Didžiuliai Ukrainos ir Lenkijos draugystės simboliai

Abu šių santykių istorijaRytų Europos šalys yra pripildytos ne tik teigiamais momentais, bet ir neigiama vieta. Tačiau visada buvo daugiau argumentų dėl vienybės, o ne atsižadėjimo. Nematomas psichikos vieningumas kaimyninių šalių skirta neįprastų darbų atlikėją Jaroslav Koziary (Jaroslawas Koziara).

Nuotraukoje milžiniškas žuvis, simbolizuojantis Lenkijos ir Ukrainos vienybę. Parašė Jaroslawas Koziara

Kraštovaizdžio kompozicija, kuri yra dudidžiulė žuvis, yra tiesiai prie sienos tarp Lenkijos ir Ukrainos. Jaroslavas Koziara savo žuvį padėjo taip, kad plauktų skirtingomis kryptimis, o jų kūnus supjaustyti per pusę iki Bugo upės, kuri yra riba tarp brolių šalių. Diegimo prasmė giliai įeina į dviejų valstybių istoriją, nes kai tik jie buvo vieni ir žmonės. Tie, kurie gyveno šiose vietose iš vienos pusės ir iš kitos pusės, buvo giminės. Šioms šeimoms padalinys nukentėjo, daugelis vietinių gyventojų, kaip ir šios gigantiškos žuvys, tuo pačiu metu gyvena dviejose valstybėse, per pusę savo sielų perduodamos kitai Bugo pusėje.

Jaroslavo Koziara kraštovaizdžio įrengimasparodė dviejų slavų valstybių vienybę, vieningą istoriją, kultūrą, kalbą ir kitus svarbius gyvenimo aspektus. "Ukraina nėra Šengeno erdvės ir Europos Sąjungos dalis, todėl yra kitoje Europos kontinento atskyrimo sienos pusėje. Tačiau menininkai to negali sutikti - mes kuriame idėjas ir juos įgyvendiname, ignoruojame dirbtinai sukurtoms ribas! "- sako pats autorius.

Darbas rodo, kiek psichinės vienybėstarp tautų yra stipresnė nei politiniai interesai ir dirbtinai sukurtos sienos. Mažiau nei 2 kilometrus dalijasi ukrainiečių kaimas Varjažas ir lenkų kaimas Gorodishche, iš akmens mesti, jei ... ne pasienyje.

Darbas su projektu truko visus metus sukompozicijų sudėtyje buvo naudojami įvairūs medžiai ir krūmai - tik 23 rūšių sodinukai. Darbas, skirtas 2012 m., Buvo labai sėkmingas ir tapo Lenkijos ir Ukrainos draugystės simboliu.

</ P>