7 būdai pradėti mini sodą miesto sąlygomis

Deja, ne visi miesto gyventojaisodą ar sodo zoną, kur galėsite augti šviežiai ir, svarbiausia, sveiki daržovės. Galų gale, jei mes patys išaugsime savo rankomis, mes būsime tikri, kad daržovėse nėra GMO ir chemijos, todėl mums ir mūsų šeimai bus tikrai naudinga. Todėl patariame pradėti savo sode mini sodą. Mes jums pasakysime apie 7 paslaptis, kaip tai padaryti geriausiai.

1.

Vieta

Mielių miesto apartamentų savininkų pasirinkimas,kur įrengti mini sodą, yra mažas: tai bus balkonas ar palangė. Jei norite dar daugiau mini sodo - tada įdėkite vazos ir konteinerius į žemę, ten ir ten.

2.

Pajėgumai

Tinkamiausias mūsų tikslas yra plastikaspuodai (technologiniai) 7 ir 5 litrai (tai yra optimalus vidutinis dydis). Jie turi mažą svorį, be to, juos labai lengva plauti, o druskos nuosėdos greitai atsilieka - tai praktiškai tikrinami miesto sodininkai.

3.

Trūkumai

Norėdami įdėti savo butątikras sodas, turės patirti tam tikrų nepatogumų. Pavyzdžiui, augalai turi būti apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl jūs turite padengti langus, kad atkreipti dėmesį į saulėtą pusę popieriaus. Be to, augalai užims daug vietos. Taip pat jiems vieta vazonas yra ne visai įprasta, būti pasirengę nenumatytiems ir nesėkmes pradiniame augančių etape savo buto sode.

4.

Augalų veislės

Atminkite, kad geriausia butubūtent mažos daržovių ir vaisių veislės. Nebandykite auginti pomidorų ant lentynos, kuris patenka į Gineso rekordų knygą, kaip didžiausią. Arba net tas, kuris yra lygus gėlynuose auginamuose augaluose.

5.

Agurkai

Jie yra populiariausi daržoviųLangų ir balkonų daržovių sodai. Joms reikia surinkti puodus, kurių talpa nuo 5 iki 10 litrų. Jų apačioje uždėkite kažką, kuris tarnys kaip drenažas - molio puodai ar klintis. Dirvožemį, kurį naudosite, neturėtumėte oksiduoti ir nepamirškite tinkamai atsipalaiduoti. Pasirinkite savaeigių tepalų hibridų tipą. Prieš sodinimą laikykite sėklos drėgnoje ir šiltoje vietoje, o tada sodinkite jas po vieną puodą. Nepamirškite, kad agurkai mėgsta drėgmę, todėl jie turi būti periodiškai purškiami. Po mėnesio agurkai gali pradėti "pašarą".

6.

pomidorai

Už jų auginimą gaukite aukšto lygiokokybė su maistinių medžiagų prieinamumu, talpi puodai, drenažas ir labai daug sodinukų. Nepurškite pomidorų, jiems nepatinka drėgmė. Karštomis dienomis juos vandeniu kasdien, šaltu oru - kartą per savaitę. Maitinti kartą per mėnesį. Kai krūmas žydės, suplakite apdulkinimo filialus.

7.

žaluma

Augti gerus žalumynus ir prieskonius,Buto temperatūra turi būti bent +18 laipsnių. Ant palangės jūs galite auginti salotas, krapų, mėtos, garstyčių ir kitų rūšių žalumynų. Geriausias laikas sėti sėklos yra ankstyvą rudenį. Žalia nėra kuklus, praktiškai nėra taisyklių auginimui, bet jis labai greitai nokinasi. Mūsų nuomone - idealus pasirinkimas pradedantiesiems namų sodininkams.