Velykų dekoras. Istorija apie krashenke

Prieš pradėdami rašyti Velykų kiaušinius, pasakykite savo vaikui apie tai, kaip kilo kiaušinių tapybos tradicija ir kodėl mes tai darome.

Ir tai buvo ankstyvaisiais laikais, kai krikščionybė tiesiog atsirado Palestinos žemėje. Po to, kai Jėzus Kristus buvo prisikėlęs, jo mokiniai išvyko į kitas šalis, norėdami turėti gerų naujienų apie Gelbėtojo prisikėlimą.

Marija Magdalenė su šia žinia persikėlėimperijos romėnų Tiberijos rūmai. Kad nebūtų eiti į valdovo namus tuščiomis rankomis, Marija paėmė su jais įprastą viščiuko kiaušinį, ji nieko daugiau neturėjo, nes ji buvo prasta.

Bet ši dovana yra atsitiktinė arba pagal Marijos ketinimąturėjo gilią prasmę: kiekvienas žino, kad kiaušinis yra gyvenimo simbolis, nes pagal kietą kriauklę sumuštas iš akių paslėptas gyvenimas, kuris valandos metu pasirodys kaip maža saulėta vištiena.

Žinoma, imperatorius Tiberijus netikėjo žodžiaisMarija apie Jėzaus Kristaus prisikėlimą, be to, nusijuokė nuo jos žodžių ir sakė su sarkastiškumu: "Baltasis kiaušinis niekada nebus raudonas, mirusieji niekuomet neatsikels".

Tačiau Tiberijus neturėjo laiko užsičiaupti kaip kiaušinisjos rankose laikė Mariją Magdalietę, dažytos ryškiai raudonai. Nuo tada krikščionys visame pasaulyje parašė kiaušinius ryškiame Kristaus sekmadienyje, simbolizuojant jų tikėjimą Aukštuoju Viešpačiu ir amžinąjį gyvenimą.

Žinoma, mes jau seniai dažome kiaušinius įvairių spalvų atspalvių, bet raudonieji kiaušiniai vis dar užima vieną iš pirmaujančių vietų Velykų lentelėje.

Jums siūlomos įdomios Velykų dekoro idėjos, visos jos yra paprastos ir intuityvios, norime jums malonumo žiūrėti, o taip pat - laimingas, linksmas, saulėtas Velykos!

Dabar yra daug būdų dažyti irdekoruoti kiaušinius Velykoms. Svarbu, kad jūs suprastumėte: cheminės priemonės ir dekoravimo būdai gali būti naudojami ant tuščių kiaušinių (kriauklių be turinio), medžio ir molio, t. Y. skirti grynai dekoratyviniams tikslams. Norėdami dažyti kiaušinius maistui, naudokite tradicinius mūsų protėvių metodus, natūralius dažus ir maisto dekoratyvinę medžiagą. Visų pirma jūsų namų ūkių sveikata ir saugumas. Daugiau apie natūralius dažus ...

Aktyviai įtraukti vaikus į dekoravimo Velykų kiaušinius. Jie tikrai norės, kad šios idėjos. Tokių Velykų kiaušinių pagaminimas yra lengvas, tačiau procesas yra žavingas.

Galite patys pagaminti šį Velykų žaislą ir suteikti vaikams.

Labai gražiai atrodantys putpelių kiaušiniai, nes jų prigimtis pasižymi unikalia spalva.

Įdomi idėja yra auksiniai kiaušiniai turkio dėžutėje. Paprasta, bet skoninga.

Kiaušinius galima papuošti įvairiais javais.

Norėdami tai padaryti, jums reikės:

Kiaušiniai virti, grūdai, šepetys klijai, pasta.

Kaip paruošti pasta:

Imtis: 200 ml. vandeniu, įpilkite po vieną šaukštą miltų, gerai sumaišykite ir virkite maždaug 5 minutes. Atvėsinkite ir pasta yra paruošta.

Suplakite kiaušinį pasta ir puoškite krabą.

Norėdami sukurti tokias juokingas snukis, reikės to paties klijais, grikių ir šiek tiek vaizduotės:

Vieną pusę kiaušinio tepkite storu sluoksniuir įdarykite miežių kiaušinį. Palikite kiaušinį 20 minučių, kad visiškai išdžiovintumėte pasta. Naudokitės veltinio rašikliu, kad įkliuotų kiaušinėlio dalį užfiksuotų juokingas snukes.

Linksmas kriauklių kiaušinių formos žolės krūmas.

Kiaušinis, dekoruotas mygtukais.

Velykomis galite kepti originalų sausainiųpyragai kiaušinių pavidalu. Neišmeskite kiaušinių lukšto, kurį tikriausiai turėsite kepti pyragus ir paskes, naudokite juos kaip vienkartinę Velykų sausainių formą.

Sausainių kiaušinių receptas ...

Nustebinkite savo draugus ir artimuosius originalus staigmena Velykas - šokolado kiaušinis, užmaskuoti kaip įprasta. Įsivaizduokite, kaip jie bus nustebintas šokolado! Daugiau ...

Nuostabus efektas gaunamas karšto kiaušinio paruošimo vaško spalvotaisiais pieštukais: dažai neryškūs, fantaziškai sumaišomi, tarsi gyvena savarankiškas gyvenimas ir sukuria jų meną. Daugiau ...