Kur eiti pavasarį: penkios mados turistinės paskirties vietos

Kelionė - tai visada naujas emocijas ir ryškusįspūdžiai. Keisti padėtį, vengiant įprastų vidaus problemų, bent jau kurį laiką, galimybę pamatyti naujas vietas ir lankytinas vietas ... Jūs galite be galo kalbėti apie kelionės privalumus. Ypač nori eiti ilgą kelionępavasarį, kai oras svaigsta ir nori palikti toli poilsiui, atsipalaiduoti ir sustiprėti vėlesniais darbo dienomis. Kur eiti - tai priklauso tau.

Žinoma, jūs galite apsiriboti turistuUkrainos kampai, bet jei finansai ir laikas leidžia aplankyti kitą šalį, kodėl gi ne tai padaryti? Atkreipiame dėmesį į populiariausias pavasario turistines vietas - pasirinkti tą, kuriam labiausiai patinka labiausiai, rinkti savo maišus - ir eik!

1.

Indija

Norite puikios įdegio ir ryškių įspūdžių jūrosmetai? Eiti į Indiją! Indijos maršrutai pritraukia turistus su jų palyginamąja pigumu ir neįtikėtinu įvairove. Prabangūs Goa paplūdimiai suteiks jums daugybę nepamirštamų emocijų ir gyvos naktinės pramogos. Galite pamatyti daugybę senovinių šventyklų ir kitų architektūros paminklų, išbandyti aštrus nacionalines virtuves, stebėti karves, dramblius ir beždžiones, tyliai pasivaikščiojus gatve. Tie, kurie nori būti sveiki, bus patenkinti Ajurvedos centrais: jame bus padedama atsikratyti streso, lėto nuovargio ir veiksmingo organų detoksikacijos.

2.

Meksika

Kitas puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pirktiiki vasaros šokolado įdegio - eik į Meksiką. Tai yra daug įdomiau nei jau įkandusi Turkija ir Egiptas. Be didinga paplūdimiai, Meksika - tai taip pat energingas karnavalas, koridos, kraujo maišymas tekila ir, žinoma, lieka senovės civilizacijų. Jūs galite mėgautis paplūdimio atostogų, scuba pasinerti į povandeninį pasaulį koralinių rifų, turi iškylą apleistoje saloje, norėdami pamatyti, architektūrinius paminklus Actekai ir Majai ... Na verta aplankyti Nacionalinį Underwater Park, istorijos muziejus, arba tiesiog pasilepinti skaniu vakarienė jūros gėrybių ir jauki restoranas pakrantėje.

3.

Prancūzija, Paryžius

Jei niekada nebuvo Paryžiuje, bet ilgą laikąsvajoti apie kelionę ten, tada pavasaris yra idealus laikotarpis tai. Ypač įdomu yra gerai žinomas prancūzų romantizmas, kai esate su savo mylimuoju. Jūs turite pamatyti legendinį "pasaulio kapitalo" per savo prabangaus žydėjimą, mėgautis garsaus Paryžiaus oro (jis net pardavė buteliuose - turistų) ir apie įžymybių, kad tarkim, kuri yra tik Portretų Eifelio bokštas, lipti į viršų, kuris yra bent kartą per Kiekvienas turėtų gyventi. Jūs tikrai turėtumėte pamatyti Luvrą, Montmartre, Notre Dame, Versalio rūmai, Triumfo arka, Place de la Concorde "... - įdomių vietų Paryžiuje sąrašas gali būti tęsiamas ilgą laiką, bet kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, nei išgirsti šimtą kartų.

4.

JAV, Niujorkas

Megapikatų gerbėjai turėtų aplankyti Niujorką. Būtinai eikite keltu ir pamatysite iš jo į Laisvės statulą, vaikščiodami Brighton paplūdimiu ir pasididžiuokite šedevrais metro muziejuje. Mėgėjams bus patinka naujausias Niujorko simbolis - Roberto Indianos "LOVE" statula; tiesiog reikia fotografuoti. Be to, būtinai apsilankykite legendiniame Brodvėjaus, o jei pasisekė, muzikos aplinkoje galėsite pamatyti visame pasaulyje žinomas Holivudo žvaigždes. Mados merginos turėtų apsipirkti, taip pat mėgstamiausios serijos "Seksas ir miestas" herojų.

5.

Olandija, Amsterdamas

Jei skrendate į Olandiją, tai tikrai pavasarį! Balandžio mėnesį, tikimasi, kad garsaus paradas spalvų, kur galima pamatyti daug prabangių išdėstymas rožės, hiacintų ir, žinoma, garsus olandų tulpės. Dėl nedidelio mokesčio jūs netgi galite tapti gėlių šedevrų kūrimo dieną ir dalyvauti. Tačiau pagrindinis pavasario įvykis yra Nyderlandų karalienės gimtadienis - balandžio 30 d. Iki šios dienos, gatvės papuoštos įvairių vėliavų, juostelės ir kamuoliukų nacionalinis oranžinės, taip pat karalienės Beatrix portretai. Be to, gatvėse kiekvienas yra kviečiamas išbandyti silkę - tradicinę Olandijos patiekalą. Malonios naujienos parduotuvių mylėtojams: šią dieną visos parduotuvės daro didelę nuolaidą! Ir, žinoma, verta aplankyti bent jau daugelį olandų muziejų, galerijų ir restoranų.