Mes keliaujame Ukrainoje: kur eiti pavasarį, kai jis bus šiltesnis

Šių metų žiema buvo atidėta mūsų didžiulėse erdvėse. Stebėdami sniego garsus ir sniego drebutes net antroje kovo pusėje, mes visi svajome apie saulę, šilumą ir želdyną. Bet kaip tik oras sušyla, ir visi žydės, bus galima pradėti kelionę į Ukrainą ir aplankyti vietas, kad jų grožio pavasarį.

1.

Alleja Sakur

Jei esate Japonijos kultūros gerbėjas, žinovasledo ritulio ar tiesiog nieko neįprasto, jus labai domina žavėjimas vyšnių žiedų žiedais. Tačiau labai mažai žmonių žino, kad dėl to nėra būtina skubėti į Kylančios saulės šalį. Galų gale Uzhgorod yra šių gražių medžių alėja! Beje, faktas, kad jie įsitvirtino kur nors, išskyrus Japoniją, yra tikras stebuklas. Ukraina ir Jungtinės Valstijos yra vienintelės pasaulio šalys, kuriose įsitvirtino sakura.

2.

Narcizo slėnis

Tikras natūralus stebuklas, kuris aplankytaskasmet apie 10 tūkst. žmonių. Visa laukas visiškai padengtas gražus baltos gėlės - tikrai puikūs reginį vertas, kad kai mano gyvenime jį pamatyti savo akimis. Už tai turėsite eiti į Khustą Закарпатской srityje. Beje, be to gražus slėnis narcizai yra dar vienas įdomus, jei galiu taip pasakyti, turistų atrakcija - stručių ferma. Visiems neįprastoms gurmanams ir žinomiems - taip pat galite išbandyti strausų kiaušinius.

3.

Svityazo ežeras

Geriausias tvenkinys Ukrainoje. Na ir be to - didžiausias, giliausias ir grynas. Ežeras Svitjazio taip skaidrus vanduo, kad jūs galite matyti viską kaip per stiklą, iki trijų metrų (ypač kai saulė šviečia) gylio. Taip pat Svityazas vėjuotame ore gali matyti milžiniškas bangas ežerui - iki pusantro metro. Todėl tai yra kaip maža jūra. Šaltinio vanduo yra vis dar per šaltas maudytis, tačiau turistai vis dar dažniausiai būna ne dėl to, ir pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu. Todėl čia yra jūsų mėgstamiausia pramoga - Jachtų, romantiškas ar meditacinę valtimis, žvejyba, vaikščiojimas parke, "Shatsky ežerų", ir smalsu - jūs galite aplankyti vietinį muziejų.

4.

Plaukiojimas Verkhovyne

Jei esate ekstremalaus sporto gerbėjas, tai pavasarįyra ant Verkhovyna, Karpatuose. Pavasarį galite pajusti savo odą visa kalnų upių galia ir važiuoti raftingu. Didžiulis adrenalino kiekis garantuotas! Jis įsikūręs Verkhovyna Ivano-Frankivsk regione. Čia taip pat galite apsilankyti rafting mokykloje, kur jūs sužinosite, ar prieš tai nebuvo užsiėmę šiuo sportu.

5.

Kalvių šventė

Gyvendavo už tikruosius vyrusmiesto moteriški androgynai? Tada, adrenalino siurblinės plukdymas į Ivano-Frankivsk regione, galite įtikti sau ir eiti į kalvių į Ivano-Frankivsk festivalyje. Be to, kad jūs galės pamatyti savo akimis ne tik realius drąsių kalviai darbe, bet ir pažvelgti į meno kuznecheskogo darbus. Galų gale, kaip tradicinių geležies gabalus po sąveikos su ugnimi į rankas pagrindinio virsta tiesa šedevrų - taip pat stebuklas.