Realybės, kurias nesupranti, kol nepasieksite vaiko

Kiekvienas žmogus turi skirtingą požiūrį į vaikus. Kažkas juose geidė pasirengę lepinti dienų sūnėnai, Chrześniacy, brolis / sesuo, ir kažkas ne vien paminėjimas kūdikis pradeda panikuoti, kartojant, kaip sunku augti, lavinti. Ir dėl to dažniausiai kyla ginčų. Bet mes užtikrintai pareiškiu jums, kad tol, kol gausite savo vaiką, jūs negalite pasakyti, kad jūsų pozicija yra vienintelis teisingas būdas. Pažvelkime į faktus, kuriuos jūs suprantate tik tapote motina.

Nėštumas nėra toks paprastas. Nepakanka tiesiog sustabdyti apsaugą, kad taptumėte nėščia. Taip pat būtina atlikti sveikatos patikrinimą, kuris yra labai svarbus. Pasitarkite su reikiamais testais, pasikonsultuokite su gydytoju ir tik tada pradėkite bandyti turėti vaiką.

Šūksniai taves taves. Vaikai yra labai skirtingi. Paprastai jie šaukia, jei jiems kažkas skauda, ​​jie nori valgyti, reikia pakeisti vystyklą arba jie neturi pakankamai dėmesio. Bet kartais yra mažų kaprizų, kurie nori būti nuolat ranka. Laisvas laikas nebus tiek, kiek mes norėtume. Planuojant nėštumą tikėtina, kad jūs nuolat įsitraukate į motinystės atostogas - galite užsiregistruoti salėje, skaitote knygas, žurnalus, o vaikas miega. Bet tai ne taip. Turite suktis vienoje kojoje. Jūs būsite nuolatos sužavėtas rūpi kūdikio ir namo.

Vaikui tai nesvarbu - dieną gatvėje ar naktį: kai jis nori valgyti, jis apie tai praneš jums. Būkite pasirengę dėl to, kad naktį turite pakilti keletą kartų.

Nepirkite pusės vaikų asortimentodepartamentas. Žaislai, slankmačiai, vonios - tai nereikia daug. Ypač pirmaisiais gyvenimo mėnesiais, mergaitė. Jam gali būti bet kokia puošmena (saugokitės). Kūrimo metu vaikas pamažu mokosi pasaulio. Jis laiko viską ir yra nustebęs aplink jį esantis pasaulis. Jūs pastebėsite, kad jis gali gydyti savo rankas ir kojas. Tai, kad yra du iš jų, taip pat yra didelis siurprizas kūdikiui. Jis studijuoja aplink jį, todėl jį labai lengva įsitraukti.

Ir drabužiai labai greitai taps mažesni. Todėl jums nereikia rinkti to paties dydžio daiktų jūros.

Apsvarstykite nenumatytas išlaidas. Beje, būsite nustebinti, kaip greitai eina vystyklai! Pinigai jiems labai skiriami, taigi neužmirškite visų nuolaidų, dalinasi jais - tai gali būti naudinga. Didžiulė atliekų rūšis - darželis. Fondai, remontas, rūmai. Vaikų darželis paprastai yra atskira istorija. Dažniausiai verta užsisakyti vaiką iš anksto.

Nuotraukos nėra nereikalingos. Vaikas nori fotografuoti kuo dažniau. Vaikai labai juokingi. To vaiką groja griuvėsiai, jis yra pasukamas ant nugaros, jis nustebintas naujais veidais - visa tai turi būti įspausta. Rankos patys seka fotoaparatą. Ir jūs tikrai nebūsite apgailestauju, kad paėmė tiek daug nuotraukų ir vaizdo įrašų.

Tu nebūsi toks pats. Jūs tikrai keisis į geresnę padėtį. Po to, kai kūdikis gimsta, jaučiatės kaip herojė. Jūs patirsite neįtikėtiną emocijų skaičių, turėsite meilės jausmą - visiškai naują ir neįprastą.

Ir nesvarbu, kokios baisios yra pirmiau aprašytos realybės,tai netrukdys tau daug ar tau nepatinka. Neįmanoma pikti su mažu stebuklu. Neabejotinai, pirmą kartą bus sunku, tačiau tai yra patirtis. Ir tai netgi gali būti vadinama maloni, nes jums rūpi žmogus, kurį myliu labiau nei bet kuris kitas pasaulyje.

</ P>