Kur eiti gegužės mėnesį: 8 paskirties šeimos šventes

Gegužės šventės yra puiki proga išsikrautipoilsio artimame šeimos ratui, nes daugiau nei dvi atostogos su mūsų aktyviuoju ritmu išduodamos retai, be to, oras gegužės mėn. yra pats nuostabiausias: švelnus saulės spindulys, bet ne kepamas. Be to, šiais metais yra didžioji Velykų šventėgegužės 5 d. Todėl oficialus savaitgalis ukrainiečiams bus penkis - nuo gegužės 1 d. Iki gegužės 5 d. Taigi poilsio gali būti malonu šiek tiek ilgiau nei įprastą savaitgalį. Mes siūlome puikias galimybes pavasario kelionėms - vaizdingas Ukrainos kampelis, kuri, žinoma, jums patinka ir galbūt bus jūsų mėgstamiausia atostogų vieta.

1.

Lvovas

Kiekvienas save gerbiantis ukrainietis turi apsilankytiLeo miestas, bent jau todėl, kad Lvovas yra tikrai unikalus su savo viduramžių išdėstymu ir centre esančia rinkos aikštele. Galite pažiūrėti į miestą iš paukščio skrydžio, pamatyti garsiąją Adomo Mickevičiaus aikštę, Laisvės prospektą, operos rūmus, įvairias pilis ir katedras, daugybę unikalių statulų ir skulptūrų. Be to, mėgaukitės vietine kava ir šokoladu iš garsiojo "Meisterni". Ir alaus mėgėjams tikrai reikia išbandyti vietos Lvovas - per atostogas galite sau leisti.

2.

Odesa

Kaip sakoma, Odesa yra ne tik miestastikroji Dievo šypsena. Gegužės mėnesį humoro ir linksmybės sostinė yra ypač patraukli turistams, nes visos jo pramogos yra dar gražesnės. Susipažinimas su humoro sostine turi prasidėti, žinoma, su Derribasovsku, kuriame rasite daug įdomių šeimos nuotraukų. Verta pamatyti Potemkino laiptus, Marine Station, kuri kiekvieną minutę Operą keičia savo spalvą, kad važinėčiau funikulierių. Pasivaikščiokite kitomis senosiomis Odesos gatvėmis, apsilankykite vietinėse kavinėse, eikite į delfinariumą ar vandens parke visai šeimai, aplankykite bent vieną ekskursijų, kurias siūlo kelionių biuras, garantuoti puikų šeimos atostogas.

3.

Uzhorodas

Pavasarį į Užhorodą reikia eiti bent jau užNorint pažvelgti į neįtikėtiną vyšnių žiedų žiedą - egzotišką japonišką vyšninį - šis pasirodymas nepaliks abejingų. Pati miestas yra padalintas upe į dvi dalis: dešiniajame krante traukia turistus senoviniais kvartaliais, o kairysis bankas - su modernumu. Verta pamatyti Laisvės prospektą ir šalia viešbučio "Užkarpatija" rasti lokį su sparnelėmis ant nugaros, atsilenkiančiomis ant žemės. Pasak legendos, lokys gali padėti jums pasiekti norimą pasaulio kampą, kurį nurodysite ant žemės. Aplankykite istorinį centrą su ilgiausiu Europoje "Lime Alley" ir "Post Square" su XVIII a. Bažnyčia. Liaudies architektūros muziejuje bus įsikūrę architektūros ir dizaino mėgėjai.

4.

Mukacheve

Mukachevoje gali būti ne per daugatrakcionai, bet jie visi yra gana ryškūs. Būtinai pažvelgti į miesto rotušę, paminklas Kirilo ir Metodijaus bažnyčia, su jos koplyčioje, konservuoti nuo 16 amžiaus, Baltieji rūmai, kurie praeityje buvo šeimos žinomas Zakarpacki aristokratai, taip pat pilis Gyvenamasis namas gyvenamoji. Vienas jos savininkų buvo kunigaikštis Koryatovych, o dabar turistai atitinka jo bronzinė statula prie įėjimo, kuris pasak legendos gali atnešti turtus, jei mes įdėti sąskaitą į savo kojomis ir liesti pirštais. Kitas pilies akcentas yra gilus gilus 85 metrų gylis, kuriame, pasak legendos, sėdi velnias. Jūs taip pat turėtų eiti į narcizai slėnyje, ir jei jums sekasi, galite pamatyti šių gražių gėlių žydėjimo viršūnę.

Kitas 4 įdomias nuorodas antrame puslapyje