Kaip praleisti vasarą dideliame mieste

Vasara tikrai yra poilsio ir kelionės laikas. Bet ką daryti, jei pageidaujamas atostogos dabar dėl kokių nors priežasčių jums nepasiekiamas, ir jūs turėsite likti triukšmingoje ir karštoje metropolijoje? Produkcija yra visada ten, šį kartą galite praleisti su naudos ir malonumo. Galimybė nustatyti, mes jums parodysime, tą patį pavadinimą, bet nedaug.

1. tyrinėti miestą

Patikėkite savo mieste yra daug įdomiųdalykų, kad jūs nežinote. Muziejai, galerijos, bažnyčios, pilys, parodos, barų ir restoranų pabaigoje. Padaryti taisyklę lankyti bent vieną naują svetainę per savaitę. Tai nuostabu kurti ir plėsti akiratį, bet ir pripildo mus su naujais emocijų ir įspūdžių.

2. Taip atsitinka gamtoje

Atminkite, kad jūsų gyvenimas yra ne tik didelismiestas - yra daug gražioje aplinkoje, kur jūs gali būti pasiektas per kelias dešimtis minučių. Taigi, dažniau ir daugiau laiko praleisti gamtoje, o tai daryti gera kompanija. Tada, be malonių emocijų, jums garantuojamas net ir sveikas veido kaip grynas oras daro jį labai palankiai.

3. Pratimai

Vasara - puikus metas sportuoti, užnauda, ​​kurios, ko gero, tai nėra būtina dar kartą pakartoti. Nebūtinai įrašyti į sporto salę, nes vasarą, mes taip pat galėtų tai padaryti pobūdžio. Bus pakankamai reguliariai bėgiojimas ir pratimai ne spaudoje, iki rudens, jums bus nustebinti visiems pažįstamų išnaudoti savo sugebėjimus formą.

4. augti intelektualiai

Praleisti kiekvieną laisvą minutę antintelektinės plėtra. Skaityti knygą kaip fantastika, taip pat praktinės naudos, atrodo protingas filmus, mokytis naują informaciją. Būkite kempinė, kuri tęsiasi į žinių ir iš karto juos sugeria.

5. Magistro naujas laivas

Pagalvokite apie tai, ką visada norėjaudaryti, ir kad jūs niekada pakankamai laiko jėgas. Gal galite sau tai leisti vasarą. Fotografijos kursai, pamokos Salsa, viešojo kalbėjimo įgūdžius - tai gali būti bet kas. Ir kas žino, galbūt tai įvykių posūkis būtų mirtinas jums.

6. Būkite kūrybingi

Kūrybiškumas - puikus vaistas nuo nuobodulio,depresija ir nusivylimas. Jūs galite išlieti savo mintis ant popieriaus, piešti, kryžminio susiuvimo ar siuvinėjimo - tai gali būti bet kas, kiek veikla iš tikrųjų atneša jums malonumą ir teigiamas emocijas.

7. Rūpinkitės sveikata ir grožis

Ji taip pat turėtų skirti laiko ir jo mylimasis. Tai gali būti atpalaiduojanti vonia, masažas, kaukės, šveitikliai, antklodės ir kiti grožio procedūros - puikus būdas atkurti gamtos išteklius organizme, ir, žinoma, pagerinti savo išvaizdą. Jums nereikia eiti į specializuotą instituciją - jums gali daryti viską namuose, ir tai daug gražiau ir įdomiau.

8. Bendraukite!

Galbūt metų eigoje turite visą laikąpakankamai laiko tam tikrų žmonėmis jūsų gyvenime. O dabar atėjo laikas pasivyti. Aplankykite močiutę ar tetą, praleisti laiką su draugais vaikams pagaliau leisti sau atitrūkti su artimais draugais, kurie taip pat apsistoję mieste. Taip pat galite pabandyti organizuoti neeilinius šalims. Bendravimas - tai pigiausias, ir tuo pačiu metu brangiausias dalykas mūsų gyvenime.

9. Darbas asmeniniame gyvenime

Jei turite vyrą ar jauną asmenį, jūs taip patyra tikri, kad rasti kažką daryti su juo, net neišeinant iš prabangaus kurorto. Na, jei jūs vis dar vieni, tada galbūt šią vasarą - tai laikas pakeisti. Tiesiog praleisti daugiau laiko visuomenės, būti atvira ir švytinti, atviri ir jūsų laimė tikrai jus surasti.