7 grožio paslaptys iš istorinių istorinių moterų

Šiandien mes gauname daug įvairių patarimų, kaip rūpintis savimi iš žinomų asmenybių ir šiuolaikinių žvaigždžių. O kaip apie tokius patarimus iš moterų, kurie vaidino svarbų vaidmenį istorijoje? Prabangios praeities asmenybės turėjo tam tikrų paslapčių, kurias mes galime panaudoti - pagrįstos ir saugios. Čia skelbiame keletą paslapčių ...

1. Akis saugo veidą

Pirmasis retro grožio patarimas yra plauti savevandens ir obuolių sidro acto tirpalas. Proporcija: šaukštelis acto du stiklainius vandens. Kleopatra naudojo šį natūralų skysčio skalbimą. Beje, ši Egipto karalienė taip pat naudojo medų su baktericidiniais tikslais. Apskritai atrodo, kad pienas ir medus buvo pagrindiniai šios garsios moters grožis.

2. Raudonas vynas

Šiame straipsnyje, žinoma, mes negalime apeitišalia Mary Stuart - Škotijos karalienė, valdžiusio XVI amžiuje. Kad išlaikytų savo odos šviežumą ir grožį, šis valdovas paėmė vonią iš ... raudono vyno! Kitą kartą, kai nuspręsite palinkėti savimi su raudonu stikline, neapsunkinsite dar vieno į savo vonios su vandeniu ir nusiimkite grožio labui!

3. Kiaušinių baltumo kaukė

Šis senovės įrankis sėkmingai naudojamas ikiDabar! Kiaušinių baltymo kaukė, kurią karalienė Elžbieta taip dažnai ėmėsi, plačiai naudojama spuogų gydymui, taip pat mažina paraudimą ir patinimą, padidina veido odos elastingumą. Pertraukite kiaušinį ir atskirkite baltymus nuo trynio. Surinkite plaukus galvos nugaroje, kad jie netrukdytų tau ir baltymui netaptų lygiai. Palaukite 10-15 minučių ir nuplaukite kaukę šiltu vandeniu: efektas jus maloniai nustebins!

4. Vynuogių eliksyras

Kitas Kleopatros receptas. Vynuogėse yra antioksidantų, kurie kovojant su laisvaisiais radikalais daro odą sveikesnę. Išlyginkite ir sumaišykite su medaus arbatiniu šaukšteliu vynuogių uogų puodelio, tada įpilkite susidariusios nuosėdos ant veido. Po 10 minučių praplaukite vandeniu.

5. Jūros dumbliai

Remiantis legendomis, Graikijos deivė meilėsAphrodite buvo priversta savo prabangios odos ir plaukų į jūros dumblius! Kaip atskirti maistą jie greitai gauti nuobodu, bet jūs galite įtraukti juos į salotas, ir kitus patiekalus misosup. Tačiau, jei ši idėja jus įkvepia, pabandykite ... nusipirkti dumbliais! Su jais paimamas vonia padeda detoksikuoti kūną ir suteikia odai skanu ir sveiką! Pirkti jūros kopūstai be priedų (nebent, žinoma, nenoriu išsimaudyti su morkomis, grybais ir sezamu) - ir mėgautis padaryti savo odos dieviškąją!

6. Kvepuoti lakštai

Po šio patarimo jums padės jaustissave dar gražiau! Moterys senovėje taip pat mylėjo kvepalus. Mėgstamiausios skonio buvo cinamono kvapas. Prieš susitikimą ponios dažnai ne tik naudojosi dvasiomis, bet ir apšlakstydavo juos meilės loveliu! Norėdami sukurti savo kvepalus skalbiniams, pridėti šiek tiek pagrindinio vandens ir pora lašų mėgstamo eterinio aliejaus į purškimo buteliuką.

7. Žolelių vonios

Žinoma, grožis auginamas visais amžiaismaudytis! Ką apie Marie Antoinette receptą? Jums reikės labai neįprastų sudedamųjų dalių, tačiau jas reikia surasti: rezultatas yra vertas! Paimkite 2 šaukštus susmulkintų sausų laukinių čiobrelių lapų, paprasto sodo čiobrelio, saldaus mairūno, lauro lapų ir 1 puodelio seklios jūros druskos. Įdėkite jį į vandens puodą, virkite ir virkite mažai šilumos 10 minučių. Kai infuzija atsipalaiduoja, pridėkite ją į įdarbintą vonią ir mėgaukitės sveika palaima!

Kaip matote, graži ir sveika, nereikia pirkti brangių priemonių: tai patvirtina istorija. Jūsų grožis yra tavo rankose!

</ P>