Vaikai augo: kas tapo garsiais jaunais aktoriais

Daugelis aktorių, kuriuos mes prisimename kaip vaikus: nekaltas, linksmas ir spontaniškas, pasirengęs nuotykiams ir užkariauti pasaulį. Tačiau laikas neatsiranda, o mūsų jauni mėgėjai jau seniai augo, paverčiant suaugusiais savo įsitikinimais ir jų problemomis. Žinoma, tai labai neįprasta, kad juos matytumėte, bet ką galite padaryti ...

1. Danielis Radcliffe

Jis mums pažįstamas berniuko magijos Hario vaidmeniuPoteris, kuris išgyveno kovoje su blogio burtininku. Mes visi prisimename pirmąsias filmo dalis, kuriose Haris vis dar buvo gana vaikas. Tačiau aktorius subrendo, o su juo išaugo jo charakteris. Dabar Danieliui yra daug skirtingų vaidmenų už jo, bet vis tiek tai yra Haris Poteris - vaizdas, kuris išliks su juo amžinai.

2. Emma Watson

Mergina-mokytoja Hermione Grajdzher iš tos pačiosFilmas paversta gražia suaugusia mergaitė, kuri vargu ar tinka botaniko vaidmeniui. Emma tapo pripažintu stiliumi, o šios merginos skonio tikrai neužima. Ji veikia reklama, sukuria madą ir užkariauja vis daugiau viršūnių. Nors tai viskas pasirodo labai sėkmingai.

3. Rupert Grint

Raudonplaukiantis, svyruojantis berniukas, kuris vienu metubuvo neatskiriama nuo ankstesnių dviejų herojų, taip pat išaugo ir labai pasikeitė. Dabar Ronas Weislis tapo suaugusiu ir drąsiu, net su kokiu nors brutalumo šnipu. Tačiau blogiau iš to, jis visai neatsirado: priešingai, suaugęs žmogus, išlaikęs savo vaikišką spontaniškumą, yra tikrai puikus.

4. Lindsay Lohan

Atminkite filmą "Tėvų gaudyklė", centrekas - du dvyniai-neposedy? Abu žaidė Lindsay Lohan, kuriai sunkiai atpažįstama ta pati raudona mergina. Padidėjęs Lindsay labai pasikeitė. Ji myli šalis, visuomeninį gyvenimą ir šokiruojančias paslaptis, dėl kurių, galbūt, ji išlaiko savo populiarumą. Tačiau jos ypatingas žavesys neišnyko, gal jis tiesiog tapo šiek tiek kitoks.

5. Makoley Kalkin

Filmas "Vieni namuose" su jo dalyvavimuNeprivalomas kiekvieno Naujųjų Metų atributas, standartinis priedas prie Olivierio ir dekoruota Kalėdų eglutė. Dabar "Macaulay" jau yra 33 metai, o už jo yra daug ne malonių įvykių, tarp jų nesėkmingos santuokos ir narkomanijos. Šiuo metu jis taip pat neturi visko sklandžiai, tačiau tikėkimės, kad gerbėjų visame pasaulyje meilė padės aktoriui prisiderinti prie teigiamo ir drąsiai eiti į priekį.

Tęsinys kitame puslapyje ...

</ P>