Kaip pašalinti plaukus ant kūno: šilko odos top-8 procedūros

"Grožis reikalauja aukos" - ir ką moterys sutiks su manimi. Ir kova už grožio įvaizdį kartais prisiima kosminę proporciją. Bet mūsų grožio kanonuose yra tam tikras paradoksas. Mes taip stengiamės padaryti šilkinius, stiprius irsveiki plaukai ant galvos ir taip negailestingai kovoja su plaukais ant likusio kūno. Maksimalią kainą, kurią gali sau leisti šiuolaikinė moteris, yra tvarkingos antakiai ir storos blakstienos. Tačiau mažesni, griežtesni plaukų buvimo reikalavimai.

Jums pasisekė, jei esate lengvas kailisŠviesiai švelni nordinis tipas ir jūsų lengvas pūkas ant rankų, viršutinės lūpos ir šlaunų nėra pastebimas. O ką daro pietų ir rytų kraujo atstovai? Per šimtmečius moterys išrado įvairius būdus, kaip atsikratyti nepageidaujamų plaukų, netgi mūsų laikais merginos išrado naujus metodus prieš "padidėjusį valkšnumą". Kažkas dirba valandomis patys su pincetėmis rankose. Kažkas dainuoja ant rankų plaukus ant dujų viryklės. Kiti balinanti augmenija su peroksidiniais ar "blondiniais" dažais. Dauguma žmonių naudoja skutimosi mašiną. Kokiu būdu sustabdyti jūsų pasirinkimą?

1.

Skutimosi ar nerūpi?

Populiariausias būdas atsikratyti plaukųkojos, pažasties ir bikinio zonoje - skutimosi mašina. Jo žavesio greitis ir pigumas: skustuvai, skutimosi putos ir vonios kambarys. Jokios kelionės į saloną, ilgas pasirengimas ir finansinės investicijos. Ir tai yra visiškai neskausminga. Deja, poveikis trunka tik kelias dienas, o kai kurie nauji plaukai pradeda pertraukti per dieną. Iškirpti plaukai pradeda augti daug greičiau, tampa stipresni ir tamsesni. Dažnai pasireiškia paraudimas ir bėrimas. Ir įaugę į plaukus gali sukelti uždegimą ir abscesą. Tai ypač pasireiškia bikinio zonoje.

2.

Vaškavimas: juostelės ir cukranendrių vaškas

Vaškavimas yra skaudi procedūra, bet,jo poveikis trunka apie mėnesį. Nauji plaukai plinta, o laiku jie labai lengvai pašalinami be skausmo. Vaškavimo procedūra trunka mažai laiko, o greitai atsiranda diskomfortas. Bet net ir čia laukiate įaugę plaukai, galimi alerginiai reakcijos į komponentus, smarkiai traumuojanti odą ir netgi šilumos nudegimai. Tai galima išvengti, teisingai pasirenkant priemones, skirtas odos vaškavimui, lupimui ir garinimui prieš procedūrą. Norėdami vaškuoti namuose, parinkite tinkamą vašką: šaltai dėl jautrios odos, šiltai normaliai. Vis dar yra vaško juostelės, tačiau jų veiksmingumas yra daug mažesnis.

3.

Shugaring

Vaško epiliacijos brolis - špagatasdaro jį verti konkurencija. Pirma, jo sudėtis - cukrus ir vanduo - visada yra greta ir greitai paruošiama namuose. Tai nesukelia alerginių reakcijų ir nepažeidžia odos. "Saldūs" plaukų šalinimo būdai puikiai elgiasi su šviežiai augančiais 1-2 mm ilgio plaukais, o ilgieji pašalinami blogai. Po sumušimo neužaugo plaukai. Žinoma, ši "persų" procedūra turi trūkumų: pirma, skausmas, antra, savarankiškas sirupas dėl nepatyrimo negali būti pasiektas reikiamoje sąlygoje.

4.

Kremai-depiliacijos priemonės

Tai cheminis būdas susidoroti su nepageidaujamomis priemonėmisplaukai. esančios kremo medžiagos sunaikinti plaukus šaknis ir folikulus, taip ne tik pašalinti plaukus, bet taip pat lėtėja savo tolesnį augimą. Minkšti plaukai susukti į spiralės ir lengvai pašalinami specialia mentele. Pagrindiniai privalumai iš jų prieinamumą kremai, žema kaina, naudojimo paprastumas, veiksmingumas ir neskausmingas: nusipirkau vietiniame prekybos centre, padaryta ant kojos, plaunamas 5 minutes šiltu vandeniu, o rezultatas bus jaučiamas bent savaitę. Ir tarp minusų - didelė alerginių reakcijų tikimybė. Ir visi depilatoriai veikia taip pat gerai. Be to, kiekvienai zonai suprojektuotas atskiras kremas, kitaip galite gauti cheminį dezinfekavimą ar sunkų dirginimą.

5.

Epiliatorius - mechaniniai pincetai

Plaukų ištraukimas specialia mašina -gana skausmingas procesas. Norėčiau duoti medalį į tų moterų, kurios gali atlaikyti kankinimus. Mažas pintsetikom kad pasukti ant būgno, plaukai suspausta ir ištraukė, tačiau išlieka per folikulo. Todėl šviežios augalijos pasireiškia per dvi savaites. Minuso Depilator galima priskirti padoraus išlaidų ir ilgai odos paruošimas gydymui: garuose, aušinimo ledu epiliacijos metu suspaudžia po. Ir plaukų įaugimo problema Žydi maištingas spalvą.

6.

Elektrolizė

Mes palaipsniui persijungėme į salono procedūras. Elektrolizė gali užtikrinti 100% pergalę prieš plaukus. Amžinai. Na, arba labai ilgai. Yra keletas būdų, kaip sunaikinti plaukus esama pagalba. Dažniausiai yra termolizė. Jo esmė yra adatos įvedimas į plauko folikulą, o jis suskaidomas veikiant elektros impulsui. Tai reiškia, kad tiesiogine šio žodžio prasme pašalinama problemos "šaknys", ir daugiau šios lemputės negamina plaukų. Tai yra pagrindinis šio metodo privalumas. Kitas privalumas yra tai, kad elektroterapija veikia bet kokio tipo odą, visų tipų plaukus. Mažiau, kad tokia procedūra yra reikalingas pakartotinis žygis į grožio saloną, tai yra kaina, gana skausmingas ir yra tiesiogiai priklausomi nuo raštingumo specialistas. Be to, kaip ir visos salono procedūros, yra daugybė kontraindikacijų.

7.

Lazeris

Remiantis veiksmų principu, šis epiliacijos tipas primenair jo veiksmingumas priklausys nuo lazerio tipo ir nuo to, kaip stipri kontrastas tarp plaukų ir odos spalvos. Tamsios odos ir tamsių plaukų savininkas turi nudegimų pavojų, nes melaninas sugeria lazerio energiją, o oda tampa labai karšta. Todėl, norint sumažinti nudegimų pavojų, naudojami vėsinimo geliai ar net apšvitinimas ledu. Ir šviesos spalvos blondinės lazeriu, greičiausiai tai nepadeda išspręsti problemos. Tačiau dažniausiai kelias iš eilės procedūrų per šešis mėnesius leis jums pamiršti apie nepageidaujamus plaukus bet kurioje kūno dalyje. Tačiau šis malonumas yra brangus, kartais skausmingas ir yra nudegimų arba randų pavojus (jei nuvesi į neraštingą specialistą su nesertifikuotu prietaisu).

8.

Fotoepiliacija

Kaip lazeris, tai yra gana efektyvus būdastechninė epilacija. Tai leidžia jums pašalinti nepageidaujamus plaukus su blykstės lempa. Fotoepiliacijoje trumpas šviesos blyksnis, transformuojantis į šiluminę energiją, pats pasiekia lempą ir palaipsniui ją sunaikina. Laikui bėgant plaukų augimas sustoja. Gretimoji oda nėra pažeista. Šviesos ploto plotas yra platesnis už lazerio taškus, todėl procedūra yra daug trumpesnė. Ir plaukų ir odos spalva praktiškai nėra kritiška. Taip pat lazerio plaukų šalinimas yra gana brangus, bet amžinai.