Žalioji gyvenimas: 7 keista ir nuostabi planetos miškai

Dauguma žmonių mėgsta praleisti laiką miške,pasivaikščioję palei vingiuotą kelią, einant nuo miesto šurmulio, įkvėpti visą krūtinę, gražūs žolelių ir adatų kvapai, stebėti bjaurius voveres ir, jei jums pavyks, net surinkti naudingų uogų ...

Miškas - puiki vieta atsipalaiduoti, žinoma, jei jis neturi blogo vardo.

Kadangi pasaulyje nėra vienodų žmonių, taigi,galbūt nėra panašių miškų: kai kurie iš jų žavi savo grožiu ir kai kurie išgąsdina neįtikėtinas istorijas. Norime pristatyti jums 7 nuostabių planetos miškų ...

1.

Amazonės miškas

"Amazon" - viena iš didžiausių pasaulio upių, jos ilgis yra daugiau nei 6000 kilometrų, o jo vandenyse yra apie 2000 žuvų.

Upės baseine yra visžalių sodrus ir tankus daugiapakopis miškas. Apie tai, kaip šie miškai yra svarbūs mūsų planetai, patvirtina keletas faktų:

- du trečdaliai pasaulio atogrąžų miškų - Amazonės miškai;

- jie vadinami "planetos plaučiais", jie sugeria 25% anglies dioksido, palyginti su likusiais planetos miškais;

- jų teritorijoje yra daugiau nei 60 000 augalų rūšių;

- šilumos ir drėgmės gausa leidžia vystytis labai gerai, iki milžiniško dydžio. Aukščiausios pakopos medžiai gali būti 50 arba 60 metrų aukščio, o kai kurie net 90!

Jie daug rašo apie šiuos miškus, tačiau dauguma jų dar nėra žinomi.

2.

Krivolės šalia Naujojo Carnovo kaimo

Apskritai miškas yra miško rūšis, kuriam būdingi žemi, kreiviniai medžiai. Dažniausiai tokia augmenija yra subalpio juostoje.

Vakarų Lenkijoje, netoli Nové Carnovo kaimoiš tokių miškų yra keletas labai įdomių savybių. Čia auga apie 400 medžių, kurie išlenkami prie pagrindo 90 laipsnių. Visi augalai yra pasukti į šiaurę ir yra apsupti dugninių pušų miško.

3.

Hoya-Bachiu

Dėl savo populiarumo šis miškas užglauda net ir grafo Drakulos, kuri anksčiau buvo laikoma viena iš garsiausių Rumunijos scarecrows, šlove.

Užsienio turistai gali keliauti jojekeletą dienų nukrypsta nuo maršrutų. Tai, kad čia žmonės ar gyvuliai nuolat prarasti, buvo kalbama jau 100 metų. Tai vadinama Rumunijos Bermudų trikampiu.

Miškas gavo savo vardą, kai ganėtis Bachiu dingo su avių pulku su 200 galvų. Tada valstiečiai, tęsiasi į grandinę, praėjo visą mišką ir dar toliau, bet nerado jokių pėdsakų.

Tęsinys puslapyje du ...