Privalumai ir trūkumai apsipirkimo internete

Šiandien, norint nusipirkti drabužius,produktai, įranga, nebūtinai laiko praleisti. Užtenka sėdėti priešais kompiuterį ir po kelių minučių paspaudus pelę, kad užsisakytumėte ką nors namuose. Daugelis interneto vartotojų tai atlieka ir atlieka pirkimus. Apsvarstykite tokių pirkinių privalumus ir trūkumus.

Argumentai "už":

1. Pigiau nei parduotuvėse. Atsižvelgiant į tai, kad paprasta parduotuvė vis tiek turi sumokėti už erdvę, energiją, darbo užmokesčius darbuotojams, internetinė parduotuvė laimėjo, kas iš esmės taupo. Nebūtina išsinuomoti prekybos salės, užsiimančios jo įranga. Darbuotojai yra daug mažesni (kartais tik vienam asmeniui), todėl produktų antkainis nėra toks didelis.

2. Pristatymas tiesiai į butą. Daugelis paslaugų teikia kurjerių pristatymą. Tai reiškia, kad net nereikia eiti į artimiausią pašto skyrių. Courier duos jums užsakymą asmeniškai rankoje. Kartais už tai mokamas atskiras mokestis, todėl, kad nemokėtų daugiau nei tikėtasi, atidžiai perskaitykite svetainės sąlygas.

3. Gebėjimas palyginti. Dabar yra įvairių paslaugų, kurios padės jums nuspręsti dėl modelio ir kainos (technologijos). Pavyzdžiui, jūs negalite pasirinkti, kurią televizorių įsigijote, bet žinote, kokias charakteristikas jis turėtų turėti. Jūs atidarote svetainę, nustatote norimus parametrus ir matote visus modelius, kurie tinka jūsų aprašymui, taip pat jų išlaidas įvairiuose ištekliuose ir parduotuvėse.

4. Bet kuriuo dienos ar nakties metu. Jei negalite priskirti laiko apsipirkimo kelionei dėl užimto ​​grafiko, internetas jums padės. Bet kuriuo metu galite pateikti užsakymą. Tai labai patogu. Galų gale lieka tik palaukti, kol ji bus pristatyta.

trūkumai:

1. Katė maišelyje. Jūs negalite tiksliai žinoti, kad gausite būtent tai, ką užsisakėte. Atspalvis, dydis, medžiaga (jei tai drabužiai) gali skirtis. Todėl visada rizikuojate užsisakyti ką nors internetu. Galų gale nieko negalima išbandyti, jaustis, vertinti vizualiai.

2. Pristatymo laikas. Kartais dalykas nėra išsiųstas taip greitai, kaip žadėta. Be to, jei užsisakote kažką iš užsienio, pristatymo laikas padidėja - maždaug tris savaites ar ilgiau. Todėl, jei norite užsisakyti ką nors už dovaną, nedėkite paskutinės akimirkos, remdamiesi faktu, kad užsakymas tiksliai pasieks tam tikrą datą.

3. Sukčiai. Yra svetainių, kuriose veikia tik 100% išankstinis apmokėjimas. Todėl jūs rizikuojate sumokėti visą sumą iš anksto. Prekės negali būti išsiųstos, ir bus sunku rasti kalti. Būkite atsargūs, pasitikėdami nepatvirtintomis svetainėmis. Geresne tvarka užsakykite išteklius, už kuriuos galite sumokėti už prekių gavimą, patikrinę jį.

Dabar, lygindami visus privalumus ir trūkumus, jūsgalite pats nuspręsti, kas tau geriausia - užsisakyk internetu arba eik prie parduotuvės ir viską nusipirk pats. Mūsų patarimas: jei nuspręsite pirkti internetu, naudokitės patikrintomis svetainėmis, turinčiomis gerą reputaciją, ir tada vargu ar turėsite problemų.