Šis nuostabus mesalliance: nelygios santuokos tarp įžymybių

Visų amžių meilė yra nuolanki ... Atrodo, gerai žinomavisam pasauliui žmonės vėl ir vėl įrodė šį išradingą patarlę. Jie razvratnyi geismas viduje, bet ne taip gerai, kaip visi iš geriausių modelių lieknas ir gražus - Taip, buvo laikas, kai net dešimties metų amžiaus skirtumas ištiko ir šokiravo kitus, bet kas dabar kartais trisdešimt metų niekas bus nustebinti. Na, pagrindinis dalykas yra tas, kad santuoka buvo laiminga, ir kiek su kuo - tai jau dešimtysis dalykas. Mes pristatome jums garsiausius ir gražiausius žvaigždžių žvaigždes.

1. Hugh Hefner (88) ir Crystal Harris (28)

Taip, jis gana aktyvus devintojojepačiam dešimtys senyvo amžiaus, pats titulas įpareigoja savo draugus rinktis tik gražius ir jaunus modelius. Ne taip seniai, legendinio žurnalo Playboy įkūrėjas pateikė pasiūlymą dėl "Crystal Harris" grožio, ir ji sutiko. Kaip matome, šešiasdešimt metų amžiaus skirtumas neužkietė nė vieno iš jų. Šiek tiek anksčiau žmogus, gyvenęs savo gyvenime, Hugh Hefner gyveno kartu su septyniais modeliais tuo pačiu metu, o nė vienas iš jų per trisdešimt metų neišlaikė juostos amžiaus. Ir kur jis turi tiek daug gyvybingumo?

2. Clint Eastwood (84) ir Dina Ruiz (49)

Amžiaus skirtumas tarp šios poros atstovųmažiau, bet, matai, trisdešimt penkeri metai taip pat yra labai apčiuopiami. Kai aktorius ir režisierius Clintas vedė savo pirmąją žmoną, projekte neegzistavo Dinahas - būta 11 metų iki jos gimimo. Tačiau šių dviejų skirtingų žmonių šeima jau septyniolika metų, ir atrodo, kad viskas gerai su jais. Bent jau jie atrodo labai patenkinti įprastomis nuotraukomis.

3. Harisonas Fordas (72) ir Kalista Flockhartas (49)

Populiarus aktorius, kuris mums yra žinomas iš filmų apieIndianos Džounso nuotykiai taip pat padidino nelygių santuokų tendencijas. Su savo pasirinkta Kalista Flockhart susitiko kitoje Holivudo partijoje. Tarp jų kilo kibirkštis, dėl kurios septynerius metus buvo slapti santykiai. Tačiau 2010 m. Jie vis dar vedėme, o 23 metų amžiaus skirtumas netrukdė.

4. Donaldas Trumpas (68) ir Melanya Knauss (44)

Donaldas Trump su savo didžiuliu laimėjimu paprasčiausiaibuvo neįmanoma netekti gražios moters, gerokai jaunesnės už jį. Jo santuoka su Melanija Knaussu, amžiaus skirtumas yra 24 metai, yra Donaldo trečia. Na, jų bendras vaikas jam tapo penktąja.

5. Michael Douglas (69) ir Catherine Zeta-Jones (44)

Tačiau tarp sutuoktinių yra 25 metų amžiaus skirtumasjie dažnai yra laikomi viena iš stipriausių žvaigždžių porų. Sunkiausiose gyvenimo situacijose, tokiose kaip rimta Duglazos liga, su kuria jis susidūrė tik neseniai, jie ir toliau palaiko vienas kitą, todėl jie išsiskiria išeiti. Pora turi du vaikus, ir nepaisant populiarių žiniasklaidos gandų apie jų plyšį, jie vis dar išlieka tvirti ir mylintys vienas kitą.

Tęsinys kitame puslapyje ...

</ P>