"Naudingi" įpročiai, kurie nepakenktų atsikratyti

Kai kurie mūsų įpročiai ir stereotipaišvietimo ir šiuolaikiška visuomenė, ne visada yra tokia gera, kokia turėtų būti. Kartais naudingi patarimai, jei jie yra labai atidūs ir aklai laikosi, gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Pažiūrėkime, kokie įpročiai ir kaip jie gali sužeisti!

Nebandykite būti užsiėmę kiekvieną minutę.

Žmonės šiuo atveju yra suskirstyti į du tipus - tuos,kurie atlieka daug tuščiosios eigos ir bando padaryti kuo mažesnį darbą, kiek įmanoma labiau pritaikyti. Yra ir tie, kurie negali tiesiog sėdėti ir žiūrėti televizorių vakare - jie nori jį produktyviai naudoti kiekvieną savo gyvenimo minutę. "Maži miegoti ir atsipalaiduoti - laikas atsikratyti verslo". Tai yra antrojo tipo žmonių kredo. Šis punktas skirtas jums. Žinoma, darbas, plėtra, uždirbimas yra labai svarbus. Ir tai puiku, kad jūs suprantate tai. Bet jums reikia poilsio. Negalima manyti, kad papildoma miego valanda yra laiko švaistymas. Rūpinkitės savo sveikata - tiek fizine, tiek psichine. Jūs netrukus baigsis tokiu gyvenimo tempu. Be to, darbingumas nebus didinamas nuo nuolatinių apkrovų. Kompetentingai pakaitinis poilsis ir darbas, ir jūs galėsite atlikti daugiau nei išnaudoję save!

Nesijaudinkite, kaip internetas reaguoja į jus.

Dabar patikrinkite, ar mėgsta, pakartotinai, prenumeratoriaitapo tik liga. Žmonės linkę puoselėti visą savo gyvenimą. Tikėtis malonumo ir pagirti, išreikšta virtualių vertinimų forma. Supraskite, kad visi žiniatinklyje nesvarbu, ką valgėte vakarienei ir kokios yra jūsų kojos paplūdimyje. Pakanka nerimauti dėl to, kad jūsų nuotrauka su šunimi surinko keletą pastabų. Gyvenk realiu gyvenimu!

Stenkitės atsiprašyti už viską.

Žinoma, niekas nepanaikino mandagumo taisyklių, irJei į viešąjį transportą pasistatėte kažkieno koją, taip pat dažote batus, tada, žinoma, turėtumėte atsiprašyti už tą asmenį. Bet pakankamai atsiprašyti visiems dėl kai kurių smulkmenų. Ypač jei nesate kaltas ir kažkas bando pakabinti tave! Kartais žmonės, kurie atsiprašo šimtą kartų per dieną prieš visus, net sukelia dirginimą. Atsiprašyk tik tuo atveju, jei esate tam tikra prasme netinkamai. Ir pakankamai ieškoti priežasčių kaltinti save kažkuo!

Duok visą laiką dirbti.

Nekraukite darbo vietų iš darbo į namus. Aiškus atskiras darbas ir asmeninis laikas. Stenkitės valdyti savo laiką, kad darbas neprarastų jūsų laisvalaikio! Dėl jos neturėtų kentėti tavo mylimasis, taip pat ir varginantis. Žinoma, aš noriu uždirbti daugiau laiko, viskas yra laiku. Bet ar tai verta tiesiog pažeminti savo darbą? Tu nori pailsėti, bendrauti ne tik su kolegomis, bet ir su šeima ir draugais! Taigi vietoj to, kad atitrauktų darbą, verslą. Ir namuose - poilsio.

Kaip matote, ne visada naudingi patarimai pasirodo tikrai naudingi. Visur, ko jums reikia žinoti apie priemonę, ir kai kurias vertes reikėtų pervertinti. Ir tada viskas nebus tokia painu.