Stiliausiausios ir kūrybinės reklamos kampanijos šį rudenį

Žodis "reklama" yra lotyniškos kilmės. Verčiasi žodžiu "šaukiantys, šaukiantys". Kultūrologai liudija, kad net senovės Romoje iškilmingi įvykiai apėmė ir kai kuriuos reklaminius elementus: kovose gautai trofėjų demonstraciją, pasveikinimo kalbas ir kt. Kalbant apie senovės laikotarpį, šiuo metuten buvo politinė reklama, kuri buvo garsiojo pobūdžio užrašai ir šūkiai, iškirpti ant didžiųjų generolų ir valdovų statulėlių. Viduramžiais tokia sąvoka kaip "reklamos konkursas" tapo aktuali. Jis egzistavo žodžiu, kai šaukdavo prekiautojus, skambėjo prekiautojus ir siūlė dirbtinius amatininkus.

Mūsų laikais reklama tapo visa mokslu,o ne pats plaučius. Gamintojai praleidžia milžiniškas sumas, siekdami reklamuoti savo produktus ir paslaugas, ieškodami vis daugiau ir daugiau naujų sprendimų. Tačiau tikslas išlieka tas pats, kaip senovėje - pasirinkti tam tikrą produktą iš konkurencijos, sukurti pavadinimą ir prekės ženklą, tokiu būdu didinant savo populiarumą ir pardavimus. Kompetentinga reklama gali pateikti įprastą pasiūlymą, kad vartotojas tikrai norėtų jį naudoti. Norėdami tai padaryti, naudokite visus gudrybės rūšių: iš reklamos kampanijos pritraukė žinomų asmenybių, kurie stabai šiuolaikinėje visuomenėje, volai praturtintas visais specialiaisiais efektais rūšių, kad tiesiog negali nepavykti stebinti ir netgi naudojamas kai sąmonės potencialaus vartotojo manipuliacijos.

Reklama yra neįtikėtinai įdomi irtai viliojanti. Asmuo, norintis tapti šios srities specialistu, privalo turėti kūrybinį mąstymą, turtingą vaizduotę ir gebėjimą įvertinti vartotojų poreikius, kad sukurtume tikrus šedevrus. Beje, apie šedevrus. Pažvelkime į stilingiausias ir efektyvesnes šio rudens reklamos kampanijas, kurios tiesiog negali padėti atkreipti dėmesį į siūlomus prekių ženklus.

1. Tom Fordas

Gyvūnų spaudiniai, abstrakcija ir unikalus drąsos ir griežtos modelių vaizdų derinys.

2. DolceGabbana

Pagrindinis dėmesys skiriamas jausmingumui jo klasikinėje pasireiškime, santykiui tarp vyro ir moters. Vienas iš modelių yra nepakartojamas Monica Bellucci.

3. Kenzo

Šiais metais "Kenzo" prekės ženklo kūrėjai ėmėsi siurrealizmo. Rezultatas buvo labai įspūdingas.

4. Miu Miu

Griežtas ir prabangus "Miu Miu" elegancija atrodo šiek tiek gotikas, o tai dar įdomiau.

5. Givenchy

Ši reklama užima ne ryškumą, stilius, o iš jo tik laimi.

6. Atspėk

Reklaminiai drabužiai simbolizuoja šiek tiek laukinio seksualumo, reklamos valandos - vyrų ir moterų sąjungą. Abu pritraukia dėmesį į sveikatą.

7. Tiesiog Cavalli

Jaunimo, pasitikėjimas, emocija - tai simbolizuoja reklaminę kampaniją Just Cavalli šūkiu «Esame jauna».

8. Prada

Kompetentingas akcentas prie aksesuarų, pripažintų klasikų ir gražių moters kūno linijų.

9. Saint Laurent Paris

Briliantinė Kara Delavinas, pasirodantis nekalto mergaitės įvaizdyje, tada dvejus mirtino sumanytojai harmoningai atrodo abiem.

10. Balenciaga

Šiais metais "Balenciaga" atstovai stengėsi užtikrinti, kad niekas, net modelių veidas, atitrauktų dėmesį nuo pagrindinių dalykų krepšių.

Tęsinys kitame puslapyje ...