Shadow paveikslai Rashad Alakbarovas suardė pasaulį

Meno kritikai mano, kad Baku menininkasRashad Alkabarovas turi visiškai unikalią ir retos vaizduotės tarp šiuolaikinių menininkų. Jo paveikslai, kuriuos jis sukuria šešėlių, šviesos ir įvairių medžiagų pagalba, savo darbe suranda antrą, unikalų gyvenimą ...

Lengvas vaizdas "Skristi į Baku" (skristi į Baku)buvo eksponuojamas Londono galerijoje "De Pury" galerija ir tapo pagrindiniu šių metų jausmu. Rashad sukūrė savo legendinį "Skrydį ..." iš daugiaspalvių pusiau permatomų lėktuvų, pakabinamų iš lubų.

Jei pažvelgsite į vaizdą, kuris pasirodė ant sienos, galite pamatyti unikalius atspalvius, spalvų derinius, šviesos ir šešėlių perėjimus.

Tiesą sakant, toks šešėlis menasskulptūrinė kūryba, kurioje 3d objektai paverčiami 2d vaizdais. Kūrindamas savo kūrinius "Rashad" naudoja daug įvairių medžiagų: plastikinius butelius, dėžes, diskus - bet kokius namų apyvokos daiktus ir net šiukšles. Objektai, kurie tarnavo savo laikais, yra tam tikra simbolika, jie, atrodo, rodo žmogaus gyvenimo trapumą, palyginti su dalykų gyvenimu.

Savo įrenginiuose, Rashad Alakbarov (RashadAlakbarovas) pasakoja apie jo gyvenimo įvykius: gyvenimą mažame provincijos miestelyje, persikėlimą į didelį miestą, prarastą mylimąjį, grįžimą į savo tėvynę ...