Veido masažas raukšles

Kiekvieną kartą, kai mes matome save veidrodyje, mes stengiamės sugauti, ar yra raukšlių, ar kiek jų jau susirinko akių ir lūpų kampuose, ar kur eiti iš šių griovelių, nes nenoriu senėti! Kova prieš raukšles turėtų prasidėti jauniausiu amžiuje, nes šią problemą lengviau išvengti, nei ją atsikratyti.

Žinoma, geriausias "anti-wrinkle" specialistasverslas "bus patyręs kosmetologas, turintis visą arsenalą visų rūšių kremų, vamzdelių, šepečių ir lazerių. Tačiau, tik kelios pasaulietinės liūtys kiekvieną dieną eina į grožio saloną, ir net kartą per mėnesį daugelis žmonių negali sau leisti apsilankyti kosmetologijoje. Be to, aš nenoriu pasitikėti savo mylimuoju veidu pigiu charlatanu. Tik jūs galite padėti sau.

Odos grožis ir tvirtumas priklauso nuo veikimokraujo apykaita - šis veiksnys stimuliuoja veido masažą. Šviesos masažo judesiai padidins kraujo tėkmę, sumažins patinimą ir padidins odos tonusą. Be to, dėl masažo galite pamiršti apie inkštirų ir raudoną kapiliarų tinklelio skruostus.

Masažas nuo raukšlių buvo išrastas jau seniai, o jo vykdymo technika šimtmečius nepasikeitė.

Yra net triukai, kuriuos galite naudoti darbe. Jie nereikalauja specialaus paruošimo ir padeda atsipalaiduoti užsiėmę dieną.

Veido masažas nuo raukšlių kiekvienai dienai:

1.

Susisiekti su abiem rankomis virš į kaktos ir smilkinių atlikti įtampą centro antakių pirštus, be jokių pastangų pareikšti juos atgal į pradinę padėtį. Taigi atsikratykite vertikalių priekinių raukšlių.

2.

Įdėkite pirštų dangtelį ant šventyklų ir keletą kartų paspauskite laikines zonas. Tai normalizuoja kraujotaką.

3.

Su jėga, keletą kartų spauskite padučių sritį šalia šnervių krašto su indeksu ir viduriu pirštu. Tai padės susidoroti su porų ir nazolabialių raukšlių užsikimšimu.

4.

Uždėkite rodyklės pirštus virš viršutinės ir apatinės lūpos ir lengvai paspauskite.

Masažas nuo raukšlių su šaukštais

Norint pasiekti gerų rezultatų atkuriant veido odos elastingumą, pakanka savarankiškai masažuoti 10-12 dienų kartą per metus.

Taigi, norint savaiminio masažo imtisveidrodis, karšto vandens, medvilnės, audinio medvilnės audinio dubenėlį už veido ir maitinamuoju kremu, kuris atitinka jūsų amžių ir odos tipą. Paruoškite veido kaukę: sumaišykite kiaušinio trynys, 1 šaukštelis alyvuogių aliejaus, šiek tiek arbata, 5-6 lašus citrinos sulčių.

Švelniai šildykite šaukštą karštu vandeniu, kad jį padenkitetapo šilta. Tada supilkite šaukštą į aliejų ir išlyginkite sritis raukšlėmis ant jos išgaubtos pusės. Tiesiog nejudinkite ant odos ir neplėškite! Iš srities aplink akis švelniai pereikite prie skruostukų, tada sukamaisiais judesiais pereikite nuo nosies sparnų iki ausų. Tada eik į smakrą, kaklą ir užbaigkite masažą ant kaktos. Kasdien per visą kursą, prailginkite procedūrą nuo 1 minutės iki 7-8 minučių. Po seansų užpilkite kaukę ir po trijų minučių nuplaukite šiltu vandeniu, tada įdėkite ant odos kremą.

Klasikinis veido masažas raukšles

Ši nuostabi ir paprasta kosmetinė procedūra padeda atsikratyti tamsių ratą po akimis, pagerinti odos tonusą ir sėkmingai kovoti su raukšlėmis.

Klasikinis veido masažas turėtų būti atliekamas laikantis griežtų taisyklių ir nurodymų:

1. nuo nosies iki šventyklų;

2. Nuo vidinio akies kampo iki išorinio akies voko

3. Nuo smakro vidurio, veidą išdėstydami ovalo formos, prie ausų skilčių;

4. nuo nosies iki nosies galo;

5. nuo viršutinės lūpos iki nosies sparnų;

6. Nuo burnos kampų skruostuose iki ausų skilčių.

Šie judesiai yra pagrindiniai komponentaiklasikinis veido masažas nuo raukšlių. Jų reguliarūs pasikartojimai naudojant tą ar kitas kosmetikos priemones leis padaryti odą švieži ir sklandžiai. Masažas nuo raukšlių gali sėkmingai kovoti su šia didelė moterų problema. Tai atliekama minkštais kilimėlis su pirštu, naudojant drėkinamus specialius kremus. Ir atminkite, kad turite masažuoti veidą vienu ar dviem pirštais, o ne visus iš karto.

Tiesiog nepamirškite, kad veido masažas nuo raukšlių yra griežtai draudžiamas, jei turite alerginių odos bėrimų, herpeso, pustulių ar aktyvios kuperozės.

Norėdami pasiekti matomą rezultatą ir palaikytipasiekiamas odos būklės masažas bus nedidelis. Reikia persvarstyti požiūrį į gyvenimo būdą, maisto produktus, blogus įpročius. Protingas subalansuota mityba, grynas oras, šviesiai fiziniai pratimai bus ne tik tinkamos būklės, kūno ir pakelti nuotaiką, bet ir teigiamai veikia veido ir odos elastingumą spalvą. Galų gale, sveikas raudonis ir jaunystės jausmas iš vienos procedūros nebus.