Kaip sukurti šiltnamį balkonu: 10 augalų variantai

Daugelis žmonių naudoja balkoną, kad galėtųsulaikyti nereikalingus dalykus ir padaryti klaidą. Jei pageidaujate, ši vieta gali būti paversta prabangiu sodu, kuris jus girgs daugelį metų ir taps jūsų asmeninėmis atsipalaidavimo priemonėmis. Augalai, kurie gali būti auginami ant balkono,daug, nes grynu oru ir saulei tinkamai prižiūrint, įpratęs žalia stebuklas. Mes siūlome Jums keletą variantų, kurie taps nuostabiu jūsų balkono apdaila ir maloniai nustebins svečius.

1.

Kanatnik

Kabelinė vagonė yra krūmų augalas išPietų Afrika, kuri gali pasiekti 4 metrų aukštį. Jis išlaiko žalią ir žydėjimą ištisus metus, o iš žalių lapų auga didelė varpelio gėlė. Labiausiai paplitęs yra hibridinis kabelis, kurio gėlės žydi beveik visus metus ir gali būti raudonos, rožinės, baltos arba geltonos spalvos. Labai gražūs šio augalo medžio formos, kurios sodinamos aktyviai augančius poskiepius.

2.

Fuksija

Yra daug rūšių fuksijos, ir jie labai įvairūs: Stiebai gali būti tiesūs arba dekoruoti, dažyti ir gėlių forma gali būti beveik bet kokia. Ši augalija puikiai toleruoja puslankį ir gali net trumpam laikytis atspalvio. Fuksijos dėžėse rekomenduojama pastatyti kartu su gėlių vazonais, nes žiemą reikės perkelti į patalpas. Gerai žinoma veislė yra groduktsvetnaya fuksija, kuri skiriasi daug ilgų vamzdžio formos spalvų.

3.

Bougainvillea

Bougainvillea yra garbanotas, dygliuotas augalas,kuris pažymėjo ovalus lapus ir santykinai mažus geltonos gėlių vamzdelius, kuriuos palaiko ryškiai spalvotas žiedynų įvyniojimas. Žiedynų žiedynas gali būti oranžinis, švelniai rožinis arba kraujas raudonas.

4.

Begonia

Begonia, nuolat žydintys, balti žiedairausvos arba raudonos spalvos atspalvių gėlės - nuo gegužės iki pirmųjų šalčių be pertraukos (vadinasi, pavadinimas). Priklausomai nuo veislės begonias gali turėti žalius arba rausvai rudos spalvos lapus. Apželdinimui labiausiai tinka mažesnės rūšys. Augalas yra termofilinis ir tęsiasi link saulės, tačiau jis taip pat gali būti toleruojamas su pūslelėmis.

5.

Pelargonium

Hibridiniai pelargonijos tipai yra daug, bet labiausiaižinomas iš jų - dryžuotas pelargoniumas ir pelargonijų verksmas. Šiame lango ir balkono gamykloje yra daug skirtingų veislių, kurios gali būti stuntuotos arba aukštesnės. Gėlės gali būti skirtingos: paprasta, dviguba ir pusiau dviguba; jų spalva gali būti balta, rožinė, raudona, mėlyna, oranžinė ir violetinė. Gėlėms turėtų būti pilka ar saulėta vieta. Jis žydi ilgą laiką: nuo gegužės iki pirmųjų šalčių.

Kitas 5 balkono spalvos antrame puslapyje