Dachos idėjos: 10 neįprastų gėlių, esančių patogioje medžiagoje

Prasideda vasaros sezonas ir, žinoma, viskassavininkai vėl skubiai rūpinasi savo gėlių lovomis ir lovomis. Tie, kurie tiesiog nori turėti savo girliandoje gėlių ekstravagantiškumą, turėtų susipažinti su neįprastomis gėlių lovomis, pagamintomis iš labiausiai paplitusių medžiagų. Jie atrodo, gerai, labai neįprasti ir kūrybingi, su viena iš šių gėlių lovų, jūsų sodas ar priekinis sodas tiesiog nepasteks nepastebėti.

1.

Patalynė ant lovos

Jei turite seną metalinę lova,tada iš jo galite padaryti nuostabią gėlių lovą. Paprasčiausiai palaidokite jį šiek tiek žemėje, kad būtų atsižvelgta į rašiklius, nes jie suteikia ypatingą komfortą. Supilkite dirvą ir drąsiai auginkite, ko tik nori, gėlės.

2.

Gėlių lova valtyje

Jei staiga turėsite seną valtįjau nebepriklauso pagrindinėms funkcijoms, tuomet tu gali padaryti gėlių sodą. Paprasčiausiai įdėti valtį į norimą žemės sklypą, užpildyti derlingą dirvą ir pradėti auginti gėles. Kuo ryškesnės augalai, tuo gražesnė ir neįprasta bus gėlių lova jūsų namuose.

3.

Stulpeliai iš spalvotų padangų

Senas padangas nuo ratų taip pat galima paverstigražios gėlių lovos, tiesiog dažydami juos į skirtingus ryškius atspalvius. Padidinkite padangų spalvą, pridėkite daugiau žemės ir auginkite kiekvieną mažą gėlę. Gėlių dangteliai gali būti išdėstyti pagal užsakymą arba įdėti ant viršaus kito, maždaug taip, kaip pavaizduota nuotraukoje.

4.

Gėlės į galoshes

Jums reikės šių mini-lovųkeletas vaikų ar suaugusių gumos galoshių, geriau, jei jie yra ryškūs. Įpilkite juos dirvožemyje ir drąsiai auginkite mažas gėles. Galite įdėti keletą gėlių lovų greta viena kitos, pavyzdžiui, kartu sujungti keletą skirtingų spalvų galošių, kaip parodyta nuotraukoje.

5.

Gėlių lova senoje vežimėlyje

Žinoma, šalyje nuo senų laikųten buvo senas vežimėlis ar vežimėlis. Tai taip pat gali tapti puikiu pagrindu kūrybinei gėlių masei, ją reikia užpildyti tik tinka augalijai ir augalijai. Toks golfo klubas, net paprasčiausias kiemas, gali padaryti, gerai, labai originalus.

Dar 5 gulbės daugiau ...