Kaip rasti sau: 8 patarimai

Galbūt ieškoti yra tai, kad jūs galite padaryti visą savo gyvenimą. Tai, ar žmogus sugebėjo rasti savo "aš", priklauso nuo jo sėkmės ir vidinės harmonijos. Bet ar lengva tai padaryti? Tiesą sakant, visada yra išeitis, ir net jei jūs visiškai supainiojate ir prarandate šį pasaulį, visada galite rasti tinkamą kelią. Na, šiose rekomendacijose jums bus lengviau.

1. Tavo tikslai

Žinoma, jūs turite žinoti, ko noriteieškoti sau ir savo gyvenimo. Atrodytų, kad tai gali būti lengvesnis nei jūsų norų nustatymas, bet iš tikrųjų viskas nėra tokia elementarizuota, ir jums tai gali užtrukti daug laiko. Paimkite popieriaus lapą, pasirinkite laiką, kai jums nereikės skubėti bet kur ir pradėkite galvoti. Užsirašykite visus savo planus ir tikslus, suskirstykite juos į privalomus ir pasirenkamus, skubius ir neatidėliotinus ir tt - visa tai labai padeda ateityje apsispręsti.

2. Jūsų gyvenimo verslas

Mūsų gyvenimas gali tapti visiškai beprasmis,jei neturime mėgstamiausio verslo, viso gyvenimo dalykų. Idealiu atveju jis vis tiek turėtų būti pajamų, nes nemėgstantis nuobodus darbas - tai pats blogiausias šiuolaikinių realybių košmaras. Jei visi esate laimingi tuo metu, tu gali tik pasveikinti. Jei ne, tada laikas pasikeisti savo gyvenimą staiga. Prisiminkime vaikystės svajones, pagalvokite apie tai, ką norėtumėte daryti iš tikrųjų, apie tai, kuria yra jūsų siela ir ko jums reikia už tai.

3. Kodėl jums patinka save

Labai svarbu žinoti, kas esi, ir kas tavo yra stipripusė. Jie turi visus, patikėk manimi. Ką tu labiausiai vertina sau, ką kiti tau patinka, kas jums padeda gyvenime? Pažymėkite tokius bruožus ir stenkitės jų visapusiškai tobulinti ir pabrėžti - jie padės ne tik saviraiška, bet ir jūsų ateities fantastiškos sėkmės.

4. Ką praleidote

Nedaugelis gali pasigirti savo gyvenimuyra ideali. Tai jūsų laikas: pagalvok apie tai, ko trūksta dabar, tiek konkrečiai jūsų asmenybėje, tiek jūsų gyvenime. Pirmasis ženklas turi būti jūsų pagrindinis prioritetas ieškant savęs. Šis pratimas yra labai paprastas, bet labai efektyvus, nes jis padeda teisingai nustatyti kryptį, kurioje mes dirbame.

5. Jūsų ateitis

Fantazuokime. Pamėginkite pamiršti, kas šiuo metu yra ir ką turite, ir įsivaizduoti save per dešimt metų. Ką jūs esate, ką pasiekėte, kas yra jūsų šeimoje ir tt? Tokiu būdu jūs suprantate, ką jūs tikrai norite, ir ką jums reikia tai padaryti.

6. Kitas žingsnis

Paieškos siekimas reikalauja ne tik apibrėžimosavo tikslus, bet ir planą jas pasiekti. Kuo konkretesnis ir platesnis bus, tuo geriau. Ką jūs galite pradėti veikti dabar, ką - šiek tiek vėliau ir ką galima atidėti? Pagalvokite apie tai mažiausiu detaliu.

7. Trikčių šalinimas

Labai svarbus dalykas yra kova su jų baimėmis irkompleksai. Tam tikru momentu jie gali lengvai ir paprasčiausiai beldžiuoti mus nuo kelio, ir mes turime pasiruošti tai. Turėsime dirbti pasitikėdami savimi ir pašalinti net mažiausias abejones. Atminkite, kad tai jūsų teigiamas požiūris yra esminis veiksnys kelyje ieškant sau, formuluoti tikslus ir pasiekti sėkmės, todėl su visais, kad gali mums sustoti, turime atsisveikinti. Tik į priekį!

8. Nuolatinis savęs tobulėjimas

Žmogus, kuris jau surado save ir įkūnijorealybė yra visi tikslai, viskas vienodi, jokiomis aplinkybėmis ten nesustos. Reguliarus vystymasis, žvalgybos, charakterio, išvaizdos, santykių su kitais veikla taip pat yra labai svarbus sėkmės ir apsisprendimo veiksnys. Ir jei jūs tai sužinosite, tada ateityje gausite viską.