėlio, paplūdimio kėdės ir ledų kioskai. Šis miesto paplūdimys leidžia jums atšaldyti karštų vasaros mėnesius.

4.

Nemokami mados šou. Jei nematėte Prancūzijos podiumų. Jūs neturite Paryžiuje. Geriausi Prancūzijos mados šou. Galerijos "Lafayette" galerijoje kasmet vykstantys renginiai yra nemokami visiems visiems. Rezervuokite vietas iš anksto el. Paštu, kad sėdėtumėte.

5.

Šiuolaikinio meno festivalis "Baltoji naktis" (La Nuit Blanche), vykstantis kasmet Paryžiuje. Šiame stebuklingame nakvyne galite apsilankyti muziejuose, galerijose ir netgi baseinuose.