Kaip įveikti priklausomybę nuo kitų nuomonių

Jean-Paul Sartre rašė: "Žmonės, bendraujantys su kitais žmonėmis, susiduria su veidrodžiu per savo draugų akis". Ir daugiau ar mažiau taip yra. Bet kartais priklausomybė nuo kitų nuomonių prasideda ne tik įtakoti mūsų gyvenimą, bet ir ją valdyti. Jei pastebėsite, kad gyvenate po nuolat nematoma žvilgsnio - laikas sustoti ir sustabdyti.

Kodėl mums tai svarbu?

Visų pirma, mes nuolat nemalonibūti lygi tam tikram žmogui ir patenkinti mums skirtus lūkesčius. Kartais jie yra tikri, o kartais tai mums atrodo tik. Kad mes kažką skolingi. Svarbiausia, kodėl mes leidome visuomenei kontroliuoti save ir savo veiksmus taip lengvai. Visų priežasčių dažnai būna baimės - baimė būti vieniša, nepriimta, ne kaip visi kiti ar netgi bijoti suprasti, kaip būti sau ir kas mes iš tikrųjų esame. Tai baimė, kad mes vadovaujamės, kai mes pasirenkame savo drabužių spinta, remdamiesi kažkieno nuomone, kai einame į neįdomų darbą, nes jūsų artimieji priėmė jį arba jį patvirtino. Netgi mūsų išvaizda dažnai gali būti tiriama kitų žmonių akyse. Bet ar mes galime pasikeisti patys, norėdami pakviesti ką nors?

Kaip mes manome?

Labai dažnai priklauso nuo kitų nuomoniųJis generuoja kompleksų ir psichologinių traumų akivaizdoje, kurie atsirado nuo vaikystės. Gal jau seniai kažkas tegul negesintos komentarą apie jūsų šypsena, augimo, stiliaus ar net intelekto lygį, ir jis yra tvirtai įstrigo galvoje. Ten buvo subtilus, bet labai reikšmingas postūmis, kuris lėmė visą metų ir įvykiai, kurie nėra jūsų nepriklausoma pasirinkimas sąrašą, kaip to reikalauja nuomone.

Žmogus, kuris yra labai priklausomas nuo nuomonėsAplinkai, todėl pašalinta ir nervų, kad jis jaučiasi nepatogiai visą laiką. Galite vaikščioti gatvėje ir manau, kad visi žiūri į tave nusivylę, gailestingumo, pasmerkimo ar netgi pasibjaurėjimo. Ir šis jausmas privalo būti įveiktas!

Kaip pasidalinti priklausomybe nuo noro tapti geresniu?

Kartais visuomenės nuomonė skatina ir skatina,leidžia jums tapti geriau, labiau išsilavinęs, gražesnis ir stipresnis. Bet tokiu atveju jūs jausitės gerai, jūs varžysite su savimi ir mėgausite šiomis rasėmis, o ne nudžiuginsite su nuolatiniu noru, kad kažkas atsiprasktų. Supraskite, kad galėtumėte padėti jums kitų nuomonių ar ne, tiesiog - paklauskite savęs, kodėl jūs darote šiuos ar kitus dalykus. Jei jūsų atsakyme yra žodžiai "Aš", "aš", "už mane" - jūs nedviprasmiškai perkeliate reikiamą kryptį ir prižiūrite veiksmus, sėkmes ir nesėkmes. Jei atsakysite žodžiais "taip būtina", "visi tai daro", "man buvo pasakyta", "ji", "jis", "tėvai" ir tt - turite ką nors pakeisti.

Ar tai gali būti pliusas?

Atsakymas yra ne, jis negali. Gal tau atrodo, kad tokio "chameleono" sugebėjimas ir pritaikymas suteikia jums tam tikrą pranašumą, padaro jus maloniu asmeniu, paklusniu dukteriu ar žmona, bet iš tiesų tai nėra. Silpnumas ir abejonės dėl savęs nekenks niekam, ir kuo anksčiau jūs tai suprasite, tuo greičiau galėsite susikurti nepriklausomą ir nepriklausomą gyvenimą.

Nemanykite, kad tai yra jūsų pobūdis, o taip nėrakeisti Kai skaitote žodį "silpnai nori", kažkas jūsų viduje sukrėtė, įžeistas, ar ne? Būtent tai maištingumo dalis, kurią turėtumėte pradėti keisti į geriausius tik jums. Pamiršk apie kitus.

Kaip atsikratyti šio krovinio?

Nesvarbu, kaip dėvėti tai skambėjo, pirmoji taisyklėbet koks geresnis yra mylėti save. Negalima įsimylėti ir atsisakyti visų bandymų tapti geriau, ne. Mylėti save tuo, kaip esate šiame etape. Galų gale, gyvenimas yra toks trumpas, ir manyti, kad tikrasis gyvenimas prasidės kada nors - nepriimtina prabanga. Jūs turite suprasti, kad myliu save. Taip, turite kažką siekti, bet dabar jūs gyvenate pilname gyvenime, todėl jums nereikės klausytis visko, ką jie sako.

Antrasis: įdėkite įsivaizduojamą filtrą viskam, ką pasakote. Kartais žmonės tai daro nuo pikto, kartais su gerais ketinimais, o kartais tiesiog triukšmas, kuris virsta į galvą. Neatsižvelgiama rimtai į viską, ką girdi apie save, ir skubėti pakeisti viską, kad prašytumėte. Tu esi Ir tik jo vidinį balsą reikėtų atkreipti dėmesį.

Nesijaudink. Taip, tai taip paprasta. Sustok drebulys nuo kiekvieno atsitiktinio žvilgsnio į tave. Jūs negalite patinka visiems. Pagaliau pabandykite ką nors naujo - prašau pats!

Nesvarbu, kaip sunku, atrodo, nėra kelio nuo kitosavo nuomones - tai verta ir netgi reikia bet kokio amžiaus pradėti bet kokį bagažo patirtį. Pažvelk į savo baimę į veidą ir įveikti juos! Ir net jei pažvelgsite į veidrodį, jūs nematysite savo portreto su kitų žmonių akimis, o tiesiog save, gražų ir nepriklausomą nuo kurių žodžių!