Kokie šortai bus dėvimi šią vasarą: 10 mados tendencijų

Šortai yra populiarus ir madingas drabužių spinta. Šiandien jie yra ne tik sporto stilius, jie lengvai tampa net ir gražiausių vaizdų pagrindu. Be to, šortai idealiai tinka šiltuoju metų laiku: jie sutaupo nuo karščio ir leidžia jums parodyti lieknas kojas. Šorto modeliai šiais sezonais yra labai skirtingi, mes jums pasakysime apie pagrindines tendencijas, ir jūs jau nuspręsite, kurie šortai pasirinkti ir ką juos dėvėti.

1.

Madingi atspalviai

Gėlės šį sezoną populiarumo viršūnėjePastelinės atspalviai: mėtos, minkšta rožinė, silpnoji-alyva, smėlio spalvos ir tt Jie atrodo mielas, rafinuotas, neužkietėjęs ir puikiai derina kitus atspalvius. Tačiau ryškūs dalykai taip pat svarbūs - kad jie taptų akcentu. Ir, žinoma, juodos ir baltos klasikos taip pat nepasiduoda savo pozicijoms.

2.

Džinsai

Deniminiai šortai tapo beveik klasikine, bet inŠį sezoną jų dizaineriai šiek tiek modernizuoti. Galite pasirinkti modelį su suplėšytus kišenės Inside Out, su nėrinių ir audinių intarpais, daug grandinių ir šuoliai - šie modeliai tinka merginoms, kurie myli stiliaus glam rock. Galite dėvėti juos su odiniais striukiais, su gana griežtais striukėmis ir su kulnais.

3.

oda

Oda šortai atrodo novatoriški, kūrybingividutiniškai drąsus ir seksualus. Šį sezoną, jie yra ne tik juoda: dizaineriai ir modeliai siūlo ryškių spalvų: raudona, žalia, mėlyna, rožinė ir net balta. Bet nešiokite juos su kitais odiniais elementais - to pakaks.

3.

4.

Nėriniai

Nėriniai šortai - tai mielas, jaukus irviliojanti. Galite pasirinkti visą nėrinių modelis, arba kaip alternatyva - šortai iš kitos medžiagos, puoštos intarpų iš nėrinių. Platus tokių stilių asortimentas pateikiamas juodos, baltos, smėlinės ir rudos spalvos. Sujungti juos reikia griežčiau, kad nebūtų atrodyti pernelyg namuose.

4.

5.

Aukšta juosmens

Antsvorio moterys patinkaji gali vizualiai pataisyti figūrą, daro lenkimus viliojančiu. Pasirinkite modelį arba mini mikromini ilgio ir sujungti juos su stora viršūnes ir palaidinės.

Kitas 5 mados tendencijos antrame puslapyje