Pirmoji vaiko meilė: ką daryti?

Jei esate paauglio mama, tai šis straipsnis skirtastu Galų gale, pirmoji tema meilės yra ne tik įdomi vaikui, kuris pradeda atrasti naujus jausmus, bet ir tėvams, nes jie visada nori savo vaikui tik geriausio ir baiminasi, kad užuojauta yra ne pirmas baigėsi nemalonių pasekmių. Tėvų vaidmuo, kaip elgtisVaikas, kas bus jo pirmoji meilė - labai svarbu. Mes parodysime, kaip geriau vadovautis, kad jaustumėtės patogiai, jūsų vaikas neklystų ir esate draugiškai.

1. Ar jūsų vaikas jus pasitiki? Iš kur jūs sužinojote, kad jūsų dukra ar sūnus pamilo su kuo nors? Na, jei iš savo vaiko. Labai svarbu užmegzti santykius su juo, kad vaikas galėtų jus pasitikėti. Todėl susilaikykite nuo frazių: "Dabar reikia galvoti tik apie studijas" arba "Kad aš nematė tavęs su berniukais, dukra" ir tt Meilė yra procesas, kurio mes negalime kontroliuoti. Kaip sakoma, tu negali užsisakyti savo širdies. Jūsų vaikas, kaip ir bet kuris kitas asmuo, netgi suaugęs, nekontroliuoja jo jausmų, ir jūs turite elgtis su supratimu, o ne su prastu užuominomis. Prisimenu save šiame amžiuje. Net jei neatsirado santykių, tu tikrai buvo su kuo nors meile. Rodyti maksimalų supratimą! Pasitikėk savo vaiku.

2. Rodyti susidomėjimą. Tiesiog ne manija, kai esate su įtartinos išvaizdos klausia: "Kodėl jūs likti po pamokų" arba "Na, kas jūs ketinate eiti pasivaikščioti?". Pabandykite turėti nuoširdų pokalbį, organizuoti susirinkimus ir švelniai paklausti, kaip viskas yra meilės priekyje.

3. Mažiau diktatūros. Valdykite atvykimo iš mokyklos laiką, pranešimus telefonu ir socialiniuose tinkluose - tai nereikalinga. Taigi, jūs padarote save priešu vaiko, asmens, kurio negalima pasitikėti, akimis. Pademonstruokite pasitikėjimą savo vaiku, tada jis tau pasitiks. Tada nereikia pasikalbėti su savo daiktais, kad sužinotumėte jo asmeninio gyvenimo detales.

4. Neignoruokite. Kai sūnus ar dukra ateina skųstis dėl nelaimingos meilės ar dalintis asmeniškai, reikia laiko kalbėti. Negalima atmesti jo žodžiais: "Aš neturiu laiko" ar be abejo: "Nesijaudink, netrukus išeis". Tai tu, tas žmogus, kuris jau išgyveno visa tai, su gyvenimo patirtimi, tu žinai, kad mokyklos meilė paprastai yra trumpalaikė. Tačiau jūsų vaikas po viso to atrodo, kad tai apskritai nėra tas, kas jau seniai, beveik visą gyvenimą. Prisimink, kaip jie patys buvo nustebinti ir netikėjo savo tėvų žodžiais, kad tai nebuvo ilgai.

5. Viskas turi būti saikingai. Nereikia visapusiškai kontroliuoti savo vaiko, tačiau tai yra pernelyg demokratinė motina nėra geriausias pasirinkimas. Jei jūsų dukra labai jauname amžiuje pradeda paprašyti nakvynės su berniuku ar sūnus bando pririšti mergaitę nakčiai, tai verta būti skeptiškai nusiteikusi. Nepriklausomai nuo to, kiek jūs nepasitikite savo vaiku, akivaizdu, kad netinkamas leisti tokius dalykus ankstyvame amžiuje. Negerai, kai vaikai jau seniai jaučiasi per anksti.

Svarbiausia yra būti jūsų vaiko draugu. Patarėjas ir palaikymas. Tuomet jį išgelbėsi nuo galimų klaidų.